Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,886 μηνύματα σε 78,089 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[ΑΠΘ] Ηλεκτρονικές Εγγραφές Πρωτοετών 2014-2015

Dream Theater

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O Dream Theater έγραψε: στις 17:31, 19-09-14:

αν μπορει καποιος ας μου απαντησει γιατι επειγει....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Φοιτητής

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε: στις 17:41, 19-09-14:

Το link που δίνεις δεν λειτουργεί.
Παράθεση

Dream Theater

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O Dream Theater έγραψε: στις 17:52, 19-09-14:

https://sis.auth.gr/ εμενα μου το βγαζει κανονικα.

ακυρο, τελικα τα στοιχεια μου βρισκονται κανονικα στο συστημα μολις τωρα που μπηκα!!!
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 17:52, 19-09-14:

Αυτό το λινκ είναι για να μπεις στον λογαριασμό σου.
Έφτιαξες λογαριασμό απο το register.auth.gr ?
Παράθεση

Dream Theater

Μαθητής Γ' λυκείου

O Dream Theater έγραψε: στις 17:56, 19-09-14:

ναι απλα χθες που τον ειχα φτιαξει ελεγε δε βρεθηκε φοιτητης. σημερα βλεπω κανονικα τα στοιχεια μου.
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 17:59, 19-09-14:

Λογικό. Έπρεπε να τα αποδεχτεί σήμερα η γραμματεία της σχολής σου.
Παράθεση

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O haroldpoi έγραψε: στις 21:27, 19-09-14:

Παιδια ξερει κανεις ποτε ξεκινουν τα μαθηματα για την πολυτεχνικη σχολη; στην ιστοσελιδα βλεπω αναρτημενο το εβδομαδιαιο προγραμμα για το χειμερινο εξαμηνο αλλα δεν βρηκα καπου ποτε ξεκιναμε... :S
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 00:56, 20-09-14:

Τηλέφωνο στην Γραμματεία ή δες καλά το πρόγραμμα μπορεί να γράφει ημερομηνία έναρξης.
Πάντως για το πολυτεχνείο άκουσα για 6 Οκτώμβρη αλλά πάρε ένα τηλέφωνο.
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε: στις 22:24, 21-09-14:

Στα χαρτια εκει που λεει δηλωση γραφουμε πρωτα το ονομα και μετα υπογραφουμε η βαζουμε μονο υπογραφη;
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε: στις 23:36, 21-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Hephaestus
Στα χαρτια εκει που λεει δηλωση γραφουμε πρωτα το ονομα και μετα υπογραφουμε η βαζουμε μονο υπογραφη;
;;
Παράθεση

Nikos Grn

Φοιτητής

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O Nikos Grn έγραψε: στις 23:56, 21-09-14:

Αν λες σε αυτά από την ηλεκτρονική δηλώση, εγώ και τα δύο με υπογραφή τους τα έδωσα και χωρίς όνομα.
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

O Hephaestus έγραψε: στις 00:10, 22-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Grn
Αν λες σε αυτά από την ηλεκτρονική δηλώση, εγώ και τα δύο με υπογραφή τους τα έδωσα και χωρίς όνομα.
Oκ,ευχαριστω
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

O Hephaestus έγραψε: στις 17:23, 24-09-14:

Eχει φτιαξει κανεις ιδρυματικο λογαριασμο στο απθ;

Εγω εφτιαξα και μετα μου εβγαλε να φωτοτυπησω τα στοιχεια και πηγα να το κανω,αλλα δεν μου ανοιξε το αρχειο.

Μηπως ξερετε γιατι;
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Φοιτητής

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:41, 24-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Hephaestus
Eχει φτιαξει κανεις ιδρυματικο λογαριασμο στο απθ;

Εγω εφτιαξα και μετα μου εβγαλε να φωτοτυπησω τα στοιχεια και πηγα να το κανω,αλλα δεν μου ανοιξε το αρχειο.

Μηπως ξερετε γιατι;
Εγώ έφτιαξα αλλα δεν τα τυπωσα... Δεν μου φάνηκε ότι χρειαζόταν .
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια