Πώς με φαντάζεσαι;

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αστο σου είπα αν θές να σε αναστατ΄ωσω κάντε ένα απαγωρευμένο κάτω των 18 με περιγραφές αντρών γυναικών και θα σας τσακίσω όλους, σε αυτό είμαι η καλύτερη:P

κι εγω θελω καλε:P

μανια ψηλη νταρντανα μακρια μαλλια μαυρα με πρασινα ματια μεγαλα:P
οχι οτι σε ειδα καλε:P εχω πλουσια φαντασια:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ψηλή γύρο στο 1,70 αδύνατη, μανιακή με την εμφάνηση της, πολλύ καλοφτιαγμένη, πράσινα μάτια ημίξανθια(αντάβγες) Αδύνατη, άψογο στήθος(δεν μπένω σε περιγραφή του, οι άντρες θα μαζευτούν:P) λεπτή μέση, και πολλύ καλά καπούλια, μακρύ μαλί αλλα όχι υπερβολικά, ισιο μαλλί γιατί αυτές που έχουν μανία με το πρόσωπο αντιπαθούν το σγουρό. Αυτά έχω στο μυαλό μου:D

χαχαχα... άστο mania...τελικά καλά τα πας στους άντρες :P
Μακάρι να ήμουν 1.70 αλλά ούτε το 1.60 δεν κατάφερα να φτάσω...
στο μόνο που είσαι 100% μέσα είναι ότι έχω ...άχτι το μαλλί μου που είναι αφανέ και το χειμώνα (το καλοκαίρι βαριέμαι κ ... σκάω :P) το τρελαίνω στο ίσιωμα και στο πιστολάκι :P

όσο για τα χρώματα... καθαρά μεσογειακά και...φυσικά [δεν έχω βάψει το -μαύρο- μαλλί μου ποτέ :)]

:):):D:D:P:P

Δεν μας λυπάσαι προσπαθούμε να δουλέψουμε και μας αναστατώνεις!Πάντως αν θυμάμαι καλά έπεσες πάλι κοντά...Πάνε και κάτι μήνες σεβαστείτε την ηλικία μου :P

η ηλικία σου σε προδίδει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
κι εγω θελω καλε:P

μανια ψηλη νταρντανα μακρια μαλλια μαυρα με πρασινα ματια μεγαλα:P
οχι οτι σε ειδα καλε:P εχω πλουσια φαντασια:D:D:D:D


Ακόμα και που με ίδες λάθος κάνεις έχω μικρά μάτια:P και μάλιστα το ένα είναι λιγο ποιό μικρό απο το άλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ναι δυστυχώς...Κοίτα θα κάνω μια επανάληψη άμα τα καταφέρω σε κάνα meeting ώστε να μην ξεχνάω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ναι δυστυχώς...Κοίτα θα κάνω μια επανάληψη άμα τα καταφέρω σε κάνα meeting ώστε να μην ξεχνάω!:P

καλε τζιτζικι εγω επεσα μεσα στο πως σε φανταζομαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ο μεταλ το τζιτζικι ειναι ψηλο παιδακι αδυνατο γλυκουλικο εχει κοντα μαυρα μαλλακια φοραει γυαλακια και εχει μουσακι:P ετσι τον "φανταζομαι":D:D:D

Έκοψα τα μούσια γιατί έτρογα παϊδάκια και γινόμουνα χάλια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
τώρα γράφω για τον/την από πάνω μου? :whistle:

λοιπόν, την φαντάζομαι (:P) καστανομάλλα, καστανά μάτια, πολύ γλυκιά, μετρίου αναστήματος, με λίγα παραπάνω κιλάκια (αφού μας έχει πει ότι κάνει κ δίαιτα)...
μμμ τι άλλο? αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Eίσαι ψηλή και αδύνατη, μακρύ καστανό μαλλί λίγο σπαστό.
Έχεις σχετικά λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά, και ειδικά πολύ διακριτική μύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σε φαντάζομαι με σπαστά σκούρα μαλλιά λίγο κοντούλα με πονηρή φατσούλα και αρκετά όμορφη. Επίσης φαντάζομαι ότι ντύνεσαι λίγο έθνικ και ότι είσαι αρκετά αδύνατη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Eίσαι ψηλή και αδύνατη, μακρύ καστανό μαλλί λίγο σπαστό.
Έχεις σχετικά λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά, και ειδικά πολύ διακριτική μύτη.

:)ευχαριστώ εδαδ μου

σε κάποια έπεσες μέσα :P (αλήθεια!)

μμμ, εσύ τώρα, λέω πως είσαι ψηλή, με κανα δυό κιλά παραπάνω (όλοι σας δίαιτα κάνετε! γιαυτό το γράφω), μελαχρινή, μάυρα μάτια, ωραίο χαμόγελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Σε φαντάζομαι με σπαστά σκούρα μαλλιά λίγο κοντούλα με πονηρή φατσούλα και αρκετά όμορφη. Επίσης φαντάζομαι ότι ντύνεσαι λίγο έθνικ και ότι είσαι αρκετά αδύνατη :)

δε ξέρω γτ αλλά σε φαντάζομαι δυναμική κ επιβλητική...:P
κ εξωτερικώς, σαν την κοπέλα του avatar σου, δλδ μελαχρινή, εξωστρεφής, με χιούμορ, εντυπωσιακή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Τhanks Νiyia :), δεν θα με έλεγα και τόσο εντυπωσιακή πάντως. :lol:

Εγώ σε φαντάζομαι αρκετά ψηλή, κανονικού βάρους με μελί μάτια, καστανά ίσια μαλλιά και γλυκό προσωπάκι. Επίσης για κάποιο λόγο φαντάζομαι ότι όταν είναι να πας στη δουλειά σου ντύνεσαι στην τρίχα και επίσης ότι γενικότερα είσαι αρκετά περιποιημένη και πάντα με μανικούρ, μάλιστα φαντάζομαι ότι συνήθως έχεις τα νύχια σου σε μια απόχρωση του ροζ :blink: (τι φαντάζομαι και εγώ ε? :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε εχω συνδιασει με την κοπελα του avatar... δεν μπορω να σε φανταστω αλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τhanks Νiyia :), δεν θα με έλεγα και τόσο εντυπωσιακή πάντως. :lol:

Εγώ σε φαντάζομαι αρκετά ψηλή, κανονικού βάρους με μελί μάτια, καστανά ίσια μαλλιά και γλυκό προσωπάκι. Επίσης για κάποιο λόγο φαντάζομαι ότι όταν είναι να πας στη δουλειά σου ντύνεσαι στην τρίχα και επίσης ότι γενικότερα είσαι αρκετά περιποιημένη και πάντα με μανικούρ, μάλιστα φαντάζομαι ότι συνήθως έχεις τα νύχια σου σε μια απόχρωση του ροζ :blink: (τι φαντάζομαι και εγώ ε? :lol: )

ΛΟΛΛΛΛ Angie_Ann :D η φαντασία μας τελικά έχει πολύ πλάκα
μμμμ...να πω αν έπεσες μέσα ή όχι? (νομίζω δε λέμε, ε?) :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
@ Dark_kronos


1 λέξη
ΜΕΤΑΛΑΣ ;) κ ότι αυτό συνεπάγεται...μακρύ μαλλί, στενό τζην, αγριάδα...(λολ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όλοι από το άβαταρ κρίνουν; :P

(πς. εγώ τότε είμαι καλάζνικοφ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Tori amos στο πιο γλυκο της (οχι δεν κρινω απ'το αβαταρ:X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σαν την κοπελα που ειχες στο πρωτο σου avatar... οταν ακομα ειχες αλλο nick...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top