Εσώρουχα έξω απο τα παντελόνια

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι σας ενοχλεί κορίτσια.Νομίζω οτι αν τον δούμε σαν ένα τρόπο έκφρασης δεν θα μας φαίνεται προκλητικό το μαύρο εσώρουχο στο άσπρο παντελόνι.Μήπως κατα βάθος θα θέλατε να κάνατε το ίδιο και σας εμποδίζει κάτι;:P

Μα σοβαρα τωρα, υπαρχει ανθρωπος που θεωρει προκλητικο (=σεξυ) κατι τετοιο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα σοβαρα τωρα, υπαρχει ανθρωπος που θεωρει προκλητικο (=σεξυ) κατι τετοιο? :worry:

Γιατί όχι; οι αντρες είναι μυστήρια τρένα, εξάλου σκέψου ότι μπορεί κάποιες φορές να φαντασιώνοντε και πώς θα είναι ολόκληρο το εσώρουχο ή ακόμα καλύτερα αναρωτιούντε για το περιεχόμενο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
H ουσία πάντα είναι το περιεχόμενο. Το περιτύλιγμα ελάχιστο ενδιαφέρον προκαλεί.Μια όρκα με ότι κι αν την στολίσεις θα παραμένει όρκα.Το πολύ πολύ να βγάλει γέλιο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα δεν είναι θέμα προκλητικού βρε παιδιά, είναι θέμα καλαισθησίας.
Φυσικά και δεν είναι προκλητικό κάτι τέτοιο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πάλι, όποτε το βλέπω αυτό,το θεωρώ το λιγότερο γελοίο.. και δεν αναφέρομαι σε περιπτώσεις που κατά λάθος θα φάνει το εσώρουχο της κοπέλας ή του άντρα αντίστοιχα.. λίγο πολύ σε όλους μας έχει συμβεί αυτό.. :redface:

αλλά ρε παιδιά,αυτή η καινούρια μόδα που θέλει οι άντρες να φοράνε παντελόνι που τους πέφτει μέχρι τα επίμαχα σημεία για να φαίνεται το μποξεράκι ολάκερο,και οι γυναίκες αντίστοιχα,να φαίνεται το μισό στρινγκ,τη θεωρώ τουλάχιστον αηδία.. δηλαδή,δεν έχουμε άλλο τρόπο να προκαλέσουμε κάποιον του αντίθετου φύλλου (βλ. μυαλό,όμορφη εμφάνιση,κλπ..) από το να τα βγάλουμε όλα στη φόρα..?

και στην τελική,όχι ρε φίλε.. εγώ δεν γουστάρω να'χω βγει για να πιω έναν καφέ σαν άνθρωπος ή να έχω πάει κάπου για φαγητό και να έχω μες στη μούρη μου το εσώρουχο κανενός.. για να μην αναφέρω ότι σε μερικές κοπέλες,δεν φαίνεται μόνο το εσώρουχο, αλλά και τα μισά τους οπίσθια.. :sick:

τώρα αν οι άντρες ανάβουν με αυτό.. τι να πω.. εγώ τουλάχιστον δεν θ'άναβα μ'έναν άντρα που έχει όλο το μποξεράκι φόρα παρτίδα.. και στην τελική, αυτά που θέλω να βλέπω και να δείχνω εγώ στον άλλον σε προσωπικές στιγμές μας,δεν θέλω να τα'χει δει κι όλη η σάρα και η μάρα... :worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Για να μαι ειληκρηνής κι εμένα το στημένο δεν μ'αρέσει όπως και η ανάλλογη μόδα. Στους άντρες ειδικά με χαλάει μεν αλλά το προτιμώ απο το να σκύβει ο άλλος και να κοντεύεις να δείς τον πρωκτό του!:sick: Τώρα στις γυναίκες για να μαι ειλικρηνης εκεί που με χαλάει αισθητικά είναι όταν φοράνε καμιά βράκα 2 νουμερα μεγαλήτερη και περισεύει έξω απο το παντελόνι. :hehe: Τώρα να σκύψει ή να κάτσει σε μια καρέκλα και να περισέψει λίγο το στριγκάκι ή και το κυλωτάκι αν είναι μεχρι 1 εκατοστό θα το θεωρούσα μέχρι και σέξι (ειδικα στην περιπτωση που φοράει στρινκ). Τώρα για το χωρίς τίποτα θα το προτιμούσα μόνο στις περίπτωσεις με λευκό ή ημιδιάφανο κωλητό παντελόνι οπου ή βάζεις στρινκ χωρις ραφές και στο χρώμμα του δέρματος ή δεν φοράς τίποτα! Οτιδήποτε άλλο μου χτυπάει πολύ άσχημα.
Ομολογώ πάντως οτι μου τυχαίνει συχνά να φανεί το εσώρουχό μου όταν σκύβω. Συνήθως ο αντρας μου απλά με ενημερώνει. Σε σπάνιες περιπτώσεις που θα φοράω πχ φορεματάκι κοντό και θα τύχει να σκύψω μες στο σπίτι άνετα οπου θα φανούν όλα, θα μου πει να βάλω ένα σορτσάκι απο μέσα :D μην τυχων κανω κάτι παρόμοιο εκει που θα πάμε... (ναι σιγά μην βάλω και κελεμπία :P απλά προσέχω ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ειμαι εναντιον της μοδας. Εκτιμω σε εναν ανθρωπο τη διαφορετικοτητα της προσωπικοτητας του και οχι τον μιμητισμο που δειχνει. Ειμαστε ξεχωριστοι μοναδικοι ανθρωποι και οχι εργοστασιακες κονσερβες. Period.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ειμαι εναντιον της μοδας. Εκτιμω σε εναν ανθρωπο τη διαφορετικοτητα της προσωπικοτητας του και οχι τον μιμητισμο που δειχνει. Ειμαστε ξεχωριστοι μοναδικοι ανθρωποι και οχι εργοστασιακες κονσερβες. Period.

Συμφωνώ μαζί σου αλλά όταν αυτό δεν γίνεται σε σημείο που κάποιος φτάνει στο άλλο άκρο. Πιστεύω ότι ένα απλό ντύσιμο χωρίς υπερβολές είτε που σχετίζονται με τι μόδα είτε με το είδος μουσικής που ακούει κάποιος είτε γενικότερα με κάτι το extreme είναι το καλύτερο. Βέβαια οι άνθρωποι πολλές φορές ντύνονται όπως ντύνονται για να νιώθουν ότι ανήκουν κάπου, για παράδειγμα trendy, goths, rap, κτλ κτλ Για μένα όλοι αυτοί κατατάσσονται στην ίδια κατηγορία.

Τώρα για το αν το εσώρουχο είναι κάτι το άσχημο ναι όταν γίνεται επιτηδευμένα. Αν όμως απλώς φαίνεται λίγο κατά λάθος ε ανθρώπινο είναι να σου συμβεί κάποιες φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Σήμερα βίωσα μία τραγική εμπειρία που μπορεί να τραυματίσει για πάντα την αθώα παιδική μου ψυχή. Είμαι στο σούπερ μάρκετ στον πάγκο των αλλαντικών (όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία) Σκάει μύτη μια τύπισσα γύρω στα 60. Και σκύβει για να αποκαλυφθεί ότι φορούσε ένα λεοπάρ στρινγκ το οποίο ξεπέρασε το ύψος του χαμηλοκάβαλου παντελονιού της και διαστάυρωσε το βλέμμα του με το δικό μου. ήταν από τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου. Δεν έχω τίποτα με τους μεγαλύτερους, ούτε πιστεύω ότι πρέπει να γοράγε μπούργκα, αλλά έλεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σήμερα βίωσα μία τραγική εμπειρία που μπορεί να τραυματίσει για πάντα την αθώα παιδική μου ψυχή. Είμαι στο σούπερ μάρκετ στον πάγκο των αλλαντικών (όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία) Σκάει μύτη μια τύπισσα γύρω στα 60. Και σκύβει για να αποκαλυφθεί ότι φορούσε ένα λεοπάρ στρινγκ το οποίο ξεπέρασε το ύψος του χαμηλοκάβαλου παντελονιού της και διαστάυρωσε το βλέμμα του με το δικό μου. ήταν από τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου. Δεν έχω τίποτα με τους μεγαλύτερους, ούτε πιστεύω ότι πρέπει να γοράγε μπούργκα, αλλά έλεος πια



Καλά να πάθεις...
Να μάθεις να μην κοιτάς ξένους κ@λους




:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Καλά να πάθεις...
Να μάθεις να μην κοιτάς ξένους κ@λους




:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P



καλά δεν μπορείς να φανταστείς πόσο συμφωνώ μαζί σου:D:D:clapup:


καλά να πάθεις κακέ τρουφίνιο:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εδω εχουμε φτασει να εχουμε εσωρουχα πανω απο τα παντελονια. Να δειτε που θα γινει και μοδα και θα γελαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εδω εχουμε φτασει να εχουμε εσωρουχα πανω απο τα παντελονια. Να δειτε που θα γινει και μοδα και θα γελαμε.

Εγώ μόνο στην πενταήμερή μου το είχα δει αυτό, φοράγαμε μποξεράκια πάνω από τα παντελόνια, σαν βλαμμένα κάναμε, αλλά είχε πλάκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Σήμερα βίωσα μία τραγική εμπειρία που μπορεί να τραυματίσει για πάντα την αθώα παιδική μου ψυχή. Είμαι στο σούπερ μάρκετ στον πάγκο των αλλαντικών (όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία) Σκάει μύτη μια τύπισσα γύρω στα 60. Και σκύβει για να αποκαλυφθεί ότι φορούσε ένα λεοπάρ στρινγκ ..
ήταν ειδική απεσταλμένη, να μάθεις να με ψηφίζεις για δολοφόνα:P:P:P:P



and i can do much worse......:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά σας εχει τύχει αυτό που έπαθε ο τρουφίνο αλλα το τάγκα να ξεκινάει απο την μέση της ή κάτω απο το σουτιέν και να περνάνε όλοι και να βλέπουν την 60χρονη και να μένουν;

Είναι το χειρότερο θέαμα του κόσμου,

Τρουφίνο θυμήσου είμαστε μαζί σου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top