Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,807 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 152 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ονόματα εισαχθέντων στη σχολή μου

hollaback

Φοιτητής

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O hollaback έγραψε: στις 21:36, 31-08-08:

Μηπως ξερετε αν μπορω να δω μεσα απο το ιντερνετ τα ονοματα των εισαχθεντων στη σχολη μου?
ευχαριστω.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

EpaRon (Νώντας)

Φοιτητής

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O EpaRon έγραψε: στις 21:40, 31-08-08:

Κάποια στιγμή ίσως τα ανακοινώσει η γραμματεία στο Internet. Ειδικά αν σας χωρίζουν σε ομάδες στα εργαστήρια. Σε εμάς τουλάχιστον έτσι έγινε
Παράθεση

hollaback

Φοιτητής

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O hollaback έγραψε: στις 22:13, 31-08-08:

αχα
και κατι ακομα μηπως ξερετε σε ποια πολη ειναι η σχολη ευελπιδων, αστυφυλακων και μονιμων υπαξιωματικων στρατου?
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 03:49, 01-09-08:

Η ευελπιδων ειναι στην Αθηνα.Τωρα για τις αλλες δεν ξερω
Παράθεση

Drughi

Απόφοιτος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Drughi έγραψε: στις 06:38, 01-09-08:

Αστυφυλακων εχει σε διαφορες πολεις, και η ΣΜΥ Τρίκαλα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια