Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,245 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,986 μηνύματα σε 77,543 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 246 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απειλούν οι ερωτικές σχέσεις τις φιλικές;

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 02:16, 24-12-13:

Ο χρονος σου ειναι συγκεκριμενος, δν μπορεις να τον μεγαλωσεις για να εισαι με τους φιλους σου οπως πριν. Οταν απο single κανεις σχεση αυτοματα θα παρει σημαντικο μεριδιο του χρονου σου που πριν αφιερωνες με τους φιλους σου (εξοδοι, ΣΚ κλπ). Αυτο για σχεση βεβαια, οχι για ξεπετα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,796 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 19:13, 24-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Εξαρταται απο το επιπεδο και των δυο. Μπορει πολυ ανετα και οι φιλοι να ερχονται και να παρερχονται. Και στο κατω κατω μια βαθια φιλια χρονων και οχι δυο μηνων, δν την διαλυει καμια σχεση. Ισα ισα εκει φαινεται ο φιλος, οταν σε καταλαβαινει που εως ενα βαθμο τον γραφεις και δν σου μουτρωνει και επειδη σε δυο μηνες μπορει να κανει το ιδιο. Φιλιες που εχουν καυγαδες επειδη την εφτυσε μια φορα για να βγει με τον γκομενο της δν ειναι σοβαρες. Εγω προσωπικα δν εχω μαλωσει ποτε με φιλο μου επειδη μου ειπε οτι θα βγει με κοπελα, μαλιστα μεταξυ μας το μονο σοβαρο λογο να ακυρωσουμε κατι ειναι καποιος απο εμας να εχει ραντεβου ή να παει καπου με την κοπελα του.
Ναι, ισχύει υπάρχουν φίλοι και φίλοι. Αλλά εγώ δεν πήγα να θέσω θέμα προτεραιοτήτων. Το να μιλάς με ένα άτομο και να ξέρεις πως ο λόγος του μετράει και δεν σε βάζει σε καμιά λίστα αναμονής "οκ μιλάμε για Πέμπτη αν δε κανονίσω τίποτε μέχρι τότε με τον Χ πάμε" ( true story ) ξεπερνά το όλο ζήτημα φίλοι/γκόμενοι και σχετίζεται και με άλλα όπως πχ η ειλικρίνεια. Τώρα οκ ο καθένας μπορεί να ενεργεί όπως θέλει στη ζωή του για μένα πάντως είναι foul.
2
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 23:46, 24-12-13:

Όχι, αν ιεραρχείς τα πράματα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια