Γενικό -  Σχολές- Βάσεις Ανθρωπιστικών 2019

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα σ' όλα τα παιδιά που ρίχνονται στη <<μάχη>> των Πανελληνίων 2019. Υπομονή δύο μήνες έμειναν.:girl_angel:
Εσείς, αδέρφια μου, οι των ανθρωπιστικών, πού στοχεύετε φέτος και πώς πιστεύετε πως θα διαμορφωθούν οι βάσεις; :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Στόχος μου είναι το τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας του ΕΚΠΑ. Θεωρώντας πως τα θέματα στα Αρχαία θα είναι αρκετά απλά, αλλά στην Ιστορία απαιτητικά, προβλέπω μικρή αύξηση των βάσεων! Οψόμεθα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Εγώ στοχεύω ή για παιδαγωγικό Ρεθύμνου ή για κοινωνική εργασία Ηρακλείου.

Τώρα σχετικά με τις βάσεις, δεν ξέρω τι θα γίνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω Νομική, μετά ψυχολογία ή φιλολογία!
Όπως λέει και ο φίλος παραπάνω, Οψόμεθα!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top