Υπάρχουν συντελεστές βαρύτητας για τις Πανελλαδικές του 2020;

georgelds

Νεοφερμένος

Ο georgelds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Είμαι μαθητής της τρίτης λυκείου και επειδή γενικότερα παρακολουθώ ολες τις ειδήσεις για την παιδεία, πουθενά δεν αναφέρει κατι για τους συντελεστές βαρύτητας των πανελλαδικά εξεταζομενων μαθημάτων;; Έχει κανεις ιδέα τι ισχύει;; εαν εξισωθηκαν ολοι ή αν ισχύουν οπως παλια;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι μαθητής της τρίτης λυκείου και επειδή γενικότερα παρακολουθώ ολες τις ειδήσεις για την παιδεία, πουθενά δεν αναφέρει κατι για τους συντελεστές βαρύτητας των πανελλαδικά εξεταζομενων μαθημάτων;; Έχει κανεις ιδέα τι ισχύει;; εαν εξισωθηκαν ολοι ή αν ισχύουν οπως παλια;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!


Πλέον δεν υπάρχουν συντελεστές βαρύτητας,έτσι στις πανελλήνιες του 2020 κάθε μονάδα σε κάθε μάθημα θα δίνει 250 μόρια.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Και εγώ μπερδεύομαι, δεν μιλάνε καθόλου για τους συντελεστές βαρύτητας σε μέσα ενημέρωσης αλλά πολλοί μαθητές και καθηγητές λένε πως δεν θα υπάρχουν για Πανελλαδικές 2020. Τώρα δε ξέρω τι να πιστέψω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Και εγώ μπερδεύομαι, δεν μιλάνε καθόλου για τους συντελεστές βαρύτητας σε μέσα ενημέρωσης αλλά πολλοί μαθητές και καθηγητές λένε πως δεν θα υπάρχουν για Πανελλαδικές 2020. Τώρα δε ξέρω τι να πιστέψω


Η προηγούμενη κυβέρνηση είχε ψηφίσει να μην υπάρχουν συντελεστές.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top