Παλιά θέματα

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Από που μπορώ να βρω παλιά θέματα εξεταστικής???:)Α!Μη μου πείτε από κόμματα γιατί δε μας έδωσαν σχεδόν τίποτα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Από παρατάξεις, από μεγαλύτερους συμφοιτητές, από fora.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κι αν δε γίνεται σε κανέναν απ'τους τρεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ε τότε κάνεις τον σταυρό σου και πας χωρίς να ξέρεις τα παλιά θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε καμιά ομάδα της σχολής σου στο fb δες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
κακό αυτό Κατερίνα :P
να δικτυωθείς με άλλους φοιτητές
εγώ με αυτόν τον τρόπο (αιτιολογία και καλά "παλιά θέματα") έκανα γνωριμίες και παράλληλα βρήκα με ανώδυνο τρόπο:
- παλιά θέματα
- καλογραμμένες σημειώσεις
σε ότι μάθημα έχω δώσει μέχρι ώρας και φυσικά βοηθάω και εγώ από την πλευρά μου όσο μπορώ με σημειώσεις,...κτλ (ένα είδος ανταλλαγής...κάναμε τον Παπασωτηρίου πλούσιο :P)
δεν ξέρω τι έχω και με "βοηθάνε"...προφανώς τους αρέσει η "αύρα" που εκπέμπω :P
θέλουν να με γνωρίζουν...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δε γνωριζόμαστε με παιδιά από μεγαλύτερα έτη γιατί δεν έχουμε κτήριο σαν σχολή και κάνουμε μάθημα σε διαφορετικές αίθουσες-λυόμενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Σταδιακά θα γνωριστείς με παιδιά από μεγαλύτερα έτη όσο θα εγκλιματίζεσαι στην σχολή σου, από το 2ο έτος και μετά...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εμείς από το fb δε γνωριζόμαστε αλλά αλληλοβοηθιόμαστε.
Φοιτητική αλληλεγγύη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Mα ποιος μίλησε για facebook. Παρ' όλο που σαν Τμήμα έχουμε σελίδα στο facebook, οι γνωριμίες γίνονται στην σχολή και στο φόρουμ των Φοιτητών του Τμήματος (ανεξάρτητο κομματικής παράταξης). Επίσης σε μας, σημειώσεις δεν μοιράζουν τα κόμματα. Και τα παιδιά των κομμάτων από συμφοιτητές τους δανείζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Επίσης σε μας, σημειώσεις δεν μοιράζουν τα κόμματα. Και τα παιδιά των κομμάτων από συμφοιτητές τους δανείζονται!
Σε μας τα κόμματα (ΠΑΣΠ, ΔΑΠ) μοίρασαν. Σε όσους έχουν σχέσεις μαζί τους, μιλάνε, κάνουν παρέα..κλπ. Όσοι δεν έχουμε πολλές σχέσεις μαζί τους...γιοκ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι αν δε γίνεται σε κανέναν απ'τους τρεις???
πιάσε γκόμενο τον γιο ή την κόρη-ναι γτ όχι:hmm:- του καθηγητή ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σε μας τα κόμματα (ΠΑΣΠ, ΔΑΠ) μοίρασαν. Σε όσους έχουν σχέσεις μαζί τους, μιλάνε, κάνουν παρέα..κλπ. Όσοι δεν έχουμε πολλές σχέσεις μαζί τους...γιοκ!!!

Lol,σιγά...μέχρι και σ'εμένα έχουν δώσει αυτοί,και οι δύο...χωρίς ντροπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top