Χρόνια Πολλά σε όλους!

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα Φοιβη!!:D
Παντα γλυκια, ξανθια, υγιης και δημιουργικη!!!:D




Μαρα μου, σου ευχομαι χαρουμενα γενεθλια με ολα τα καλουδια του κοσμου!!!:D
Πολλες πολλες ευτυχισμενες στιγμες κουκλα!!!!:D
Να τα εκατοστησεις αμα λαχει!:D;)



Χρονια πολλα Vendetta! Ο,τι επιθυμεις!!!



Moonlight μου, σου ευχομαι κουκλα να σε βρει ο,τι καλυτερο με υγεια και αγαπη στην καρδια!:D
Μην αλλαξεις ποτε! Παντα θερμη, φιλικη, γλυκια να εισαι οπως και τωρα!:D
Να σε χαιρονται οσοι αγαπας! Μουατς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Μουνλαιτ

Αγάπη μου εσένα τι να σου πρωτοπω.. Θα αφήσω καλύτερα τα πολλά λόγια και θα σου πω ότι σου εύχομαι να είσαι υγιής κι ευτυχισμένη, και το ίδιο εύχομαι και για όλα εκείνα τα άτομα που αγαπάς και για τα οποία νοιάζεσαι! Κι όμως αυτοί είναι τόσοι πολλοί- γιατί έχεις μια καρδιά που τους χωράει όλους.. :) Οπότε εύχομαι όλος ο κόσμος σου να είναι όπως τον έχεις στο μυαλό και την καρδιά σου- γεμάτος αγάπη, ευαισθησία, ειλικρίνεια και ανθρώπους καλούς που εκτιμούν αυτό που είσαι και τα όσα έχεις να τους προσφέρεις. Και είσαι τόσα πολλά όμορφα πράγματα.. Και έχεις να προσφέρεις ακόμα περισσότερα. :)

Γι αυτό να μη μου στενοχωριέσαι και να μην πικραίνεσαι από κανέναν- γιατί είσαι τόσο δυνατή και τόσο ευγενική ψυχή, που πραγματικά θα βρεις το δρόμο σου και θα είναι εκείνος που σου αξίζει, κι εκείνος που οδηγεί κατευθείαν στο φεγγάρι..
Σ αγαπάω κι εσένα πολύ πολύ, μόνο που εσένα στο είπα και πιο πριν! Μουτς :hug:
νιωθω πολυ τυχερη που σε γνωρισα πραγματικα:hug: ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου αγαπουλα μου , με συγκινησες πολυ..
και γω σ'αγαπαω και σου ευχομαι τα καλυτερα:kissing:


υγ. μαρα μου χρονια πολλα και απο μενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thanks for friend.jpeg
    thanks for friend.jpeg
    3.9 KB · Εμφανίσεις: 162
Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
OMG!!
εχει και το φεγγαροφωτο γενεθλια σημερα?!!!
δε το δα... :redface:



να τα εκατοστησεις μουν, οτι επιθυμεις και να μην χαλιεσαι με ανουσια ζητηματα:)
ααα!! και να προσεχεις οταν οδηγεις αφου εισαι φαν του σπορ εεε! :D



ευχαριστω βικακι μου:kissing:
θα προσεχω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thanks pink.jpeg
    thanks pink.jpeg
    3.4 KB · Εμφανίσεις: 173
Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Moonlight μου, σου ευχομαι κουκλα να σε βρει ο,τι καλυτερο με υγεια και αγαπη στην καρδια!:D
Μην αλλαξεις ποτε! Παντα θερμη, φιλικη, γλυκια να εισαι οπως και τωρα!:D
Να σε χαιρονται οσοι αγαπας! Μουατς!:D
ευχαριστω νεραιδουλα μου:kissing:
το ιδιο ευχομαι και σ'εσενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thanks fairy.jpeg
    thanks fairy.jpeg
    3.2 KB · Εμφανίσεις: 181
Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Λοιπον,

τα βαριεμαι τα πολλα και ανουσια λογια γι'αυτο

Χρονια πολλα Μουνλαιτ.:) Ευχομαι να βγαζεις αυτη την αναλαφρη και μυστηριακη αυρα που εχει το φεγγαροφως στη μεγαλυτερη διαρκεια της ζωης σου.

Ενα μικρο δωρο απο μενα για τις νυχτερινες εξορμησεις σου.:)



Ειναι BMW, μην το βλεπεις ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Λοιπον,

τα βαριεμαι τα πολλα και ανουσια λογια γι'αυτο

Χρονια πολλα Μουνλαιτ.:) Ευχομαι να βγαζεις αυτη την αναλαφρη και μυστηριακη αυρα που εχει το φεγγαροφως στη μεγαλυτερη διαρκεια της ζωης σου.

Ενα μικρο δωρο απο μενα για τις νυχτερινες εξορμησεις σου.:)



Ειναι BMW, μην το βλεπεις ετσι..


:D:D:D:D ρασκαλακο μου καλε μου σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!!

το τουτου ειναι μια γλυκα!!! :D :vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thanks touiti.jpeg
    thanks touiti.jpeg
    5.6 KB · Εμφανίσεις: 175

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αγαπούλες μου σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ για τις ευχές!!! :redface::) Να 'στε καλά...
Αύριο θα σας απαντήσω και προσωπικά στον καθένα -γιατί μάλλον δεν είμαι και στην καλύτερη φάση τώρα!!

Mουν μου, πολύχρονη καρδιά μου!!! :):D
Ότι επιθυμείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μάρα χρόνια σου πολλάαα!:clapup:
Να είσαι ευτυχισμένη και ότι επιθυμείς!

Vendetta καλός πολίτης!:P Με το καλό να τελειώνεις και μετά καλή σταδιοδρομία στη ζωή σου!:D

Moonlight κι εσύ και στα 100, με υγεία και ευτυχία!:D

Να σας χαιρόμαστε!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από love_angel:
να τα εκατοστησεις μαρα μας!! χρονια πολλα, οτι επιθυμεις!

παντα να εισαι το ιδιο γλυκια!! :)


Ωωωω γλυκάκι!! :D Σ' ευχαριστώ πολύ Βικάκι μου...και εσύ να είσαι πάντα καλά, τόσο αυθόρμητη και γλυκειά...

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος:



Χρόνια πολλά Μάρα. Να 'σαι πάντα υγιής και χαμογελαστή. :)

Ααααα και άλλο γλυκάκι- γιατί άραγε; :hmm::P
Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ Γιώργο μου...να 'σαι καλά!!

Αρχική Δημοσίευση από σουτζουκάκι:
Μάρα_Κουταμάρα

Κουκλίνι μου έκλεισες τα 19; Τι να σου πρωτοευχηθώ δεν ξέρω που πραγματικά θα θελα να σου φέρει ο χρόνος όλα τα καλά κι ακόμη περισσότερα! Υγεία, αγάπη, ευτυχία, έρωτα και τόσες πολλές χαρές, όσα τα χαμόγελα που σκορπάς τόσο εδώ όσο και εκεί έξω! :) Πάντα χαρούμενη να είσαι καρδιά μου και σου εύχομαι να βρεις τον άνθρωπο εκείνον που θα μοιράζεστε τα ίδια πάθη, θα κάνετε τις ίδιες τρέλες και θα έχετε τα ίδια όνειρα! Σου εύχομαι να γίνεις η μεγάλη και επιτυχημένη σκηνοθέτις που ονειρεύεσαι, και ακούμε κάποια στιγμή για σενα και να λέμε πως αυτό το μικρό πολυλογούδικο μικροσκοπικό πλάσμα, με την μεγάλη καρδιά κατάφερε κι έφτασε στην κορυφή του παγόβουνου και ατενίζει τη θέα ακούγοντας τις μουσικές που τριγυρίζουν στο μυαλό και είναι ριζωμένες στην καρδιά της!
Σ αγαπάω πολύ πολύ πολύ μικρούλιιιιιι!! Φιλάκια :hug:


Χαχαχα...με συγκινείς βρε ατιμούτσικο!! :hug:
Και τίποτα από όσα μου ευχήθηκες να μην γίνει τελικά, μου φτάνει το οτι μου τα ευχήθηκε ένα σπάνιο και γλυκό παιδί σαν και σένα!! Τα καλύτερα έρχονται, μπι πριπέαρντ...;)

Αρχική Δημοσίευση από Νeraida:


Μαρα μου, σου ευχομαι χαρουμενα γενεθλια με ολα τα καλουδια του κοσμου!!!:D
Πολλες πολλες ευτυχισμενες στιγμες κουκλα!!!!:D
Να τα εκατοστησεις αμα λαχει!:D;)

Μαμά, μαμά μια φωκούλα...να την πάρουμε σπίτι φεύγοντας;! :baby::confused:
Σ' ευχαριστώ πολύ Ναραϊδούλα μου, να 'σαι καλά...ότι καλύτερο και για σένα!!

Αρχική Δημοσίευση από moonlight:
υγ. μαρα μου χρονια πολλα και απο μενα:)



Xρόνια μας πολλά Μουν μου!! :):D Να 'μαστε καλά, να μας χαίρονται και να τους χαιρόμαστε.
ότι επιθυμείς...

Αρχική Δημοσίευση από Βill:
Μάρα χρόνια σου πολλάαα!:clapup:
Να είσαι ευτυχισμένη και ότι επιθυμείς!

Σ' ευχαριστώ Μπίλι μπόι...ότι καλύτερο και για σένα!! :)

π.ςςς Επίσης χρόνια πολλά στον Vendetta και στην pote ksana, που αν δεν κάνω λάθος έχει και εκείνη γενέθλια σήμερα. :):angelnot:
Να τα χιλιάσετε παίδες...



Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ πολύ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά Μάρα! Ό,τι επιθυμείς! Να το γιορτάσεις super!!:D

Μοonlight να τα εκατοστήσεις και φρόντισε να κάνεις το party σου όταν η φιλενάδα σου έχει κανονίσει κάτι πολύυυυ σημαντικό:P:P
Χρόνια σου πολλά!


Vendetta για σένα δεν εύχομαι τίποτα :pfff: (που να σ αρέσει)
Να σε κρατήσουν εκεί μέσα για πάντα να ησυχάσουμε εντελώς από σένα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδιά!! Να έχετε ό,τι επιθυμείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πω πω πολλοί μαζεύτηκαν σήμερα! :D

Χρόνιαααααα πολλαααααααα Μάρα μου!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,οοοοοτι επιθυμείς να γίνει ολοδικο σου!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να γίνουν πραγμτικότητα όλα σου τα όνειρα!!! :D:D:D

Moonlight χρόνια σου πολλά και ό,τι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα γλυκιά, αυθόρμητη και ευτυχισμένη!!! Πάντα να χαμογελάς!!! :D:D:D

Vendetta χρόνια σου πολλά!!! Καλός πολίτης και ό,τι επιθυμείς!!!! :D:D:D (τώρα πότε θα το δει και αν το δει είναι άλλο θέμα :P)

Pote ksana χρόνια πολλά και να τα εκατοστήσεις!!! Ό,τι επιθυμείς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Moonlight κι εσύ και στα 100, με υγεία και ευτυχία!:D

Xρόνια μας πολλά Μουν μου!! :):D Να 'μαστε καλά, να μας χαίρονται και να τους χαιρόμαστε.
ότι επιθυμείς...

ευχαριστω μπιλακο:D

μαρα μου να ζησουμε και να μαστε καλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Μοonlight να τα εκατοστήσεις και φρόντισε να κάνεις το party σου όταν η φιλενάδα σου έχει κανονίσει κάτι πολύυυυ σημαντικό:P:P
Χρόνια σου πολλά!
Moonlight χρόνια σου πολλά και ό,τι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα γλυκιά, αυθόρμητη και ευτυχισμένη!!! Πάντα να χαμογελάς!!! :D:D:D

ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας!!:D:D
οι ευχες σας μου ειναι πολυτιμες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thanks for thinking of me.jpeg
    thanks for thinking of me.jpeg
    3.8 KB · Εμφανίσεις: 150

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


Χρόνια πολλά στο Φεγγαρόφωτο που ομορφαίνει τις Αυγουστιάτικες νύχτες μας.
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη αδερφούλα. :D

Χρόνια πολλά και στα άλλα Αυγουστιάτικα παιδάκια:

Μάρα μου ό,τι επιθυμείς! Να έχεις πάντα όμορφες δημιουργικές στιγμές με υγεία και αγάπη.

Βεντέτα, καλός πολίτης και σύντομα κοντά μας!


Επίσης χρόνια πολλά στους εορταζόμενους του δεκαπενταύγουστου, μα ιδιαίτερα στην κόρη μου και τη μητέρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Moonlight, Κώστα και pote ksana χρόνια σας πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Μάραααααααα..
Χρόνια πολλά κουκλίτσα μου!!:D
Χρόνια πολλά και σε σένα moonlight μου!!:D
Περιττά λόγια δν χωρούν ώστε να σας πώ το πόσο συμπαθέστατα μου είστε και τα δύο..και πανέξυπνα επίσης
Κάθε ευτυχία σας εύχομαι, ψυχική πάνω απ'όλα, πολλές επιτυχίες, ειδικά σε 'σένα Μάρα, που είσαι πάνω στο άνθος τς νιότης σου:P:P
Να ζήσετε να σας χαίρονται τα αγαπημένα σας πρόσωπα
Χρόνια πολλά επίσης και στην pote ksnana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί δεν ξύπνησα καλά ίσως γιατί δεν κοιμήθηκα καθόλου . Στον ντελιβερά άφησα καταλάθος μπουρμπουάρ 7 ευρώ αφηρημένος και το μισό φαί έμεινε να παγώνει στο πιάτο .
Ανοίγοντας το στέκι δεν μπήκα για ώρα στην κουβεντούλα χωρίς θέμα και δεν αναρωτήθηκα καν αν ο ρεμπ είναι μέσα . Πήγα να πιω νερό από το μπουκάλι και έβαλα το ποτήρι στο ψυγείο . Γύρισα στο φόρουμ , τρόλαρα αλλά με βαρειά καρδιά .

Τότε με ειδοποίησαν (από το κοντρόλ) ότι γιορτάζει . Άξαφνα κατάλαβα γιατί όλα ήτανε τόσο περίεργα .

Σου ευχήθηκα και μέσω π.μ. αλλά επειδή λογικά θα με έχεις αποκλείσει από αποστολέα π.μ.θα στο πω και εδώ πιο επίσημα

χρόνια πολλά να έχουμε να σε ξεχνιόμαστε . Δώρα υλικά δεν σου κάνω γιατί μέσω των ποστ σου έχεις αποδείξει πόσο πνευματικός και ολιγαρκής άνθρωπος είσαι (αν θέλεις κάνε μου εσύ)

Αλλά θα σου ευχηθώ από τα βάθη της καρδιάς μου (δεν πήγα και πολύ μακρυά - άκαρδος είμαι)
να έχεις όλα τα καλά και να τα περνάς καλύτερα .
Αγαπημένη μουνλάιτ που έβαλες και αυτό το χαζοπαρατσούκλι για να παίρνεις και τρίτο δώρο τον δεκαπενταύγουστο , έχεις όλες τις προδιαγραφές να τα πας περίφημα και να μας πρήζεις στο στέκι όταν το βαρύ σαν καρπούζι πρόγραμμα σου στο επιτρέπει

είπα καρπούζι και πείνασα .
Εν κατακλείδι και αν και δεν κλείδωσα , σου εύχομαι υγεία , δύναμη , υπομονή , αναγνώριση , τύχη βουνό και πεπρωμένο πεδιάδα και γενικά όλα τα καλά που τώρα τα ψάχνεις με τα κυάλια

ποπο αήδιασα με όλα αυτά , σου εύχομαι απλώς να τρέχεις με το τουτού τραγουδώντας



πάω να πάρω λεωφορείο , φιλιά


εντιτ : το ποστ ήτανε πιο αυτοκαταστροφικά βίαιο κατά το τέλος , αλλά αλάχτηκε γιατί κάποιοι - κάποιοι με θεωρούνε γρουσούζη:mad: - θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα πάθετε (θα έβαζα λινκ με τον χλαπάτσα αλλά βαριέμαι)

α ρε μουν , καράβι σέρνεις :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top