Θέλω να βγάλω δίπλωμα Οδήγησης

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια και τελείωσα με τις πανελλήνιες,θέλω να ασχοληθώ με το δίπλωμα οδήγησης τώρα.
Ομολογώ ωστόσο πως δεν γνωρίζω πολλά πράγματα πέρα από τα βασικά.
Αν για παράδειγμα ήθελα να το κάνω τώρα μέσα στο καλοκαίρι φτάνουν 2 μήνες; Συγνώμμη αν το νούμερο αυτό είναι εξωπραγματικό,ειλικρινά δεν γνωρίζω πόσο χρειάζεται κανονικά.Όχι βέβαια,ότι με κυνηγάει ο χρόνος,απλά γιατί θα είμαι πιο άνετα τώρα.Έχω δηλαδή άπλετο χρόνο και διάθεση.Ενώ μετά τον Σεπτέμβρη πιθανώς να είμαι λιγάκι πιο πιεσμένος.Οπότε αν μπορεί να γίνει το μέγιστο της δουλειάς τώρα θα το προτιμούσα.
Οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη.Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων! :)
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Από ότι έχω μάθει από φίλους και γνωστούς, συνήθως οι περισσότεροι έκαναν μάθημα 1 ώρα, 5 φορές την εβδομάδα για 1 μήνα και μετά έδιναν. Τώρα δε ξέρω αν υπάρχει πάλι κάποια απεργία, η οποία πιθανόν να καθυστερήσει την εξέταση.
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είμαστε κάμποσες δεκάδες χιλιάδες κακόμοιρα πλάσματα που περιμένουμε να δώσουμε ή να αλλάξει κάτι στο νέο νόμο ή whatever. Μαθήματα, σήματα μπορείς να κάνεις αλλά θα περιμένεις τη σειρά σου. :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top