Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
προς αποφυγή παρεξηγήσεων.... αυτή τη φορά το τσιράκι κι ο ρουφιάνος ξέρουν ΜΟΝΟ 2 απ τους 4 δολοφόνους

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σε ένδειξη συμπαράστασης και πένθους για το χαμό του αγοριού στα Εξάρχεια, το παιχνίδι θα ανοιξει την Πέμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... αργήσαμε :redface:
ανοίγουμε!!!!

Αύριο ΔΕΝ θα γίνει δολοφονία.... ξεκινάμε από την αυριανή ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ
Σήμερα κουτσομπλολέψτε, βγάλτε τα μάτια σας κάντε τα πινακάκια σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:D Aρχίσαμε?

Υοuki for president

H Ηρώ και οι φίλοι της [:P] προς στιγμήν αθωώνονται γιατί οκ, βλαμμένη είναι η ΣΕ [:P], αλλά τόσο βλαμμένη που να βάλει 3 στους 4 δολοφόνους ίδιους [και τον 4ο ΣΕ] με την προηγούμενη φορά ΔΕΝ θα το έκανε...

xanp, dooo, V.ice οι επόμενες επιλογές μου εκτός κι αν με πείσουν ότι είναι αθώοι.

[mode fantasmenos on] Όποιος πιαστεί από την ψήφο μου και μου την πέσει είναι ύποπτος[mode fantasmenos off]
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης όταν λες "αύριο" εννοείς σήμερα Πέμπτη στη 1? Ή την Παρασκευή στις 8 το βράδυ θα φύγει ο πρώτος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ότι θέλετε εσείς παιδιά
επειδή άνοιξε αργά το θέμα και επειδή ίσως πολλοί δεν το δουν εγκαίρως για να γίνει η πρώτη αποχώρηση σήμερα, γιαυτό είπα Αύριο Παρασκευή όχι δολοφονία αλλά μόνο ψηφοφορία κι από Δευτέρα να γίνει κανονικά και δολοφονία

Πάντα δεν ξεκινάμε πρώτα ψηφοφορία και μετά δολοφονία?
Υπό αυτό το σκεπτικό το έγραψα, αλλά αν θέλετε να γίνει σήμερα η ψηφοφορία ώστε αύριο να γίνει δολοφονία, από μένα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι εγώ νωρίς το θυμήθηκα, και λέω "αμάν πήγε 12", θα έχουν γράψει κατεβατάάάάάά....
και τίποτα:D:D

ρεζουλίν, τι θα χρειαστεί για να σε πείσω για την αθωότητά μου? να ξέρω, να προετοιμαστώ. Να τα βάλω κάτω βρε αδερφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι οκ, απλώς δεν καταλάβα, διευκρινιστική ήταν η ερώτηση. Ό,τι θέτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Το είχα ξεχάσει εντελώς..Αθηνά καλύτερα να μη φαγωθούμε από την αρχή άστο για αργότερα να έχει σασπενς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να φτιάχνω λίστες ή να γίνω emo και πάω σε μια γωνίτσα να παίξω με τα LEDάκια μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Υοuki for president

:confused:
Ορίστε????????
Το ένστικτό σου ε????
Α ρε ΡΕ, αμα θες παμε και κανα στοιχηματάκι να ξεχρεώσεις κι εκείνα τα περσινά μποτάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
youki.

Βάση της ... θεωρίας μου ένας τουλ live παίκτης είναι σήμερα δολοφόνος.

[ναι, προφανώς αυτό σημαίνει ότι μπορεί να είμαι και εγώ!]

Οι Ηρώ, fandago, vendetta απορρίπτονται για τους λόγους που ανέφερα [για την ώρα]
Από τους υπόλοιπους (εσύ, xanp, dooo και V.ice) ...διάλεξα εσένα, οι υπόλοιποι έρχονται!

Και όπως είχα πει κ στο LIve [στο γύρο που ήμουν πολίτης να θυμήσω :P] πείστε με ότι είστε αθώοι :P

Επίσης που στο καλό είναι ο κόσμος μόνη μου μιλάω? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nαι :P

Γειαααααααααααααααά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γενικά ΡΕ συμφωνώ με το σκεπτικό σου.
Για πείσε μας εσύ ότι είσαι πολίτης.....

ΡΕ απο μένα καθαρά για λόγους εκδίκησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Βασικά επειδή δεν θα ξαναμπώ σήμερα και να μη πάρω απουσία ψηφίζω RE με μόνο πάτημα ότι την έπεσες απευθείας στην youki.
Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι είσαι δολοφόνος αλλά από το να ψηφίσω εντελώς άσχετα το προτιμώ. (ξέρω ότι δε θα με παρεξηγήσεις :P)

Πραγματικά ας μην είμαστε προκατειλημμένοι με κανέναν εξ αρχής.Εγώ στη θέση σου δεν θα απέκλεια τόσο εύκολα τους προηγούμενους δολοφόνους ποτέ δεν ξέρουμε.Επίσης εγώ τον v.ice τον πρόλαβα στη συνάντηση;

εντιτ: επειδή βλέπω ότι έχεις και άλλη ψήφο θα προσπαθήσω να μπω να έχω καλύτερη εικόνα για να μη σε φάμε και άδικα με το καλημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
απ ότι βλέπω απ τη συμμετοχή, η πρώτη αποχώρηση ψηφοφορίας θα γίνει Παρασκευή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xanp σε τσακώσαμε πουλάκι μ'? :P

Έχω χρόνο μέχρι αύριο λοιπόν να δω ποιοί θα "τσιμπήσουν" και ποιοί όχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ακόμα δεν μου έχει πει κάτι το ένστικτο μου... :P
Αναμένω τις εξελίξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ
  2. Angie_Ann
  3. Bill
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride
  6. dooo
  7. fandago
  8. jrot6
  9. Kakerlak
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. Niyia
  14. Phoebe
  15. pitg21
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta
  19. Vkey
  20. xanp >> Resident Evil
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
2 >> Resident Evil
1 >> Youki


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω, ξερετε, ειμαι αθωα :redface:....μαυρο φιδι που σας εφαγε, αν μου την πεσετε παλι απο την αρχη...:P
Αυτη τη φορα το ενστικτο μου θα τους ξετρυπωσει ολους!!!
:devil: (εδω μπορειτε να γελασετε ελευθερα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top