Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 13 37.1%
  • 1-2 φορές

    Ψήφοι: 14 40.0%
  • 2-5 φορές

    Ψήφοι: 4 11.4%
  • 5-10 φορές

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • 10+ φορές

    Ψήφοι: 3 8.6%

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αλητεία σκέτη είστε

Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου

η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ

κλαίω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:) εγώ πήγα μια φορά γραφείο και έκλαιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι badass είστε όλα μωρέ, εγώ ποτέ δεν πήγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ

14 :pfff: ε καλα δε ξεσκιζομαστε κιολας, ενα μηνυμα γραψαμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη

Φιλε δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα υπαρχουν και ωριαιες αποβολες..Αν τωρα μιλαμε για μονοημερες-διημερες κλπ τοτε παω πασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Δε θυμαμαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;

εχει αισθηση του χιουμορ



πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εχει αισθηση του χιουμορ



πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως

Ακριβως όπως τα'πες :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ και η διεθύντρια φέτος:


8) 8)
Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ και η διεθύντρια φέτος:


8) 8)
Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...


Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια :D!
Πλκ κανω...


Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια :D!
Πλκ κανω...


Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της:P

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen:P ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω:P ούτε εγώ ούτε αυτή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της:P

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen:P ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω:P ούτε εγώ ούτε αυτή

Δέν πειράζει, θα το συνηθίσετε και οι δύο, δεν υπάρχει άλλη λύση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnLegend-7-

Νεοφερμένος

Ο JohnLegend-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;


Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε. :oops:


Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα :(.

Φυσικά και είναι ανάγκη, σας εμπιστεύτηκαν με την αίθουσα και εσείς η μόνη δουλειά που είχατε να κάνετε είναι να την προσέχετε. Αν αυτοί που μπήκαν μετά έσπαγαν το τραπέζι πινγκ - πονγκ (πανάκριβο) και άλλα πράγματα οι καθηγητές έπρεπε να τα πληρώσουν από τις τσέπες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
καμια ειμαι και απουσιολογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει στον Γυμνασιάρχη στην πρώτη γυμνασίου επειδή μια κοπέλα καθόταν στα πόδια μου εν ώρα πληροφορικής. Είχα τρομάξει, ομολογώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top