Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,177 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,596 μηνύματα σε 79,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 256 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Άμα χάσω το χειμερινό εξάμηνο μπορώ να προχωρήσω στο εαρινό;

Panostrk

Νεοφερμένος

Ο Panostrk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Panostrk έγραψε: στις 14:23, 28-11-19:

Αμα χάσω το χειμερινό εξάμηνο μπορώ να προχωρήσω στο εαρινό;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 14:26, 28-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Panostrk
Αμα χάσω το χειμερινό εξάμηνο μπορώ να προχωρήσω στο εαρινό;;

ναι μπορείς.
1
Παράθεση

Panostrk

Νεοφερμένος

Ο Panostrk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Panostrk έγραψε: στις 14:29, 28-11-19:

Σίγουρα;;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 28-11-19 στις 16:21. Αιτία: Διόρθωση greeklish
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,822 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:20, 28-11-19:

Ναι, φυσικά και μπορείς!
Παράθεση

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O GoddamnRight έγραψε: στις 16:23, 28-11-19:

Σίγουρα;;;;
2
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,822 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:13, 28-11-19:

Τα εξάμηνα στις σχολές κυλάνε κανονικά. Απλά όταν "χάνεις" κάποιο εξάμηνο (δηλαδή δεν δίνεις τα μαθήματά του), μετά τα "χρωστάς". Όμως γίνονται εξεταστικές και τον Σεπτέμβρη όπου μπορείς να τα δίνεις, αφού τα δηλώσεις
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,443 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 20:37, 28-11-19:

Εξαρτάται το τμήμα και τα μαθήματα . Συνήθως φροντίζουν να μην τα κάνουν αλυσίδες,ωστόσο αυτό είναι τελείως για πρακτικούς λόγους . Λόγου χάρη μπορεί να έχεις το μάθημα x I ,να μην το περάσεις και στο επόμενο να έχεις το x II (χωρίς να αποτελούν όμως αλυσίδα) . Όπως καταλαβαίνεις εκεί ίσως υπάρξει θέμα . Ακόμα και εαν το μάθημα έχει άλλη ονομασία αλλά συνδέεται ισχυρά με κάποιο προηγούμενο ,πάλι ισχύει το ίδιο .

Πάρα αυτά σε γενικά επίπεδα τα περισσότερα μαθήματα δεν θα εξαρτώνται τόσο πολύ ή το πολύ ανα δύο .
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια