Παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολη

Lalalove22

Νεοφερμένος

Η Lalalove22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας!!! Θέλω να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα κ θα ήθελα κάποιες πληροφορίες από αποφοίτους ή από όσους ήδη σπουδάζουν εκεί. Αρχικά τα μαθήματα είναι ευκολα? Μαθηματικά χημεία γεωμετρία γεωλογία??? Κ μετά διάβασα ότι αν επιλέξεις 4 μαθήματα που έχουν σχέση με πληροφορική παίρνεις πιστοποιητικό γνώσης πληροφορικής, τα οποία είναι παρακάτω με σκριν σοτ. Από αυτά τα μαθήματα ποια είναι πιο εύκολα για κάποια της θεωρητικής?? Επίσης κάτι άλλο που ακουσα: πρέπει να κάνω κ υγειονομικές εξετάσεις, αληθεύει??
 

Θέμις

Νεοφερμένος

Η Θέμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια σας!!! Θέλω να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα κ θα ήθελα κάποιες πληροφορίες από αποφοίτους ή από όσους ήδη σπουδάζουν εκεί. Αρχικά τα μαθήματα είναι ευκολα? Μαθηματικά χημεία γεωμετρία γεωλογία??? Κ μετά διάβασα ότι αν επιλέξεις 4 μαθήματα που έχουν σχέση με πληροφορική παίρνεις πιστοποιητικό γνώσης πληροφορικής, τα οποία είναι παρακάτω με σκριν σοτ. Από αυτά τα μαθήματα ποια είναι πιο εύκολα για κάποια της θεωρητικής?? Επίσης κάτι άλλο που ακουσα: πρέπει να κάνω κ υγειονομικές εξετάσεις, αληθεύει??
Αναφορικά με τη "δυσκολία" της σχολής...τα παιδαγωγικά τμήματα είναι από τα πιο βατά τμήματα γι΄αυτό κι έχουν μικρό μέσο όρο αποφοίτησης. Ακόμα και τα θετικά μαθήματα (μαθηματικά, φυσική κλπ.) δεν έχουν βαθμό δυσκολίας.
 

Lalalove22

Νεοφερμένος

Η Lalalove22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αναφορικά με τη "δυσκολία" της σχολής...τα παιδαγωγικά τμήματα είναι από τα πιο βατά τμήματα γι΄αυτό κι έχουν μικρό μέσο όρο αποφοίτησης. Ακόμα και τα θετικά μαθήματα (μαθηματικά, φυσική κλπ.) δεν έχουν βαθμό δυσκολίας.

Δηλαδή ότι μάθημα κ να επιλέξω θα είναι εύκολο???
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Η αδερφή μου που ειναι 4ο ετος στο τμημα (αλεξανδρουπολησ) δυσκολεύεται πολυ σε μαθηματα που εχουν να κανουν με ψυχολογια , και λογοτεχνια (καποια τα έδωσε 3 φορες και ακμα τα χρωστάει) φοβάται οτι δεν θα μπορέσει να ορκιστεί στην ωρα της. Βεβαια ειχε μπει απο θετική κατεύθυνση με Ιστορια επιλέγομενο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top