Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,763 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 373 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 260)
Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.
232
89,23%
Έχω δει αρκετά επεισόδια.
23
8,85%
Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.
4
1,54%
Τι είναι αυτό;
1
0,38%

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:54, 07-07-18:

Αγαπημένο επεισόδιο αυτό με τη Μαντάμ Ζαϊρα!
"Κορόιδευε" πολύ ωραία τα απλά για τον κοινό νου μεταφυσικά και τις τάσεις ορισμένων να τα πιστεύουν ή να πηγαίνουν σε μέντιουμ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 16:17, 08-07-18:

Εμένα μου άρεσε εκείνο με τη αμνησία που έπαθαν αλλά καί εκείνο που έρχονται η αδερφή τού Κωσταντίνου και η μαμά της Ελένης....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια