Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,761 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 368 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Dexter

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:24, 15-06-13:

Εγώ γιατί νομίζω πως ο όγδοος κύκλος θα είναι ο καλύτερος απ'όλους;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε: στις 18:34, 15-06-13:

Εγω ειμαι ακομα 5ο κυκλο 4ο επεισοδιο .Παντως γενικα δεν χρεαζεται να κατεβαζεται τις σειρες,υπαρχουν αρκετα site που σου δινουν την ευκαιρια να δεις τα επεισοδια online με υποτιτλους φυσικα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:46, 15-06-13:

Συμφωνώ. Να σου πω, στο Σκάι τη βλέπεις;
Γιατί είναι στο 5x05..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O george8 έγραψε: στις 14:40, 21-03-16:

Το γεγονός ότι το Hollywood βρήκε τρόπο να κάνει να φαίνεται με θετική νότα μέχρι και ένας σειριακός δολοφόνος τα λέει όλα... εξωπραγματικά σενάρια χωρίς καμία επαφή με την πραγματικότητα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:19, 29-03-16:

Εξωπραγματικό σενάριο το Dexter?
Το σενάριο είναι καλογραμμένο και απολύτως ρεαλιστικό κατ'εμέ... Και δεν έχει καθόλου θετική νότα η ζωή του Dexter, ίσα που λόγω της ζωής του δεν μπορεί να ευτυχήσει..

Προσθήκη: Ίσως το φινάλε να μην ήταν τόσο ρεαλιστικό και γενικότερα η τελευταία σίζον να ήταν κάπως "του ποδαριού" , εδώ μπορώ να συμφωνήσω.
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε: στις 13:17, 17-09-17:

Χθες τελείωσα επιτέλους την σειρά. Ξεκίνησα να βλέπω την σειρά από πέρυσι το καλοκαίρι αλλά σταμάτησα στα μέσα του δεύτερου κύκλου λόγω πανελληνίων.Και μέσα σε λιγότερο από δύο βδομάδες ολοκλήρωσα την σειρά.Ειχα εθιστεί/παθιαστεί τόσο που έβλεπε σχεδόν 7-8 επεισόδια την μέρα.Δεν έβλεπα το Dexter ως μια απλή σειρά αλλά σαν ένα κομμάτι της ζωής μου.Οντως οι τελευταίοι κύκλοι να μην είναι το ίδιο καλοί αλλά αξίζουν πραγματικά.Στεναχωρήθηκα πολύ για το τέλος.Λιγο ανατρεπτικό τέλος αλλά πρώτη φορά έκλεψα τόσο πολύ σε σειρά.Ορισμενοι χαρακτήρες δεν άξιζαν τέτοιο τέλος.Μακαρι κάποια στιγμή να το συνεχίσουν. Προτείνω ανεπιφύλακτα να το δείτε.Πλεον δεν θα έχω τι να κάνω που τελείωσα την σειρά.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,203 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 13:46, 17-09-17:

Θα αρχίσεις να βλέπεις το HOUSE OF CARDS και θα έρθεις στα ίσα σου! Χα, χα!
https://en.wikipedia.org/wiki/House_...U.S._TV_series)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος