Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,761 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι πιστεύετε για το ισιωτικό μαλλιών;

Παράνοια (Σεμίνα)

Φοιτητής

H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πάτρας . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε: στις 22:47, 04-03-11:

Μην κάνεις το λάθος να χρησιμοποιείς καθημερινά την ισιωτική.Έκανα και εγώ το ίδιο και το αποτέλεσμα;Καμμένο μαλλί και βουρ κόψιμο....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koum

Φοιτητής

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 23:06, 04-03-11:

+1 στην από πάνω. ^^
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Παράνοια (Σεμίνα)

Φοιτητής

H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πάτρας . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε: στις 23:13, 04-03-11:

Στο καμμένο μαλλί και βουρ για κόψιμο; Απαπα απάνθρωπε
Από τις χειρότερες στιγμές τις ζωής μου.<Έχεις καμμένο μαλλί πρέπει να το κόψουμε...>Αυτή η φράση υπόθηκε πριν 4 χρόνια από την κομμώτρια..Για να μην φτάσουν λοιπόν και οι υπόλοιποι σε αυτό το σημείο...ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΙΣΙΩΤΙΚΟ ΜΑΛΛΙΩΝ.
Ευχαριστώ από πάνω ^^
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε: στις 13:39, 05-03-11:

παν μετρον αριστον κοριτσια! ουτε καθε μερα το ισιωτικο ...ουτε ποτε!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,844 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:03, 05-03-11:

Δε το κόβουμε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mara k telos

Νεοφερμένος

H mara k telos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mara k telos έγραψε: στις 12:43, 09-03-11:

Το δικό μου το μαλλί είναι αφάνα οπότε είναι πάντα χτενισμένο... Μερικές φορές το ισιώνω κι εγώ αλλά σου καίει την τρίχα και δημιουργεί ψαλίδα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 09-03-11 στις 12:50. Αιτία: greeklish
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 21:53, 28-03-11:

μου αρεσουν τα σγουρα μου μαλλια και ετσι δεν χρησιμοποιω σιδερο!! δεν θελω να καραφλιασω προωρα...... εχω ακομα χρονακια!!!
Παράθεση

notebook___ΑΡΚΑς (ο βιολιστης της στεγης)

Φοιτητής

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O notebook___ΑΡΚΑς yeaaaah έγραψε: στις 21:58, 28-03-11:

η αδερφη μου χρησοιμοποιει καααααθε μεραα!!!
το μαλλι της θα γινει αχρηστοοοο ηδη εχει αρχισει....!!
και λεει συνεχειαα για ψαλιδααα και εγω που να καταλαβω τι λεει!!
καθε μηναα θα θελει 20-40 στο κωμμοτηριοοο....ενω εμεις κανενα 10 και πολυ ειναιαιαι!!
μια φορα στο τοσο κοπελιααα να βαζεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια