Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,763 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 384 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Άνω των 18] Ένα βίντεο που σημαίνει πολλά!

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:54, 17-09-09:

Οχι, αυτο ηταν παντα το λινκ. Πλακα κανουμε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

M@r@ki

Μαθητής Β' γυμνασίου

H M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H M@r@ki έγραψε: στις 15:57, 17-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~Λένα~

Άστο καλό, και φοβόμουνα να το ανοίξω κιόλας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 16:07, 17-09-09:

και πάλι αυτό το βίντεο δεν είναι τίποτα μπροστά σε άλλα εγκλήματα που έχουν γίνει.Μας δείχνει ένα πολύ μικρό μέρος της ανθρώπινης βίας.Δείτε το fahreneit που έλεγε για της επίθεση των αμερικάνων στο Ιράκ και το γεγονός με τους δίδυμους πύργους για να δείτε ένα μεγαλύτερο μέρος.
Για περισσότερες πληροφορίες:http://en.wikipedia.org/wiki/Fahrenheit_9/11
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 16:09, 17-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
αυτό το βίντεο ήταν σταθμός στην ζωή μου.
οτι πιό σκληρό έχω δει by far

η ανθρώπινη κτηνωδία σε όλο της το μεγαλείο.
μερικές φορές ρε παιδιά, αναρωτιέμαι για το τί κακό είναι ικανός να κάνει ο άνθρωπος.
Αρχική Δημοσίευση από Nickname
Τι δείχνει ακριβώς? (δεν έχω σκοπό να το δω οπότε θα ήθελα μια μικρή περιγραφή...)
Αρχική Δημοσίευση από gaspar
το πρώτο βίντεο έχει ανθρώπινα πόδια λιωμένα, ποντίκια που σταυρόνοντα και πετσοκόβονται ζωντανά, βελόνες να εισχωρούν στα μάτια ζώων, κα

to βίντεο αυτό όμως, φαντάζει κινούμενο σχέδιο μπροστά στο βίντεο του chronis 25
Αρχική Δημοσίευση από chris_veria
παιδια οταν παταω το λινκ μου βγαζει τον ευαγγελοπουλο!!!:!:
Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Μέχρι να το πει αυτό ο Κρις Βέροια, δεν είχα ανοίξει το λινκ. Αυτό που είδα στo πρώτο ποστ ήταν το πιο σκληρό που είχα δει... μέχρι να ανοίξω το λινκ του Χρόνη...
Αρχική Δημοσίευση από M@r@ki
Επειδή με την περιέργεια που έχω μπορεί να κάνω τη μαλ***α να το ανοίξω, μπορεί να μου πει κάποιος με τί έχει σχέση το βίντεο του chronis_25?
Αν είναι τοοοοοοσο σοκαριστικό που δε μπορείτε ούτε να το πείτε δεν πειράζει...
Αρχική Δημοσίευση από Rania.
ΧΡΟΝΗ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ
Αρχική Δημοσίευση από napstor
ρε παιδια εγω,γιατι στο λινκ του Χρονη βλεπω εναν βλακα?αλλαξε το λινκ?
Αρχική Δημοσίευση από ~Λένα~
Αρχική Δημοσίευση από M@r@ki
Άστο καλό, και φοβόμουνα να το ανοίξω κιόλας.

Θέλω να ζητήσω συγνώμη από τη Ράνια που θα την αφήσω άυπνη.
Θέλω να ευχαριστήσω όλους εσάς που ζουν, ακόμα και μετά από αυτό το τρομακτικότατο βίντεο.

:thanks:
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:18, 17-09-09:

Έτσι και ξαναβάλεις κάτι τέτοιο θα εισηγηθώ για να μπαναριστείς μόνιμα.
Παράθεση

flocki-@#!@$* (Σωτηρης)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O flocki-@#!@$* έγραψε: στις 17:01, 17-09-09:

To πιο σοκαριστικο δεν ειναι τα σημεια που δειχνει κατι ανατριχιαστικο αλλα το σημειο που δειχνει το παιδι και το πατερα να προσπαθουν να προστατευθουν και αμεσος μετα απο ενα πυροβολισμο τους δειχνει νεκρους, και το σημειο που ειναι ολοι νεκροι και μεσα στον σορο το μορακι ειναι ζωντανο...
Παράθεση

mi3s

Φοιτητής

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 02:36, 18-09-09:

Ηταν συγκλονιστικό αν και έχω συνηθίσει να βλέπω τέτοια πράγματα.Εννοείται ότι το είδα όλο και είναι κάτι που δείχνει έαν μικρό κομμάτι της πραγματικότητας που ζούμε.Θέλω φυσικά να αντιδράσω για αυτό αλλά δυστυχώςδεν ξέρω πως...
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε: στις 13:21, 18-09-09:

μόλις το δα, είναι σκληρό αλλά δε συγκρίνεται με κάποια άλλα που υπάρχουν

παρόλα αυτά, δεν έπρεπε να το βάλεις εδώ, υπάρχουν και παιδιά 12,13 ετών που όσο να νε δε κάνει καλό να βλέπουν τέτοια πράγματα, θα μου πείς μα εγώ προειδοποίησα, ναι προειδοποίησες αλλά η περιέργεια και μόνο θα τα κάνει να θέλουν να δούν το συγκεκριμένο βίντεο.
Παράθεση

funny (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O funny έγραψε: στις 13:41, 18-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από kwstass
μόλις το δα, είναι σκληρό αλλά δε συγκρίνεται με κάποια άλλα που υπάρχουν

παρόλα αυτά, δεν έπρεπε να το βάλεις εδώ, υπάρχουν και παιδιά 12,13 ετών που όσο να νε δε κάνει καλό να βλέπουν τέτοια πράγματα, θα μου πείς μα εγώ προειδοποίησα, ναι προειδοποίησες αλλά η περιέργεια και μόνο θα τα κάνει να θέλουν να δούν το συγκεκριμένο βίντεο.
προσωπικα δεν εχω προβλημα με το να βλεπω βιντεο...

απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινονται ολα αυτα;;
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε: στις 13:45, 18-09-09:

προφανώς για τα λεφτά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι σημαίνει το iSchool για εσάς; - Από Elpi-da
      Το θέμα έχει λάβει 133 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-15 στις 23:39.
    • Τι σημαίνει είμαι Μηχανικός; - Από βιλλαρασ
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 4ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-12 στις 13:35.
    • Tι σημαίνει μόχλευση; - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-11 στις 22:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα