Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,763 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 384 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Επαναληπτικο βοηθημα φυσικης κατ. Γ'Λυκειου?

giorgosnax

Καθηγητής

Ο giorgosnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O giorgosnax έγραψε: στις 11:13, 22-02-09:

Για το τελευταιο τριμηνο μεχρι τις εξετασεις, θα ηθελα οι συνδελφοι να προτεινουν ενα βοηθημα για τη Φυσικη της Γ' Λυκειου για επαναληψη, με δυσκολες ασκησεις ή διαγωνισματα σε ολη την υλη.
Ευχαριστω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Hristos έγραψε: στις 15:22, 22-02-09:

Αν και δεν είμαι συνάδελφος το blog του μαργαρή έχει ωραίες ασκήσεις και θέματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgosnax

Καθηγητής

Ο giorgosnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O giorgosnax έγραψε: στις 09:58, 23-02-09:

πως θα το βρω το block του Μαργαρη;
Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Hristos έγραψε: στις 14:05, 23-02-09:

http://dmargaris2.blogspot.com/
Παράθεση

fysikoss

Καθηγητής

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O fysikoss έγραψε: στις 18:39, 27-05-09:

Θέματα φυσικής
για τις εξετάσεις Γ λυκείου
Θετικής και τεχνολογικής κατεύθυνσης

Συγγραφέας: Παναγιωτακόπουλος Γιώργος
Εκδότης: Σαββάλας
Παράθεση

giorgosnax

Καθηγητής

O giorgosnax έγραψε: στις 14:59, 03-06-09:

Λιγο αργα αλλα ευχαριστω...τελικα αυτο χρησιμοποιησα κ ηταν οντως πολυ καλο.......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    chrisjhon

Βρείτε παρόμοια