Νομικής ΕΚΠΑ vs Διεθνών Ευρωπαϊκών & Περιφερειακών Σπουδών Παντείου vs Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Αδιάβαστος2019

Νεοφερμένος

Ο Αδιάβαστος2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά φέτος δίνω πανελλήνιες και θα συμπληρώσω μηχανογραφικό.Ξέρω οτι την Νομικη δεν θα την πιάσω οπότε είμαι ανάμεσα στις εξής σχολές¨Διεθνών,Ευρωπαικών και Περιφερειακών Σπουδών (Πάντειο) και Δημόσια Δοιήκηση(Πάντειο).Πείτε μου τις γνώμες σας για αυτές τις σχολές και ποια θα επιλέγατε εσείς και γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να σου πούμε τη γνώμη μας θα πρέπει να μας δώσεις κάποιες επιπλέον πληροφορίες όπως τι αντικείμενο θα σε ενδιέφερε να σπουδάσεις, ποια είναι τα ενδιαφέροντά σου, ποιες είναι οι κλίσεις σου, με τι φαντάζεσαι τον εαυτό σου να ασχολείται στο μέλλον κτλ. ΄Εχεις μπει στα σάιτς των σχολών που αναφέρεις να διαβάσεις τις περιγραφές των αντικειμένων στους οδηγούς σπουδών; Νομίζω ότι αυτό θα είναι καθοριστικό για να δεις ποιο σου ταιριάζει περισσότερο. Πάντως επειδή είδα σε άλλα μηνύματά σου ότι θα σε ενδιέφερε ο τομέας της οικονομίας, αυτό που είναι περισσότερο κοντά είναι το Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης του Παντείου που σου εξασφαλίζει επαγγελματικές προοπτικές απασχόλησης σε διάφορα πεδία οικονομικής δραστηριότητας και έχεις και δικαίωμα εγγραφής στο Οικονομικό Επιμελητήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top