Πανελλήνιες από διαφορετική κατεύθυνση

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θέλω να δώσω από οικονομικά ενω ήμουν θεωρητική αλλά δεν εχω την δυνατότητα για φροντιστήρια πως θα καταφέρω να περάσω εκεί που θέλω ( ΟΔΕ η Μάρκετινγκ και επικοινωνίας)
Ας βοηθήσει κάποιος γιατί με έχει πάρει από κάτω ολο αυτό το θέμα έχω αρχαρχί να διαβάζω εντελώς μόνος μου.
Μονο ΑΟΘ και ΑΕΠΠ μπορώ και καταλαβαίνω κάπως αλλά μαθηματικά μην το συζητήσω καλύτερα...
Ας με βοηθήσει κάποιος πως θα καταφέρω τον στόχο μου;
Πως να μην τα παρατήσω έκανα μια φορά πέρυσι το λάθος να τα παρατήσω
Όποιος μπορεί ας μου δώσει καμία συμβουλή ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να δώσω από οικονομικά ενω ήμουν θεωρητική αλλά δεν εχω την δυνατότητα για φροντιστήρια πως θα καταφέρω να περάσω εκεί που θέλω ( ΟΔΕ η Μάρκετινγκ και επικοινωνίας)
Ας βοηθήσει κάποιος γιατί με έχει πάρει από κάτω ολο αυτό το θέμα έχω αρχαρχί να διαβάζω εντελώς μόνος μου.
Μονο ΑΟΘ και ΑΕΠΠ μπορώ και καταλαβαίνω κάπως αλλά μαθηματικά μην το συζητήσω καλύτερα...
Ας με βοηθήσει κάποιος πως θα καταφέρω τον στόχο μου;
Πως να μην τα παρατήσω έκανα μια φορά πέρυσι το λάθος να τα παρατήσω
Όποιος μπορεί ας μου δώσει καμία συμβουλή ????

Καλησπέρα
Ψάξε να δεις αν υπάρχει κοινωνικό φροντιστήριο στην περιοχή σου, αν έχεις την δυνατότητα να αγοράσεις και κάποια βοηθήματα, αοθ είναι πολύ εύκολο μάθημα, αν διαβάσεις συστηματικά. Τα μαθηματικά θα σε δυσκολεύουν αλλά αν προσπαθήσεις, έχεις αρκετό χρόνο.
Να μην τα παρατήσεις τώρα από σένα εξαρτάται, προσωπική γνώμη, αν αρχίζεις το διάβασμα σοβαρά, και δεν αφήσεις κενά, νομίζω θα τα καταφέρεις. Τουλάχιστον για το μάρκετινγκ και επικοινωνίας λέω. Το οδε είναι δύσκολο μεν, αλλά όχι αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πέρα από το κοινωνικό φροντιστήριο,
αν έχεις φίλους φοιτητές που ήταν πέρυσι σε παρόμοια κατεύθυνση με εσένα ζήτα τους να σε βοηθήσουν με ένα συμβολικό ποσό.

Κατά τα άλλα, δώσε μεγάλη βάση στο ΑΟΘ και ΑΕΠΠ,
δηλαδή μάθε τα απέξω και ανακατωτά για να εξασφαλίσεις βαθμούς από αυτά τα μαθήματα.


Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ευχαριστώ

Πέρα από το κοινωνικό φροντιστήριο,
αν έχεις φίλους φοιτητές που ήταν πέρυσι σε παρόμοια κατεύθυνση με εσένα ζήτα τους να σε βοηθήσουν με ένα συμβολικό ποσό.

Κατά τα άλλα, δώσε μεγάλη βάση στο ΑΟΘ και ΑΕΠΠ,
δηλαδή μάθε τα απέξω και ανακατωτά για να εξασφαλίσεις βαθμούς από αυτά τα μαθήματα.


Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αυτό ακριβώς κανω μαθαίνω ΑΟθ και ΑΕΠΠ απέξω και ανακατωτά :lol:

Καλησπέρα
Ψάξε να δεις αν υπάρχει κοινωνικό φροντιστήριο στην περιοχή σου, αν έχεις την δυνατότητα να αγοράσεις και κάποια βοηθήματα, αοθ είναι πολύ εύκολο μάθημα, αν διαβάσεις συστηματικά. Τα μαθηματικά θα σε δυσκολεύουν αλλά αν προσπαθήσεις, έχεις αρκετό χρόνο.
Να μην τα παρατήσεις τώρα από σένα εξαρτάται, προσωπική γνώμη, αν αρχίζεις το διάβασμα σοβαρά, και δεν αφήσεις κενά, νομίζω θα τα καταφέρεις. Τουλάχιστον για το μάρκετινγκ και επικοινωνίας λέω. Το οδε είναι δύσκολο μεν, αλλά όχι αδύνατο.
Ευχαριστώ για την απάντηση περισσότερο ενδιαφέρομαι για ΟΔΕ στο ΠΑΠΕΙ κυρίως, γιατί για το τμήμα του ΟΠΑ δύσκολο το βλέπω αν και θα προτιμούσα ΟΔΕ στο ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

IRATUS21

Νεοφερμένος

Ο IRATUS21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπορει κανεις να δωσει (1η φορα) πανελληνιες αλλαζοντας την κατευθυνση που ειχε στο λυκειο;

Σκεφτομαι να δωσω του χρονου αλλα ημουν 1 πεδιο στη β και γ λυκειου, κι εγω θελω να δωσω με τα μαθηματα του 4ου πεδιου. Γινεται αυτο; Εξηγηστε μου λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 210267

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι. Εφόσον είσαι αποφοιτος μπορείς να υποβάλεις αίτηση για τις πανελλαδικές εξετάσεις και να δηλώσεις οποιοδήποτε επιστημονικό πεδίο επιθυμείς. Δεν έχει σημασία η κατεύθυνση που ήσουν στο λύκειο. Για λεπτομέρειες διάβασε την εγκύκλιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IRATUS21

Νεοφερμένος

Ο IRATUS21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι. Εφόσον είσαι αποφοιτος μπορείς να υποβάλεις αίτηση για τις πανελλαδικές εξετάσεις και να δηλώσεις οποιοδήποτε επιστημονικό πεδίο επιθυμείς. Δεν έχει σημασία η κατεύθυνση που ήσουν στο λύκειο. Για λεπτομέρειες διάβασε την εγκύκλιο...:)
Ευχαριστώ πάρα πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top