Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

sd@Akos

Νεοφερμένος

Ο sd@Akos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
σε αυτα τα δυο θα απαντησω , 1ον ως ναυπηγος εισαι ηδη εξειδικευμενος αρα θεωρω πως πιο πιθανο ως ναυπηγος , 2ον δεν νομιζω πως υπαρχει περιπτωση να προτιμηθει ναυπηγος εναντι μηχανολογου σεεργοστασιο(εκτος ναυπηγειου) παροτι εχουν ιδια δικαιωματα
Ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Ακριβως ετσι το ειχα σκεφτει και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Κακώς το είχατε σκεφτεί έτσι μαγκες . Η ναυπηγοί ειναι λίγοι και οι γνώσεις τους παρα πολλες . Για μένα το πτυχίου του ναυπηγού ειναι ενα κλικ πιο πάνω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καμιά ιδέα για Ιατρική Λάρισας; Κάποιος που να σπουδάζει εκεί; Τη Λάρισα γενικά δεν την είχα πολυσκεφτεί σαν πόλη, αλλά είναι αρκετά πιο κοντά μου σε σύγκριση με κάποιες άλλες (π.χ. Ηράκλειο). Εντάξει, παίζει να μην την πιάνω, αλλά και πάλι πρέπει να ξέρω που θα την τοποθετήσω στο ΜΔ. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει άμεσα, θα το εκτιμούσα πολύ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
H Λάρισα είναι πάρα πολύ ωραία σαν πόλη και με πολλούς φοιτητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
H Λάρισα είναι πάρα πολύ ωραία σαν πόλη και με πολλούς φοιτητές
Ευχαριστώ!:) Μάλλον θα είναι 2η ή 3η επιλογή μου... Αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο τμήμα, ας μου πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki.18

Νεοφερμένος

Ο Aggeliki.18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαρινα αν και δεν σπουδαζω εκει ειμαι απο τη λαρισα και η σχολη ειναι μια απο τις καλυτερες ;) Βασικα αν ειναι η ιατρικη αυτο π θες να σπουδασεις το τελευταιο π θα κοιταξεις ειναι η πολη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δε νιώθω καθόλου έτοιμη να κάνω το μηχανογραφικό. :(
Μια απ' τα ιδια...Δεν ξερω τι να βαλω πρωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ψυχραιμία κι όχι βιασύνη για τα μηχανογραφικά παίδες ;)

Αν αναλογιστείτε πώς ήταν το διάστημα που πέρασε,χωρίς να ξέρετε πώς θα γράψετε,άγχος συνέχεια κλπ,τώρα είστε σε μια γαμάτη φάση,με συγκεκριμένα μόρια στα χέρια σας και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαλέξετε τις σχολές που σας αρέσουν!Τόσο απλό (και ταυτόχρονα δύσκολο :P )
Ψυχραιμία και μην παρασύρεστε...Το μηχανογραφικό πρέπει να έχει σειρά ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ προτίμησης! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ψυχραιμία κι όχι βιασύνη για τα μηχανογραφικά παίδες ;)

Αν αναλογιστείτε πώς ήταν το διάστημα που πέρασε,χωρίς να ξέρετε πώς θα γράψετε,άγχος συνέχεια κλπ,τώρα είστε σε μια γαμάτη φάση,με συγκεκριμένα μόρια στα χέρια σας και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαλέξετε τις σχολές που σας αρέσουν!Τόσο απλό (και ταυτόχρονα δύσκολο :P )
Ψυχραιμία και μην παρασύρεστε...Το μηχανογραφικό πρέπει να έχει σειρά ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ προτίμησης! ;)
Σιγουρα...αλλα πολλοι λενε την γνωμη τους περι του θεματος. Και αν οντως δεν ξερουμε τι ακριβως θελουμε? Η σκεφτομαστε να βαλουμε κατι 1ο χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σιγουρα...αλλα πολλοι λενε την γνωμη τους περι του θεματος. Και αν οντως δεν ξερουμε τι ακριβως θελουμε? Η σκεφτομαστε να βαλουμε κατι 1ο χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει η οχι?

Χμμ...17-18 χρονών??Να ανησυχούσες αν ήξερες ακριβώς τι θέλεις!! ;) ;)
Όπως και να 'χει,έχετε ένα μερικό πλάνο γύρω από το αντικείμενο που σας ενδιαφέρει,και μετά ψάξτε τα προγράμματα σπουδών των σχετικών σχολών!Φροντίστε να παίρνετε γνώμες από ανθρώπους που δεν είναι άσχετοι και η τελική απόφαση να είναι από την καρδιά σας...Θα περιέχει ρίσκο,αλλά αν το έχετε ψάξει σωστά κατά πάσα πιθανότητα θα βγει σε καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
για ποιό από όλα?:D

Eχει κανει ενα μηχανογραφικο που περιεχει ολες τις σχολες που σιχαινομαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Σιγουρα...αλλα πολλοι λενε την γνωμη τους περι του θεματος. Και αν οντως δεν ξερουμε τι ακριβως θελουμε? Η σκεφτομαστε να βαλουμε κατι 1ο χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει η οχι?
ειναι λογικο δεν ειναι?
δες και το φορτο μελετης θα ελεγα τοτε καθε σχολης (αφοτου εχεις ελεγξει βεβαιως προγραμματα σπουδων, μαθηματα και διεξοδους και τα εχεις συγκρινει με τα ενδιαφεροντα σου) ωστε να ειναι κατι το οποιο μπορεις να διεκπεραιωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ειναι λογικο δεν ειναι?
δες και το φορτο μελετης θα ελεγα τοτε καθε σχολης (αφοτου εχεις ελεγξει βεβαιως προγραμματα σπουδων, μαθηματα και διεξοδους και τα εχεις συγκρινει με τα ενδιαφεροντα σου) ωστε να ειναι κατι το οποιο μπορεις να διεκπεραιωσεις
Εχω δει μαθηματα και προγραμματα σπουδων...Ομως ειμαι και παλι μπερδεμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εχω δει μαθηματα και προγραμματα σπουδων...Ομως ειμαι και παλι μπερδεμενη...

Ποιες σχολές σκέφτεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ρε πηγα να παρω το μηχανογραφικο και ηταν κλειστο το σχολειο..
Τι διαολο...με τρολλαρουν ??
Δεν εξηγειται αλλιως:wall::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ποιες σχολές σκέφτεσαι;
Αρχικα (απο την αρχη της χρονιας) ηθελα αρχαιολογια. Μετα αρχισα να σκεφτομαι και την φιλολογια. Τωρα και την νομικη. Και στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει και το οικονομικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αρχικα (απο την αρχη της χρονιας) ηθελα αρχαιολογια. Μετα αρχισα να σκεφτομαι και την φιλολογια. Τωρα και την νομικη. Και στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει και το οικονομικο.

Με πόσα μόρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Εχω δει μαθηματα και προγραμματα σπουδων...Ομως ειμαι και παλι μπερδεμενη...
θα σου προτεινα κι εγω να δεις τα ονειρα και τους στοχους που εχεις για το μελλον και κατα ποσο η καθε σχολη σε βοηθα να τα πραγματοποιησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
θα σου προτεινα κι εγω να δεις τα ονειρα και τους στοχους που εχεις για το μελλον και κατα ποσο η καθε σχολη σε βοηθα να τα πραγματοποιησεις
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top