Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.
GordonGekko για το 70% της ανεργίας των πτυχιούχων Μηχανικών τι έχεις να πεις;

Eσύ για το 100% της ανεργίας των αποφοίτων Μαθηματικών του 2013 τί έχεις να πείς?

Οι επιστηµονικοί κλάδοι µε την υψηλότερη επισφάλεια απασχόλησης είναι:
  • Oι ξένες γλώσσες,
  • H Ιστορία – Αρχαιολογία,
  • H Φιλολογία – Φιλοσοφία,
  • Μαθηματικά – Φυσική – Χηµεία,
  • H Φυσική Αγωγή – αθλητισµός

Δηλαδή όλες οι καθηγητικές σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SCOOLIGAN

Νεοφερμένος

Ο SCOOLIGAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ασυζητητί ήταν τα πιο εύκολα θεματα που έχουν μπει απο το 2007 και μετά. Το υπουργείο τρόλλαρε με τα στατιστικά και οι βάσεις θα πιάσουν πάτο επειδή οι τοσο καλά διαβασμενοι μολις ειδαν τα γελοία θεματα φημολογείται πως ολοι τους (ταυτόχρονα)εσκισαν τις κολλες τους και αρνήθηκαν να εξεταστούν. Αυτά μεταξύ μας δηλαδή γιατί δεν είναι καλο να το μαθαίνουμε και πολλοι.
Μιά ζωή στο κλάψιμο. Τις ίδιες μλκίες κάθε χρόνο,δεν αλλάζει τελικά ο Έλληνας.Όλοι κλαψομουνιάζουν για τα θέματα και "ήταν δύσκολα,κλιμακούμενης δυσκολίας" και άλλα τέτοια ωραία για να βγαίνουμε στα κανάλια να χαιρόμαστε. Αντί να στρώσει κώλο να διαβάσει, όλο στην κλάψα και όλοι οι άλλοι του φταίνε, εκτός από τον ίδιο.
[Oh Wait αυτό δε συμβαίνει και στην πολιτική :hmm:]
Συνεχίστε τη συζήτηση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Eσύ για το 100% της ανεργίας των αποφοίτων Μαθηματικών του 2013 τί έχεις να πείς?
Δηλαδή όλες οι καθηγητικές σχολές...

Προσπαθώ να μην ενταχθώ στο "καθηγητικό" πλαίσιο για να μην έχω μεγάλη επισφάλεια αλλά και να έχω ελεύθερο το πεδίο δράσης. Το πτυχίο μου δίνει αυτή τη δυνατότητα, διότι δεν ανήκει στις παιδαγωγικές επιστήμες αλλά στις θετικές επιστήμες (άκυρος ο όρος «καθηγητική σχολή»). Αυτό σημαίνει ότι η διδακτική είναι ένας τομέας απασχόλησης λόγω της κοινωνικής δομής της χώρας μας (π.χ. αναλυτικό πρόγραμμα διδασκαλίας μαθηματικών σε παιδιά). Το Τμήμα Μαθηματικών έχει ως αποστολή την καλλιέργεια και ανάπτυξη της μαθηματικής σκέψης, την αναζήτηση και επεξεργασία θεωρητικών μοντέλων για την ερμηνεία πρακτικών και θεωρητικών προβλημάτων και την κατάρτιση επιστημόνων για τις ανάγκες της εκπαίδευσης, της οικονομίας και της έρευνας. Αναφέρεται στο Τμ.Μαθηματικών του ΕΚΠΑ. Αυτό πρακτικά σημαίνει ότι είναι στο χέρι του πτυχιούχου πως θα διαχειριστεί την μαθηματική παιδεία και σκέψη που διαμόρφωσε ως φοιτητής στην επαγγελματική του πορεία. Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο κλάδος μου διότι ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον τρόπο διαχείρισης του επιστημονικού του προφίλ. :) Αναφέρθηκα στους Μηχανικούς διότι υποτίθεται ότι λαμβάνουν πιο «εξειδικευμένη» παιδεία με άλλο πλαίσιο σπουδών (2+3 έτη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Προσπαθώ να μην ενταχθώ στο "καθηγητικό" πλαίσιο για να μην έχω μεγάλη επισφάλεια αλλά και να έχω ελεύθερο το πεδίο δράσης.

Μέχρι προχθές υποστήριζες πώς γιατί να είναι κακό το ότι θέλεις να απασχοληθείς στην μέση εκπαίδευση, τώρα κάνεις ανάρτηση απο το σάϊτ της σχολής σου "τον σκοπό" του τμήματος.

Ποιός είναι ωστόσο ο τρόπος διαχείρισης του δικού σου επιστημονικού προφίλ. Δώσε μας την εικόνα της δικής σου διεξόδου στην αγορά εργασίας. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ειλικρινά τώρα δεν πιστεύω αυτα που βλέπω . Μιλάνε για 100% ανεργία των μαθηματικών ( τελείως άκυρο ) οι πολιτικοί μηχανικοί . Η τελευταία φορα που είδα πολιτικό μηχανικό να δουλεύει ηταν τον γιο ενός πετυχημένου πολιτικού μηχανικού και έναν πολιτή ρούχων στα ζαρα . Εντάξει έλεος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιά ζωή στο κλάψιμο. Τις ίδιες μλκίες κάθε χρόνο,δεν αλλάζει τελικά ο Έλληνας.Όλοι κλαψομουνιάζουν για τα θέματα και "ήταν δύσκολα,κλιμακούμενης δυσκολίας" και άλλα τέτοια ωραία για να βγαίνουμε στα κανάλια να χαιρόμαστε. Αντί να στρώσει κώλο να διαβάσει, όλο στην κλάψα και όλοι οι άλλοι του φταίνε, εκτός από τον ίδιο.
[Oh Wait αυτό δε συμβαίνει και στην πολιτική :hmm:]
Συνεχίστε τη συζήτηση.....
Φίλε μου καλύτερα να "κλαψομουνιάζουν" όπως αναφέρεις που είναι και αυτό μια δικαιλογημένη άποψη,παρά να βλέπουν τα θέματα και τις εξετάσεις απο την σαλοναρα τους και να το παίζουν ειδικοί, να κρίνουν κόπους και συμπεριφορες που αν μη τι άλλο μέσα στο κλίμα των πανελλαδικών είναι φυσιολογικό να υπάρχουν ακόμα και απο άτομα που "έσκισαν".Και μάντεψε..όλα αυτα να τα κάνει έξω απο τον χορό.Τέτοιες κατινιές είναι πιο άθλιες και απο το χειρότερο "κλαψομουνιασμα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ειλικρινά τώρα δεν πιστεύω αυτα που βλέπω . Μιλάνε για 100% ανεργία των μαθηματικών ( τελείως άκυρο ) οι πολιτικοί μηχανικοί . Η τελευταία φορα που είδα πολιτικό μηχανικό να δουλεύει ηταν τον γιο ενός πετυχημένου πολιτικού μηχανικού και έναν πολιτή ρούχων στα ζαρα . Εντάξει έλεος !

Στο τοπικ αυτο ''εκτιμησεις 2013'' εχουμε αναγκη να βλεπουμε και αυτες τις κοντρες;


Οσο υπαρχει αυτη η ελληναραδικη νοοτροπια ''εγω την εχω μεγαλυτερη απο σενα'',''εγω δουλευω εσυ ψωμολυσσας'',ουτε εσυ ουτε ο πολιτικος μηχανικος θα βρει δουλεια.

Σε ενα ποστ επιβεβαιωσες την καταντια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδια μπορει να βοηθησει καποιος για την συμπληρωση του μηχανογραφικου ? μηπως υπαρχει κανας οδηγος ή βιντεο που να εξηγει την διαδικασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Συμφωνώ έχεις δίκιο . Και εγω αυτη της άποψης είμαι αλλα όταν βλέπω οτι ο άλλος δεν ειναι σοβαρός και μπαίνει να τρολλαρει τρόλλαρω κ εγω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
παω να κανω ορστικοποιηση και βγαζει το παρακατω:
Έχει συμβεί ένα σφάλμα κατα τη διάρκεια της εξυπηρέτησης της αίτησής σας.
Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά. Αν το σφάλμα επιμείνει επικοινωνήστε με το αρμόδιο Τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παω να κανω ορστικοποιηση και βγαζει το παρακατω:
Έχει συμβεί ένα σφάλμα κατα τη διάρκεια της εξυπηρέτησης της αίτησής σας.
Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά. Αν το σφάλμα επιμείνει επικοινωνήστε με το αρμόδιο Τμήμα

Λογικα θα εχει πεσει το συστημα, δοκιμασε ξανα αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ένα πέρασμα από όλα τα σάϊτ εύρεσης εργασίας στην υποκατηγορία "Επαγγέλματα Θετικών Επιστημών" θα σας έπειθε για την κατάσταση της επαγγελματικής αποκατάστασης Μαθηματικών και λοιπόν καθηγητικών σχολών.

NpD από το να μοναστερώνεις 15χρονους φίλους μας, θα βοηθούσε περισσότερο να μοιραστείς με την παρέα του i-school τις ιδέες και τις σκέψεις σου για την επαγγελματική σου διέξοδο. Ίσως βοηθούσες και κάποιους συναδέλφους σου Μαθηματικούς να δούν επιλογές που ίσως μέχρι σήμερα δέν μπορούν. Πές μας εσύ πόσα χρόνια μετά το πέρας των σπουδών σου βρήκες την πρώτη σου εργασία, άν ήταν ετεροαπασχόληση ή όχι, άν ήταν μερικής ή πλήρους και άν βέβαια ήταν στο ίδιο αντικειμένο με τις σπουδές σου και στην συνέχεια πές μας με ποιά μέσα ή επιλογές θα δώσεις άλλη κατεύθυνση στις σπουδές σου και σε ποιον τομέα βεβαία.

Ποτέ δέν διάβασα κάτι συγκεκριμένο από εσένα, σάν στόχο, μόνο γενικά προγράμματα σπουδών των σχολών.

Φιλικά... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ίδια απορια... :hmm:

Για ποιο λόγο να δηλώσετε την σχολή που ήδη είστε?
*Αν ενοείς την ιδια σχολή σε αλλη πολη τοτε μπορεί με το σχέδιο αθηνα να την κλίσουν και γιαυτο να μην υπάρχει.

και το κράξιμο ξεκινάει...:whistle:

Απορω αν ο φρεντος και ο Bugatti_Veyron απλα τρολλαρουν ή αν ανηκουν κανονικα στην κατηγορια των φυσικων αδυνατων:hmm::hmm:


This is f*cking awesome!...

https://youtu.be/QK8mJJJvaes?t=3m14s

Τσέκαρα γιατι σε κανενα μήνυμα μου δεν μου εχει απαντήσει κανείς
και ξαναρωτάω...ξέρει κανεις που ειναι το τει μηχανικών πληροφορικής ναυπάκτου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCOOLIGAN

Νεοφερμένος

Ο SCOOLIGAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Φίλε μου καλύτερα να "κλαψομουνιάζουν" όπως αναφέρεις που είναι και αυτό μια δικαιλογημένη άποψη,παρά να βλέπουν τα θέματα και τις εξετάσεις απο την σαλοναρα τους και να το παίζουν ειδικοί, να κρίνουν κόπους και συμπεριφορες που αν μη τι άλλο μέσα στο κλίμα των πανελλαδικών είναι φυσιολογικό να υπάρχουν ακόμα και απο άτομα που "έσκισαν".Και μάντεψε..όλα αυτα να τα κάνει έξω απο τον χορό.Τέτοιες κατινιές είναι πιο άθλιες και απο το χειρότερο "κλαψομουνιασμα".
Αν τα βλέπεις εσύ απ' τη σαλονάρα σου δεν ξέρω, εγώ πάντως δεν έχω οπότε κομματάκι δύσκολο ;)
Παρακάτω τώρα, έχω περάσει ΗΜΜΥ ΕΜΠ και πίστεψέ με ξέρω τι κόπος απαιτείται για να μπεις . Το μήνυμα μου δεν πήγαινε προσωπικά προς εσένα, αλλά στη γενικότερη νοοτροπία του νεοΕλληναρά που του φταίνε οι άλλοι πάντοτε και έχει μάθει να απευθύνεται σε τρίτο πληθηντικό για το οτιδήποτε.Το ίδιο ισχύει και στους φοιτητές όπου ακούς "με έκοψε ο μλκς" κι όχι "κόπηκα επειδή εγώ ήμουν μλκς" .Και κάποτε πρέπει να σταματήσει αυτήν την καραμέλα γιατί πραγματικά αδικούνται ακόμα και οι λίγοι που όντως κόπηκαν από λάθος του καθηγητή [εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα]. Είναι το ίδιο με τις καταλήψεις/πορείες , όταν αυτές γίνονται συνέχεια όπου μετά από αυτό ακόμα και η μία φορά που θα 'χει νόημα για να γίνει μία κατάληψη πλέον θα 'χει εκφυλιστεί ο όλος θεσμός.
Και βλέπεις ότι στις Πανελλήνιες, πολλά άτομα που νόμιζαν ότι είναι του 18 επειδή τόσο τους έβαζαν στο σχολείο, πήγαν στις Πανελλήνιες πάτωσαν και μετά βγήκαν κιόλας να πουν ότι φταίνε τα θέματα. Εγώ ποτέ δεν κλαψομούνιασα κι ούτε είπα φράσεις τύπου "τι θέματα ήταν αυτά εδώ, εκεί,παρακεί." ,αν όμως κάποιος χρειάζεται δικαιολογίες για να κρυφτεί πίσω από τη δική του ανικανότητα/βαρεμάρα μπορεί ελεύθερα να τα χρησιμοποιήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν τα βλέπεις εσύ απ' τη σαλονάρα σου δεν ξέρω, εγώ πάντως δεν έχω οπότε κομματάκι δύσκολο ;)
Παρακάτω τώρα, έχω περάσει ΗΜΜΥ ΕΜΠ και πίστεψέ με ξέρω τι κόπος απαιτείται για να μπεις . Το μήνυμα μου δεν πήγαινε προσωπικά προς εσένα, αλλά στη γενικότερη νοοτροπία του νεοΕλληναρά που του φταίνε οι άλλοι πάντοτε και έχει μάθει να απευθύνεται σε τρίτο πληθηντικό για το οτιδήποτε.Το ίδιο ισχύει και στους φοιτητές όπου ακούς "με έκοψε ο μλκς" κι όχι "κόπηκα επειδή εγώ ήμουν μλκς" .Και κάποτε πρέπει να σταματήσει αυτήν την καραμέλα γιατί πραγματικά αδικούνται ακόμα και οι λίγοι που όντως κόπηκαν από λάθος του καθηγητή [εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα]. Είναι το ίδιο με τις καταλήψεις/πορείες , όταν αυτές γίνονται συνέχεια όπου μετά από αυτό ακόμα και η μία φορά που θα 'χει νόημα για να γίνει μία κατάληψη πλέον θα 'χει εκφυλιστεί ο όλος θεσμός.
Και βλέπεις ότι στις Πανελλήνιες, πολλά άτομα που νόμιζαν ότι είναι του 18 επειδή τόσο τους έβαζαν στο σχολείο, πήγαν στις Πανελλήνιες πάτωσαν και μετά βγήκαν κιόλας να πουν ότι φταίνε τα θέματα. Εγώ ποτέ δεν κλαψομούνιασα κι ούτε είπα φράσεις τύπου "τι θέματα ήταν αυτά εδώ, εκεί,παρακεί." ,αν όμως κάποιος χρειάζεται δικαιολογίες για να κρυφτεί πίσω από τη δική του ανικανότητα/βαρεμάρα μπορεί ελεύθερα να τα χρησιμοποιήσει...
Επειδή απαντησες στο δικο μου μηνυμα γιαυτο σου απαντησα κι εγω.Οπως και να'χει ηταν ασχημος ο τρόπος που το εθεσες ειδικα αυτή τη περίοδο που τα παιδια ειναι αγχωμενα και απο μονος του είναι ενας λογος παραπανω για να προσέχουμε περισσότερο τις εκφράσεις μας στο προσωπο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να ανοίξω καινούργιο θεμα . Μπορει να μου πει κάποιος πως γινεται ; Ειναι επείγον γιατι ενδιαφέρεται ένας φίλος και πρεπει να στείλει μηχανογραφικο μέχρι την Παρασκευή γιατι μετα παει Ελβετία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
τελικά θα βάλω 2η επιλογή την Αλεξανδρούπολη!! Μακάρι! εσύ για Θεσσαλονίκη ενδιαφέρεσαι?
ναι για εκεί ενδιαφέρομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
βαριεμαι να κανω το μηχανογραφικό.

πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να ανοίξω καινούργιο θεμα . Μπορει να μου πει κάποιος πως γινεται ; Ειναι επείγον γιατι ενδιαφέρεται ένας φίλος και πρεπει να στείλει μηχανογραφικο μέχρι την Παρασκευή γιατι μετα παει Ελβετία !

Πας στην καρτέλα δευτεροβάθμια εκπαίδευση, επιλέγεις λύκειο μετά γ λυκείου και απόφοιτοι και πάνω αριστερά λέει νέα συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α
2) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
3) 309 Οικονομικών Επιστημών Αθήνα
4) 316 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιάς
5) 243 Μαθηματικών Αθήνα
6) 339 Πληροφορικής Πειραιάς
7) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιάς
8 ) 313 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ο.Π.Α
9) 312 Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α Αθήνα
10) 329 Στατιστικής Οικονομικού Παν. Αθήνας Αθήνα


τι λετε για αυτο το τρελο? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top