[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 262)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 35 13.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 34 13.0%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 3 1.1%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 17 6.5%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 13 5.0%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 12 4.6%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 5.7%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 43 16.4%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 6.1%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια εγω εχω κατασταλλαξει οτι επιθυμω να γινω οδοντιατρος... Στο παρελθον ηθελα να γινω νομικος κι μετα βιολογος αλλα πλεον ειμαι σιγουρος για την επιλογη μου κι θα κανω τα παντα για να επιτυχω... Εσας ποιος ειναι ο στοχος σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ιατρική....αλλά ακόμα δεν τελείωσαν οι εξετάσεις και εσύ κάνεις θέματα για τις πανελλήνιες τις δικές μας...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ασε φιλε εμας 3 μαθηματα μας μενουν αλλα ευκολα αρχαια, λογοτεχνια, χημεια... Εχω αγχωθει με τις πανελληνιες ασχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
και εγω εχω αγχωθει τη μια λεω για πληροφορικη ιωανινων και αλλες φορες για πολυτεχνιο παντως ενα εζω να πω πως περασαν τα χρονια τοσο γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Παιδια εγω εχω κατασταλλαξει οτι επιθυμω να γινω οδοντιατρος... Στο παρελθον ηθελα να γινω νομικος κι μετα βιολογος αλλα πλεον ειμαι σιγουρος για την επιλογη μου κι θα κανω τα παντα για να επιτυχω... Εσας ποιος ειναι ο στοχος σας
Πω ρε συ το χειροτερο επαγγελμα για μενα.:mpliaks:Δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω.Παντα οταν πηγαινα στον οδοντιατρο φοβομουν λιγο.:worry:Τωρα εχω βελτιωθει αρκετα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πω ρε συ το χειροτερο επαγγελμα για μενα.:mpliaks:Δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω.Παντα οταν πηγαινα στον οδοντιατρο φοβομουν λιγο.:worry:Τωρα εχω βελτιωθει αρκετα βεβαια.

ενταξει λογικο ειναι να μην φοβασαι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή!!!
Προστέθηκε δημοσκόπηση στο θέμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
εσύ gregory,nub κάθε χρονιά δίνεις πανελλήνιες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εσύ gregory,nub κάθε χρονιά δίνεις πανελλήνιες; :P
Λογικά το λέει για την περίπτωση που δεν περάσει φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ρε σοβαρά τώρα, αφού έγινε και θρεντ για τις πανελλήνιες 2014 all hope is lost τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν είμαι υποψήφιος :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ρε σοβαρά τώρα, αφού έγινε και θρεντ για τις πανελλήνιες 2014 all hope is lost τώρα.
Τι εννοείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
οτι είμαστε πια αρκετά κοντά...και άμα μας πιάσουν τα αγχωτικά μας πριν ξεκινήσουν καν τα θερινά την έχουμε βαμμένη αγαπητοί συνομήλικοι. :hmm: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Στην περίπτωση που ξαναδώσω, Γαλλική Αθηνών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οτι είμαστε πια αρκετά κοντά...και άμα μας πιάσουν τα αγχωτικά μας πριν ξεκινήσουν καν τα θερινά την έχουμε βαμμένη αγαπητοί συνομήλικοι. :hmm: :fool:
Μη φοβού ειρήνη μια χαρά θα τα πας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
εύχομαι να πάμε όλοι μια χαρά Σοφία μου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αν τελικά δώσω ξανά πανελλήνιες, θα επιλέξω εργοθεραπεία :D :) που μου αρέσει πολύ σαν επάγγελμα και έχει προοπτικές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Φυσικά φυσικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σλαβικων σπουδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top