Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπορείς να ρωτήσεις κάποιον γιατρό ή φαρμακοποιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σήμερα άρχισα τα μαθήματα και ήμουν σε κατάσταση 'πώς βρέθηκα από την ξαπλώστρα εδώ'. Hypno. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsaridas

Νεοφερμένος

Ο katsaridas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας και απο μενα .....γυρισαμε πριν λιγο καιρο λοιπον απο διακοπες και δεν μπορω να συγκεντροθω οπως στα θερινα...καμια ιδεα ?
στα μαθηματα γενικα που ειστε ? εγω....
1)μαθηματικα....τελιωσαμε μιγαδικους και εδω και λιγο καιρο ειμαστε συναρτησεις
2)φυσικη...τελειωσαμε κρουσεις και ταλαντωσεις εχουν μηνει ομως οι ηλεκτρικες
3)αοδε...αρχη σχετικα....επιχειρησεις και τα λοιπα.....
3)εκθεση.....σε καλο δρομο γενικα......
4)πληροφορικη (ετσι το λεω εγω χαχαχα ) προβληματα με πινακακια και χρεωσεις και τα λοιπα.....
5)βιολογια ....ακομα πολυ αρχη πρωτο κεφαλαιο
απο αυτα που διαβαζω εδω ειμαι λιγο πισω η μου φενετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emmoulka

Νεοφερμένος

Η emmoulka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ηρθε επιτελους και η σειρα του '95 να δωσει! :D πως και πως περιμενω να περασει αυτη η χρονια να τα βγαλω ολα απο το μυαλο μου και να ηρεμησω!!ηδη εχω αγχωθει απιστευτα για φετος..δεν ξερω τι να κανω..εχω κ ενα θεματακι με το αγχος μου και προβλεπω οτι θα με μαζευει η μανα μου τον μαιο απο τα πατωματα!!:/:τεσπα..καλη επιτυχια σε ολους μας!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μονο που σας βλεπω να γραφετε αυτα που γραφετε αγχωνομαι εγω.Ηρεμηστε δεν ειναι ωρες για αγχος ακομα..εχετε καιρο μπροστα σας.Υπομονη και διαβασμα θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μονο που σας βλεπω να γραφετε αυτα που γραφετε αγχωνομαι εγω.Ηρεμηστε δεν ειναι ωρες για αγχος ακομα..εχετε καιρο μπροστα σας.Υπομονη και διαβασμα θελει.

Ωχ Νικό ! Το είχα ψάξει κ εγώ αυτό το τμήμα και έιχα δει πολύ θετικά σχόλια...μετάνιωσα που δεν το έβαλα στο μηχανογραφικό μου :( Για πες , πως σου φαίνεται σαν σχολή ?? Σαν τμήμα ??:D P.s Καλημέεεερα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να γράφω διαγωνίσματα και να ακολουθώ απαρέγκλιτα τις τελευταίες ημέρες το σχήμα Ξύπνημα -> Διάβασμα -> Διάβασμα -> Διάβασμα^ν. Περιμένω πώς και πώς να ξεκινήσει το κανονικό πρόγραμμα γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να γράφω διαγωνίσματα και να ακολουθώ απαρέγκλιτα τις τελευταίες ημέρες το σχήμα Ξύπνημα -> Διάβασμα -> Διάβασμα -> Διάβασμα^ν. Περιμένω πώς και πώς να ξεκινήσει το κανονικό πρόγραμμα γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται.
Πρεπει να παραδεχτεις οτι, οσο βαρβαρο κι αν ειναι, εχει τη χαρη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Νίκο. Σκέψου ότι ίσως ποτέ ξανά στη ζωή σου δε θα χρειαστεί να διαβάζεις εντατικά και με μπόλικο άγχος για 9 μήνες. Είναι μία ξεχωριστή χρονιά και πρέπει να την απολαύσεις στο έπακρο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Νίκο. Σκέψου ότι ίσως ποτέ ξανά στη ζωή σου δε θα χρειαστεί να διαβάζεις εντατικά και με μπόλικο άγχος για 9 μήνες. Είναι μία ξεχωριστή χρονιά και πρέπει να την απολαύσεις στο έπακρο. :D

Θέλοντας να περάσω στη νομική, φαντάζομαι πως θα χρειαστεί να διαβάζω εντατικά και στο μέλλον. :P Πέρα από αυτό όμως, εν προκειμένω δε μιλάμε για εντατική, αλλά για παράλογα εξουθενωτική μελέτη (ειδικά τώρα στις αρχές) και μάλιστα ενασχόληση με αντικείμενα που μπορούν να είναι τα πλέον βαρετά (ένα εντελώς τυχαίο παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Μαρίκα :whistle::P -ναι, έτσι λέω τη Μοσχούλα :P-).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Νίκο. Σκέψου ότι ίσως ποτέ ξανά στη ζωή σου δε θα χρειαστεί να διαβάζεις εντατικά και με μπόλικο άγχος για 9 μήνες. Είναι μία ξεχωριστή χρονιά και πρέπει να την απολαύσεις στο έπακρο. :D
Και θα δειτε οτι αυτη η διαδικασια σε ωριμαζει παααρα πολυ.Μετα βλεπεις τους καρπους των κοπων σου και το λιγοτερο που σε νοιαζει ειναι το clubbing και οι καφεδες που στερηθηκες.;)
Θέλοντας να περάσω στη νομική, φαντάζομαι πως θα χρειαστεί να διαβάζω εντατικά και στο μέλλον. :P Πέρα από αυτό όμως, εν προκειμένω δε μιλάμε για εντατική, αλλά για παράλογα εξουθενωτική μελέτη (ειδικά τώρα στις αρχές) και μάλιστα ενασχόληση με αντικείμενα που μπορούν να είναι τα πλέον βαρετά (ένα εντελώς τυχαίο παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Μαρίκα :whistle::P -ναι, έτσι λέω τη Μοσχούλα :P-).
Η Μοσχουλα και η Αννιω ηταν οι ερωτες μου, παρακαλω ανακαλεσε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Θέλοντας να περάσω στη νομική, φαντάζομαι πως θα χρειαστεί να διαβάζω εντατικά και στο μέλλον. :P Πέρα από αυτό όμως, εν προκειμένω δε μιλάμε για εντατική, αλλά για παράλογα εξουθενωτική μελέτη (ειδικά τώρα στις αρχές) και μάλιστα ενασχόληση με αντικείμενα που μπορούν να είναι τα πλέον βαρετά (ένα εντελώς τυχαίο παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Μαρίκα :whistle::P -ναι, έτσι λέω τη Μοσχούλα :P-).
Στη Νομική, όμως, δε θα διαβάζεις για εννιά μήνες τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια. :D
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια.
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια
και τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Και θα δειτε οτι αυτη η διαδικασια σε ωριμαζει παααρα πολυ.Μετα βλεπεις τους καρπους των κοπων σου και το λιγοτερο που σε νοιαζει ειναι το clubbing και οι καφεδες που στερηθηκες.;)

Η Μοσχουλα και η Αννιω ηταν οι ερωτες μου, παρακαλω ανακαλεσε.:P

χαχαχαχα.Ακομη προσπαθω ματαια να κοψω το αλκοολ.
Για την Αννιώ πάσο. Όσο για τη Μοσχούλα, εξαρτάται σε ποια αναφέρεσαι.:sly:
Στη Νομική, όμως, δε θα διαβάζεις για εννιά μήνες τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια. :D
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια.
και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια
και τα ίδια
Προφανώς, αλλιώς σιγά μην την επέλεγα.:D Αναφέρθηκα στην Νομική περισσότερο για την αναγκαιότητα μελέτης.
Σε ό,τι φορά όμως το περιεχόμενο, πού καταλήγουμε; Διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια και πρέπει να χαιρόμαστε; NOT.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ έχω σοβαρό θέμα με το άγχος μου(κρίσεις πανικού και έτσι) αλλά μπορώ να πω ότι τα μαθήματα μουσικής που έκανα με βοήθησαν αρκετά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Και θα δειτε οτι αυτη η διαδικασια σε ωριμαζει παααρα πολυ.Μετα βλεπεις τους καρπους των κοπων σου και το λιγοτερο που σε νοιαζει ειναι το clubbing και οι καφεδες που στερηθηκες.;)

Η Μοσχουλα και η Αννιω ηταν οι ερωτες μου, παρακαλω ανακαλεσε.:P

χαχαχαχα.Ακομη προσπαθω ματαια να κοψω το αλκοολ.

To τέρας η κορασιά δε σε κα_λωνε ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για την Αννιώ πάσο. Όσο για τη Μοσχούλα, εξαρτάται σε ποια αναφέρεσαι.:sly:

Προφανώς, αλλιώς σιγά μην την επέλεγα.:D Αναφέρθηκα στην Νομική περισσότερο για την αναγκαιότητα μελέτης.
Σε ό,τι φορά όμως το περιεχόμενο, πού καταλήγουμε; Διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια και πρέπει να χαιρόμαστε; NOT.-
Στην κατσικα φυσικα.Ασχετο που η τυπισσα παιρνει ολα τα credit.:mad:
Οταν φτασει Μαιος και δεις οτι ξερεις τα παντα καλυτερα και απο τους συγγραφεις των βιβλιων, πιστεψε με, θα εισαι πολυ χαρουμενη και δε θα σε νοιαζει τιποτε.:P
To τέρας η κορασιά δε σε κα_λωνε ε; :P
Μπα η νεκροφιλια δεν ειναι του γουστου μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Στην κατσικα φυσικα.Ασχετο που η τυπισσα παιρνει ολα τα credit.:mad:
Οταν φτασει Μαιος και δεις οτι ξερεις τα παντα καλυτερα και απο τους συγγραφεις των βιβλιων, πιστεψε με, θα εισαι πολυ χαρουμενη και δε θα σε νοιαζει τιποτε.:P

Η κατσίκα καλή ήταν. Τα υπόλοιπα πάλι, όχι. :P
Όταν (χρονικοϋποθετικό) έρθει αυτή η στιγμή, μπορεί και να αναθεωρήσω. Μέχρι τότε αποχωρώ για να περιπλανηθώ στα μονοπάτια της ψυχογραφικής δεινότητας του Βιζυηνού (μιλάμε για κάψιμο, όχι αστεία:crazy:)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η κατσίκα καλή ήταν. Τα υπόλοιπα πάλι, όχι. :P
Όταν (χρονικοϋποθετικό) έρθει αυτή η στιγμή, μπορεί και να αναθεωρήσω. Μέχρι τότε αποχωρώ για να περιπλανηθώ στα μονοπάτια της ψυχογραφικής δεινότητας του Βιζυηνού (μιλάμε για κάψιμο, όχι αστεία:crazy:)....
χαχαχαχα.Καλα ξεμπερδεματα με το απογαλακτισμενο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχααχα εχει και την ηδονη μεσα σε αυτα το αγχος των πανελληνιων χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε να πέσει φυσική κατ,ταλαντωση ή κύμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top