Πρόβλημα με εγγραφή στην ηλεκτρονική γραμματεία

Terabyte

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα. Μετά την εγγραφή στη σχολή μου (Πληρ. και Τηλ. στο ΕΚΠΑ) μου έδωσαν ενα χαρτί το οποίο έδινε οδηγίες για την εγγραφή στην ηλεκτρονική γραμματεία της σχολής από τη σελίδα https://webadm.uoa.gr Όμως παρόλο που επιλέγω την αίτηση νέου χρήστη και μετά "προπτυχιακοί φοτητές" και ακολουθώ τις οδηγίες κατά γράμμα το σύστημα δεν αναγνωρίζει τα στοιχεία μου. Τι μπορεί να πηγαίνει στραβά; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δοκίμασε και κάποια άλλη στιγμή.
Ίσως η γραμματεία να μην άνοιξε-ενημέρωσε ακόμα τις εγγραφές για την ηλεκτρονική γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Αγαπητε συμφοιτητη..
Απο οτι καταλαβα, διαβαζοντας τα χαρτια, πρεπει να κανουμε τους λογαριασμους απο 10/10 και μετα, καθως ακομα μαλλον δεν εχουμε περαστει στο συστημα..
Ισως γι αυτο και δεν σε αναγνωριζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Terabyte

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, θα δοκιμάσω ξανά μετα τις 10/10. :)

Επομένως υποθέτω ότι και η αίτηση για το πάσο θα πρέπει να γίνει μετα τις 10/10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ την αίτηση την έκανα κανονικά απο εχτές. Να προσπαθείς κάθε μέρα να την κάνεις μην περιμένεις μέχρι τις 10/10 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Επομένως υποθέτω ότι και η αίτηση για το πάσο θα πρέπει να γίνει μετα τις 10/10?

ναι κι εγώ κάτι τέτοιο θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top