Foititatsi [ενημέρωση και απόψεις]

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.

Τι ακριβως ειναι το foititatsi; Καλή ερώτηση αλλα δεν γνωριζω την απαντηση...
Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι η ομαδα του foititatsi μοιράζει καποιες καρτες (member card) σε φοιτητες της Κρητης, δινοντας τους την ευκαιρια να ψωνίζουν απο (αρκετα) μαγαζια με καποια εκπτωση οπως επισης και να συμμετεχουν σε καποιους διαγωνισμους με δωρα (ελκυστικα εχω ακουσει).Ε και οπως καταλαβαινετε φυσικα και θα ηθελα να εχω και εγω τετοια προνομια :D ως μελλοντικος φοιτητης της Κρητης!
Σε αυτο το θεμα μπορει καποιος να ενημερωσει τα παιδια (και εμενα) για αυτην την προσπαθεια που εχω ακουσει οτι γινεται και να πει βεβαιως και την αποψη του περι ολου αυτου.
Επισης μπορει καποιος να γραψει για τις δυνατοτητες που του εχει δωσει η member card του foittitatsi και πως μπορει να την εκμεταλλευτεί καποιος στις αγορες του !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
φοιτιτιτατσι και ξερω πσομι ./ Εγω δεν ηξερα πραμα για ντο δε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ είμαι γύρω στα δυο χρόνια μέλος αλλά δεν ξέρω,δε βλέπω κίνηση...



Btw,βλέπω το thread να σβήνεται ως διαφημιση...μου στείλαν mail για τις κάρτες,τις μοιράζουν στις καφετέριες κάτω...αν βρεις τσίμπα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιντεκνε , ωω ρε !! ε γιατι να το σβεσουν ετουτο το θεμα ω ρε τσιντεκνε !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σε ποιο τμήμα σπουδάζεις;Επειδή είναι διαφήμιση ωρέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιντεκνε, σπουδάζω δευτερο ετος στο τσιμικο ! Και τζατι να ειναι διαφημηση ωρε! Τσίντεκνε εισαι και πολυ τσινωνικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σε ποιο τμήμα σπουδάζεις;Επειδή είναι διαφήμιση ωρέ :P

Ακομη δεν ξερω τι ειναι (και το λεω κιολας) και του κανω και διαφημιση; Πες μου αν καποιο σημειο παραβαινει τους ορους και το σβηνω...κανενα προβλημα. Παντως αν γνωριζει καποιος γι αυτο το εγχειρημα παρακαλω να πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Τσιντεκνε, σπουδάζω δευτερο ετος στο τσιμικο ! Και τζατι να ειναι διαφημηση ωρε! Τσίντεκνε εισαι και πολυ τσινωνικός!
Λολ και πάλι λολ,τώρα θα πας 3ο η 2ο;
Ακομη δεν ξερω τι ειναι (και το λεω κιολας) και του κανω και διαφημιση; Πες μου αν καποιο σημειο παραβαινει τους ορους και το σβηνω...κανενα προβλημα. Παντως αν γνωριζει καποιος γι αυτο το εγχειρημα παρακαλω να πει

Μην αρπάζεσαι βρε,δε είπα θα στο σβήσω εγώ.Είπα πως μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση τρίτου ανευ άδειας.Είναι μια προσπάθεια για να φέρει κοντά τους φοιτητές στην Κρήτη.Συμμετείχα κι εγώ,μπήκα μια δυο φορές...Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μην αρπάζεσαι βρε,δε είπα θα στο σβήσω εγώ.Είπα πως μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση τρίτου ανευ άδειας.Είναι μια προσπάθεια για να φέρει κοντά τους φοιτητές στην Κρήτη.Συμμετείχα κι εγώ,μπήκα μια δυο φορές...Αυτά:P

Το θεμα μου δεν ειναι αν διαγραφει η οχι αλλα να μην παρεξηγηθει ο σκοπος μου...Ευχαριστω για τις πληροφοριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λολ και πάλι λολ,τώρα θα πας 3ο η 2ο;

Ειμαι στο δευτερω αλλα δεν κατεω ακομη πολλα τζα το αντικειμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα Σα.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
https://www.foititatsi.gr/ εδω μπορεις να βρεις πληροφοριες σχετικα με τα προνομια της καρτας μελους αλλα και διαφορα για events ktl :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ευχαριστω..Εσυ την χρησιμοποιεις (αν εχεις βεβαια);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα Σα.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω δεν την εχω βγαλει ακομα (αφηρημαδα :P ) αλλα μια απ'αυτες τις μερες θα την βγαλω! εχω ομως φιλους που την χρησιμοποιουν και τους εχει φανει αρκετα χρησιμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αυτο θελω να μαθω κι εγω..Ειναι χρησιμη; Το κοστος της ειναι 2 ευρω και αν εχεις εκπτωση σε τοσα μαγαζια τοτε συμφερει..Το θεμα ειναι τι εκπτωση ειναι αυτη και κατα ποσο τα επιλεγμενα μαγαζια την δεχονται...Πρεπει να κατεβω κι εγω καποια στιγμη στο κεντρο μπας και τυχει και ενημερωθω και βγαλω. . .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα Σα.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ενα παραδειγμα που ειναι σιγουρο οτι την δεχονται (δοκιμασμενο) ειναι πχ στο Big Fish ορισμενα μπουκαλια κατεβαινουν στα 60 ευρω με την καρτα..αλλα και στα υπολοιπα καταστηματα γινεται δεκτη η εκπτωση απ'οτι ξερω..στο site που σου εστειλα πανω δεξια γραφει νομιζω member card..πατα στις πληροφοριες και θα δεις ποση εκπτωση και σε ποια μαγαζια θα εχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ναι, τα ειδα !Αυτο λεει πολλα και γνωστα μαγαζια οπως και το Big Fish,,,απλα θελω να δω αποψεις παιδιων που την χρησιμοποιησαν (οπως η προηγουμενη) διοτι καποιοι μου εχουν πει θετικα και αλλοι αρνητικα για το ολο εγχειρημα . . .Εσυ την καρτα την εδειξες κατα την πληρωμη;Επισης οσον αφορα την εκπτωση στο Big Fish , εχει περιορισμο για τα ατομα που πρεπει να ειναι ωστε να κατεβει στα 60 ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα Σα.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
την καρτα την ειχε ενας φιλος μ κι απ'οτι θυμαμαι οταν παραγγειλαμε του ειπε οτι εχει την καρτα κι ο σερβιτορος απλα ενημερωσε για το που ισχυει η εκπτωση γιατι δεν ειναι για ολα τα ποτα..δεν μας ανεφερε κατι για περιορισμο σχετικα με τα ατομα οποτε δεν νομιζω να παιζει κατι τετοιο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εχω παει αρκετες φορες στην αγορα του Ηρακλειου αλλα δεν βρηκα κανενα που να δινει member card, μηπως κανεις εβγαλε και ξερει που τις δινουν; Επισης συμφερει ή τσαμπα να ψαχτω ;Ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top