Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπύρα δε το θεωρώ καν ποτό πλέον :P
Η μπύρα είναι υποκατάστατο του νερού. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πράγματι Μάριε.
Το νοθευμένο ουίσκι είναι ό,τι χειρότερο. Αλλά αν το πίνεις με πάγο, μοιάζεις τελειωμένος. Σου λείπει το χαρτί, το τσιγάρο και τα ζάρια :P

Λοοοοολ Γιώργο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πράγματι Μάριε.
Το νοθευμένο ουίσκι είναι ό,τι χειρότερο. Αλλά αν το πίνεις με πάγο, μοιάζεις τελειωμένος. Σου λείπει το χαρτί, το τσιγάρο και τα ζάρια :P

Λοοοοολ Γιώργο :P


μπα... τελειωμένος δείχνεις όταν το πίνεις ΣΚΕΤΟ!!!
TRUST ME :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πράγματι Μάριε.
Το νοθευμένο ουίσκι είναι ό,τι χειρότερο. Αλλά αν το πίνεις με πάγο, μοιάζεις τελειωμένος. Σου λείπει το χαρτί, το τσιγάρο και τα ζάρια :P

Λοοοοολ Γιώργο :P

Mην μασας...ξες τι θα κανουμε;
Θα τους λεμε να το βαζουνε με λιγο παγο σε μεγαλο ποτηρι και θα λεμε οτι πινουμε ice tea.:clapup: :P
(αλλα θα παιξουμε κι ενα μπαρμπουτακι ετσι;;;;;;:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
συνήθως.. Ursus με μια φετα πορτοκάλι και τριμμένο πάγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ένα ποτήρι χλιαρό κατσικίσιο γάλα. :D:D:D:D:D:P:P

Ε συνήθως μπύρα. Αν και δεν πίνω ούτε πολύ, ούτε συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Τίποτα πλέον.Το έχω κόψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koz

Νεοφερμένος

Ο koz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγώ ξέρω πως όλα τα ανάμεικτα ποτά κάνουν ζημιά.Είτε νοθευμένα είτε ανόθευτα. Το καλλίτερο είναι να τα πίνουμε σκέτα (ούτε πάγο),αλλά παράλληλα με νερό.Ετσι αφομοιώνονται πιο εύκολα στο αίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Και ο πάγος νερό είναι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koz

Νεοφερμένος

Ο koz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Και ο πάγος νερό είναι......
Ναι, αλλά ανακατεύετε μέσα στο οινόπνευμα, με αποτέλεσμα να πίνεις πρώτα μια γουλιά με ελάχιστο νερό, δεύτερη με περισσότερο και ούτω καθεξής. Εγώ πάντα πίνω νερό σε ξεχωριστό ποτήρι και νομίζω πως μʼ έχει βοηθήσει πολύ. Πάντως, το νερό είναι απαραίτητο, όπως και το γεμάτο στομάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν πινω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τι έχετε να πείτε (και να πιείτε) για το HAIG;

Τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον, στην Ελλάδα, αυτό είναι το πιο νοθευμένο ποτό!!! κάτι ξέρω που σας λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον, στην Ελλάδα, αυτό είναι το πιο νοθευμένο ποτό!!! κάτι ξέρω που σας λέω...

Kι εχεις πολυτο δικιο....:/:
Δεν ηξερα οτι ηταν "το πιο" αλλα ενα "απο τα πιο" νοθευμενα ποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον, στην Ελλάδα, αυτό είναι το πιο νοθευμένο ποτό!!! κάτι ξέρω που σας λέω...
Σοβαρά??
Και είναι το αγαπημενο μου ουίσκι..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δυστυχώς ναι! πλέων πολύ δύσκολα βρήσκεις καθαρό HAIG, ίσως και πουθενά!
Την διαφορά θα την καταλάβεις μονάχα όταν πιείς το κανονικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι έχετε να πείτε (και να πιείτε) για το HAIG;

Έχω κάνει γερό μεθύσι με δαύτο! :P (και με όλα τα ουίσκι δηλ, αφού γενικά δεν τ' αντέχω, ενώ δεν μεθάω εύκολα και μπορώ άνετα να πιω μεγάλες ποσότητες!)

Η μονη μαμακια ειναι οτι οι περισσοτεροι στην μπαρα βαζουν πρωτα το αμαρετο και μετα το τζακ αν και αυτο λιγη σημασια εχει, η μαμακια ειναι λοιπον οτι δεν το ανακατευουν καλα και παντα το αμαρετο καθεται κατω και το τζακ επανω κι εγω αναγκαζομαι 3/4 φορες ή να τους πω να φερουν εναν αναδευτηρα ή να τους πω "παρτο, ανακατεψε το λιγο φιλε μου και ξαναφερτο"...κι αν γινεται χαμος...αντε να ξαναπετυχεις το γκαρσονι...:(

Μόνο εγώ βάζω δαχτυλάκι κι ανακατεύω; :P (..και μετά για να κατευνάσω τα περίεργα βλέμματα το γλείφω με νόημα; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Έχω κάνει γερό μεθύσι με δαύτο! :P (και με όλα τα ουίσκι δηλ, αφού γενικά δεν τ' αντέχω, ενώ δεν μεθάω εύκολα και μπορώ άνετα να πιω μεγάλες ποσότητες!)



Μόνο εγώ βάζω δαχτυλάκι κι ανακατεύω; :P (..και μετά για να κατευνάσω τα περίεργα βλέμματα το γλείφω με νόημα; :P)

ΧΑ! κι εγω το κάνω αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ναι, αλλά εγώ είμαι πιο όμορφη! :P

i know... βασικα να σου πω την αλήθεια μόνο light αγοράκια έχει προσεγγύσει το δικό μου δαχτυλάκι... απο κοριτσάκια τπτ! τζίφος!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
i know... βασικα να σου πω την αλήθεια μόνο light αγοράκια έχει προσεγγύσει το δικό μου δαχτυλάκι... απο κοριτσάκια τπτ! τζίφος!!! :(

Εμ.. δεν το έκανες ποτέ μπροστά μου! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top