Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,073 μηνύματα σε 78,268 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Ποια η καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
Carrusel
10
10,87%
Chiquititas
10
10,87%
Cebollitas
38
41,30%
El diario de Daniela
0
0%
Rebelde way
19
20,65%
Patito feo
2
2,17%
Καμία
13
14,13%

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 00:04, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Βλακείες. Η καλύτερη ήταν η Καταλίνα και οι στητοί στόχοι της.
Eννοεις τη σειρα : "Χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος"?...Που εκανε βιζιτες για να μαζεψει λεφτα για πλαστικη στηθους κ μετα την ετρωγαν συνεχεια τα "μεμε" της?Κ μεσα απο αυτο το δραμα αναδεικνυοταν η τραγικη φιγουρα της ηρωιδας?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 00:07, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Eννοεις τη σειρα : "Χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος"?...Που εκανε βιζιτες για να μαζεψει λεφτα για πλαστικη στηθους κ μετα την ετρωγαν συνεχεια τα "μεμε" της?Κ μεσα απο αυτο το δραμα αναδεικνυοταν η τραγικη φιγουρα της ηρωιδας?
Ναι!
Παράθεση

Fata_Morgana

Μαθητής Γ' λυκείου

H Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Fata_Morgana έγραψε: στις 00:07, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Η Εσμεραλντα ηταν πολυ καλο! Η Παολα μετριο και υπερεκτιμημενο θεωρω.
Επίτρεψε με να διαφωνήσω καλέ μου Η Εσμεράλντα είχε γαμάτο σενάριο αλλά και οι Πάολα είχε πιο καλές ερμηνείες

Επίσης να προσθέσω πως την κόρη της Μαρίας και του Λουίς Φερνάντο στην Μαρία της γειτονιάς τη λέγανε Μαρία δε λος Άνχελες Ντε Λα Βέγκα. Πέστε μου δεν υπάρχει πιο καλτ όνομα? Γιατί δεν την είπαν και Τέξας και Φιλαδέλφεια και Νιού Γιόρκ? Ευτηχώς την φωνάζανε Τίτα και σώζονταν η κατάσταση.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα υπήρχε τέτοιο πράγμα??? Θεέ μου :Ρ
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 00:09, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Fata_Morgana
Επίτρεψε με να διαφωνήσω καλέ μου Η Εσμεράλντα είχε γαμάτο σενάριο αλλά και οι Πάολα είχε πιο καλές ερμηνείες

Επίσης να προσθέσω πως την κόρη της Μαρίας και του Λουίς Φερνάντο στην Μαρία της γειτονιάς τη λέγανε Μαρία δε λος Άνχελες Ντε Λα Βέγκα. Πέστε μου δεν υπάρχει πιο καλτ όνομα? Γιατί δεν την είπαν και Τέξας και Φιλαδέλφεια και Νιού Γιόρκ? Ευτηχώς την φωνάζανε Τίτα και σώζονταν η κατάσταση
χαχαχα.Δε μπορω παρα να συμφωνησω με το τελευταιο σκελος.
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 00:09, 02-09-12:

Έχεις δίκιο παίρνει βραβείο πρωτότυπου σεναρίου,ερμηνείας ά και ΄β γυναικείου ρόλου(για τα μεμέ της Καταλίνας) κτλ....
1
Παράθεση

sydney96 (Βάσω)

Φοιτητής

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 712 μηνύματα.

H sydney96 έγραψε: στις 00:10, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από youhou
Καλα, η Εσμεραλντα ειχε φοβερο σεναριο!
Στην αρχη ηταν αυτη τυφλη, μετα ξετυφλωνεται, και στο καπακι τυφλωνεται ο γκομενος της.
Επικο!
Ναι οκ έτσι όπως το θέτεις ακούγεται γελοίο αλλά ήταν πραγματικά πολύ καλό.
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 00:11, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Fata_Morgana

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα υπήρχε τέτοιο πράγμα??? Θεέ μου :Ρ
Φυσικά....
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 00:15, 02-09-12:

Έχεις δίκιο παίρνει βραβείο πρωτότυπου σεναρίου,ερμηνείας ά και ΄β γυναικείου ρόλου(για τα μεμέ της Καταλίνας) κτλ....
Η ψήφος μου πάει στη μάνα της Καταλίνας. Μα τι ερμηνεία. Τι Δράμα ζούσε αυτή η γυναίκα.
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Φοιτητής

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 00:32, 02-09-12:

Μανουέλ
(μέχρι να βάψει βέβαια τα μαλλιά του, μετά από αυτή του την κίνηση έχασε την αγάπη μου)
Παράθεση

Αεράτος

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Αεράτος Come with me για να την βρεις <3 έγραψε: στις 09:59, 02-09-12:

Πω πω ωραία παιδικά χρόνια...

Θυμάμαι στις Ανυπόταχτες Καρδιές (Rebelde Way) πρώτο επεισόδιο η Luisana Lopilato έκανε στριπτίζ...

Δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την σειρά... Αγαπώ...
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 12:12, 02-09-12:

Ανυποτακτες καρδιες εβλεπα μονο και μονο για την Μία αλλα η καλυτερη σειρα για μενα ηταν οι ατρομητοι.Θυμαμαι καθομασταν με την αδερφη μου στο ενα μετρο απο την τηλεοραση και οποτε μας φωναζαν για να φαμε εμεις λεγαμε να τελειωσει πρωτα το εργο.
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 13:59, 02-09-12:

Εμ..δεν έχω δει καμία ποτέ μου
Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι πιο απαίσιο από αυτές τις σειρές και τα τούρκικα.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 14:02, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Εμ..δεν έχω δει καμία ποτέ μου
Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι πιο απαίσιο από αυτές τις σειρές και τα τούρκικα.
Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

O venividivici43946 έγραψε: στις 14:05, 02-09-12:

Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.
Βλάσφημε. Είθε να στοιχειώσουν τα όνειρά σου η Μπιχτέρ και η Νιχάλ.
5
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 14:08, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Βλάσφημε. Είθε να στοιχειώσουν τα όνειρά σου η Μπιχτέρ και η Νιχάλ.
Μα τότε θα είναι ευχάριστα τα όνειρα. Ενώ άμα τα στοιχειώσουν κάτι γριές στριγγλες σαν την Κεβσερ θα βλέπει εφιάλτες.
1
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 14:09, 02-09-12:

Εγώ πάντως προσωπικά δεν διακρίνω "ένα κλας, ένα στόρυ" ούτε στα αργεντίνικα.
Παράθεση

Αρίσταρχος

Φοιτητής

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Θεολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 255 μηνύματα.

O Αρίσταρχος Περπατῶ μὲς τ' ἀγκάθια, μὲς τὰ σκοτεινὰ έγραψε: στις 14:09, 02-09-12:

Ἀτρόμητοι!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

theodwra.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H theodwra. έγραψε: στις 14:44, 02-09-12:

Τα αργεντίνικα πραγματικά είναι σκάλες ανώτερα από όλα!!(μεξικάνικα,βραζιλιάνικα και κυρίως από τα τούρκικα που επαναλαμβάνουν την ίδια ιστορία συνεχώς!!)
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 14:47, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από theodwra.
Τα αργεντίνικα πραγματικά είναι σκάλες ανώτερα από όλα!!(μεξικάνικα,βραζιλιάνικα και κυρίως από τα τούρκικα που επαναλαμβάνουν την ίδια ιστορία συνεχώς!!)
Great minds think alike as it seems δεσποινις ευροβουλευτινα.
Παράθεση

Queen of Hearts

Φοιτητής

H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε: στις 14:49, 02-09-12:

εμένα το αγαπημένο μου ήταν οι ατρόμητοι...θυμάμαι το έβλεπα στο δημοτικό κάθε μεσημέρι μετά το σχολείο...ήταν τέλειο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εγκλήματα - Τηλεοπτική Σειρά - Από stefanosK
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-16 στις 14:20.
    • Περιμένοντας στη σειρά... - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-11 στις 00:01.
    • Σειρά στη Σχολή - Από angel90
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-09 στις 15:49.
    • Σειρά εισαγωγής - Από termitis
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-09 στις 15:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα