Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,662 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,804 μηνύματα σε 78,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε το πολυτιμότερο αγαθό;

jerry_meg_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο jerry_meg_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O jerry_meg_ iratus AVMV έγραψε: στις 00:01, 14-07-19:

τπτ
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε: στις 08:44, 14-07-19:

Η μνήμη,εφόσον εχει καποιος στη ζωη του αγαπη,υγεια και ειρηνη,αλλα χασει την μνημη του ειναι σαν να μην ειχε ποτέ τιποτα.

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Η χέστρα.Περιμένετε να σας πιάσει κανά κόψιμο σε κανά λεωφορείο/μετρό και θα με θυμηθείτε.

Σωστος,αλλα οταν χανεις την μνημη σου,το χανεις κι αυτο δυστυχως αφοδευεις οπου να ναι.....δεν θυμασαι ποιος εισαι,τι εισαι,τι ησουν...Εχω δουλεψει με ανθρωπους στο τελευταιο σκαλι της ζωης τους,και πιο χαρουμενοι ηταν οσοι ειχαν ακομα μνημη...ειχαν να θυμουνται να λενε κατι,να πουν ζησαμε για κατι ρε αδελφε...το κατι του καθενα ειναι διαφορετικο,αλλα τουλαχιστον η μνημη να μην μας προδωσει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ρενακι 13 : 14-07-19 στις 08:44. Αιτία: AutoMerge
2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,719 μηνύματα.

O nPb O Libertus έριξε ποινή για λογοκρισία. έγραψε: στις 11:27, 14-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από ρενακι 13
Σωστος,αλλα οταν χανεις την μνημη σου,το χανεις κι αυτο δυστυχως αφοδευεις οπου να ναι.....δεν θυμασαι ποιος εισαι,τι εισαι,τι ησουν...Εχω δουλεψει με ανθρωπους στο τελευταιο σκαλι της ζωης τους,και πιο χαρουμενοι ηταν οσοι ειχαν ακομα μνημη...ειχαν να θυμουνται να λενε κατι,να πουν ζησαμε για κατι ρε αδελφε...το κατι του καθενα ειναι διαφορετικο,αλλα τουλαχιστον η μνημη να μην μας προδωσει.

Αυτό πώς κολλάει με τη χέστρα;
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:36, 14-07-19:

Υγεία,χρήμα και οικογένεια.
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε: στις 12:02, 14-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Αυτό πώς κολλάει με τη χέστρα;
αν εννοεις πώς κολλάει,απαντησα στον φίλο που το εγραψε,αλλα αν ρωτας πως κολλαει η μνημη με την τουαλετα,ειναι απλο ενας ανθρωπος που εχει θεματα μνημης,είτε λογω ηλικίας,είτε εχει ενα προβλημα και δε θυμαται,το τελευταιο που τον ενδιαφερει ειναι πού θα κανει την τουαλέτα του.....την κάνει όπου βρει χωρίς ενοχές...
1
1
Παράθεση

jim2015

Φοιτητής

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O jim2015 έγραψε: στις 13:39, 16-07-19:

Υγεία!!
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 14:00, 16-07-19:

Υγεία, παιδεία, ελευθερία. Γιατί χωρίς υγεία δεν απολαμβάνεις κανένα από τα δύο και χωρίς παιδεία δεν έχεις ελευθερία. Όπως λέει και το γνωμικό " Η γνώση απελευθερώνει".
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Petrolhead

Βρείτε παρόμοια