Πακίτα (Yo amo a Paquita Gallego)

Trifonas93

Νεοφερμένος

Ο Trifonas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
επιτελους καποιος θυμηθηκε αυτην την θρυλικη κολομβιανη σειρα...την εχω δει απο τοτε που πεζοταν 2 φορες συνολικα σιγουρα!!!ειχα πορωση και ακομα εχω...δυστυχωσ δεν βρισκω πουθενα τα επισοδεια...τη λατρευα αυτη την σειρα!..θυμαμαι που το επαιζε και τα καλοκαιρια και καθομουν και την εβλεπα με μανια...μακαρι να ξαναπεχτει στην τηλεοραση...μακαριιι!!!δν εχανα στιγμη απο την πακιτα....αχ....αλλες εποχες!!!!!λτρεμενες οπωσ και η σειρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Εγώ σαν παιδάκι έβλεπα σαπούνι :P οπότε αλίμονο αν δεν είχα δει και την Πακίτα!! Ωραία σειρά ήτανε. Αυτήν την Τσαβέλα (τη γιαγιά της Πακίτας) πολύ την πήγαινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.

(τα πρωτα 15 δευτερολεπτα απο 'κει δεν ειναι; :hehe:)
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Χαχα. Τι ήταν αυτό καλέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μερος του τραγουδιου ειναι... :P:P
Λενε οτι το ηχητικο στην αρχη το εβαλε επειδη το τραγουδι το εμπνευστηκε μια φορα που γυρισε σπιτι απο το στρατο και οι γονεις του καθως βλεπανε τηλεοραση (πιθανοτατα την πακιτα :P) με το ζορι γυρισανε να του πουνε ενα ξερο "γεια"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μερος του τραγουδιου ειναι... :P:P
Λενε οτι το ηχητικο στην αρχη το εβαλε επειδη το τραγουδι το εμπνευστηκε μια φορα που γυρισε σπιτι απο το στρατο και οι γονεις του καθως βλεπανε τηλεοραση (πιθανοτατα την πακιτα :P) με το ζορι γυρισανε να του πουνε ενα ξερο "γεια"...
...Αν άλλαζες κανάλι την ώρα που η γιαγιά μου κι ο παππούς μου έβλεπαν το Δράκο* σ' έπαιρνε ο διάολος! :laugh::laugh:

* "Λάμψη" (Φώσκολος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
...Αν άλλαζες κανάλι την ώρα που η γιαγιά μου κι ο παππούς μου έβλεπαν το Δράκο* σ' έπαιρνε ο διάολος! :laugh::laugh:

* "Καλημέρα ζωή" (Φώσκολος)

Χαχα η πλακα ειναι οταν καθονται μπροστα απο την τηλεοραση και "μιλανε" με τους ηρωες. "Αντε, πες της οτι την αγαπας", "Προσεχε, πισω σου!" κι ετσι :hehe:
(καλα αυτος ο Φωσκολος εχει μεγαλωσει γενιες και γενιες στην Ελλαδα :P ζει ακομα; :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Πω πω τι σειρα ηταν αυτη??:PΓελοια,αλλα τοτε την εβλεπα φανατικα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroul1s

Νεοφερμένος

Ο Aroul1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Α ρε καψούρα που είχα φάει με την Πακίτα σαν πιτσιρίκι.....Πολύ ευχαρίστως την ξανά έβλεπα την σειρά εάν το ξαναβάζανε επανάληψη...Τι έρωτας κι αυτός....Μα ποτέ να μην μπορούνε να διασταυρώσουνε τους δρόμους τους...Την μια ο ένας να χωρίζει και ο άλλος να παντρεύεται...Κ αυτό το στριμένο άντερο που κυνηγούσε τον Αντρες και δεν τον άφηνε στην ησυχεία του...Δε υμάμαι και το τέλος της...Κάτι άσχετο, ο δεύτερος σύζηγος της Πακίτας...Αυτός που υποδοιόταν το μοντέλο....Γυρίζει ταινίες στο Hollywood...Μου φαίνεται σα να τον έχω πετύχει σε μια αμερικάνικη σειρά...Anyway Cristina Umana ♥ ♥ ♥ εάν η κόρη σου, σου μοιάζει έρχομαι στην Κολομβία να τη γνωρίσω ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

diddlina

Νεοφερμένος

Η diddlina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια παιδιά!! στο youtube υπάρχει μονο το τελευταίο επεισόδιο τις Πακίτα...
https://www.youtube.com/watch?v=t1Y3LN80i0E
Ελπίζω να βρεθούν k τα αλλα γιατί είχα δει ελάχιστα τότε.. :(

γειααααα το μονο που υπάρχει στο youtube,είναι το τελευταίο επεισόδιο.. https://www.youtube.com/watch?v=t1Y3LN80i0E
ελπίζω κάποιος να valeii μερικά. γιατί τότε δη είχα δει τι σειρά...
https://www.youtube.com/watch?v=t1Y3LN80i0E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Θα ήθελα κι εγώ πολύ να το ξανά δω!! :)

Θυμάμαι χαρακτηριστικά τη πεθαμένη της γιαγιά που τη συμβούλευε και εκείνη την τρελή με τον psycho αδελφό της που του έβγαιναν άγρια ένστικτά και τον κλείδωνε στο υπόγειο η αδελφή του :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top