Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα είμαστε ενήλικες πιστεύω οτι μπορούμε να συζητήσουμε για ένα τέτοιο θέμα σοβαρά και χωρίς ειρωνείες και αφορισμούς και να μην το καταντήσουμε μπάχαλο.
Λοιπόν οι περισσότεροι έχουμε κάποιες ιδιάιτερες και όχι και τόσο συνηθισμένες προτιμήσεις στο σεξ που φτάνουν απο το απλώς kinky μέχρι την παράνομη διαστροφή.
Εσεις έχετε κάποιο απο αυτά? Μην ξεχνάτε οτι η ψήφος ειναι μυστική (ούτε οι admins δεν μπορούμε να δούμε τι ψηφίσατε) οπότε ψηφίστε ελευθερα.
Προσπάθησα να βάλω όσα μπορούσα, αν πιστευετε ότι κάτι λείπει πείτε το και θα το προσθέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εσύ έχεις καεί εντελώς...
πάντως κάτι λείπει...
(δεν ξέρω αν θεωρείται βίτσιο, αλλά προς τα εκεί πάει)

το γνωστό κολπάκι με τα φαγητά... ;)
ξέρετε τώρα... κανένα σιροπάκι, σαντιγές, μέλια και λοιπά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μ' αρέσει να την παιδέυω τοοοοσο πολύ με τα προκαταρτικά που να φτάνει σε σημείο να βαράνε alarms τα κόκκινα λαμπάκια και να αρχίζει το παραλύρημα... "θελω τώρα, σταμάτα και ξεκίνα τα άλλα" ωσπου να τρελαθεί και να πάρει αυτή την πρωτοβουλία των κινήσεων...

ps. Να σας πω και την αλήθεια, μ' αρέσει να σκήζω και κάνα μικρό κορδονάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
Εσύ έχεις καεί εντελώς...

Γιατι καλέ? Μεσα στη ζωή ειναι όλα! Ας μην εθελοτυφλούμε! ʼλλωστε μεσά στην ανωνυμία που προσφέρει ένα φόρουμ θα μπορούσαν να βγουν ενδιαφέροντα κοινωνιολογικά συμπεράσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Γιατι καλέ? Μεσα στη ζωή ειναι όλα! Ας μην εθελοτυφλούμε! ʼλλωστε μεσά στην ανωνυμία που προσφέρει ένα φόρουμ θα μπορούσαν να βγουν ενδιαφέροντα κοινωνιολογικά συμπεράσματα...

Δεν το εννοώ έτσι το κάψιμο...
Καμένη με την έννοια τι κάθεσαι και κάνεις βραδιάτικα,
αντί να κάτσεις να διαβάσεις :fool: :kill: :knife:
ή ακόμη καλύτερα να πάρεις το φίλο σου να πάτε μια βόλτα....

κατά τα άλλα φυσικά και συμφωνώ ότι όλα μες στο πρόγραμμα είναι..
άλλωστε έκανα και πρόταση για να εμπλουτίσεις τις επιλογές του poll!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααα με αυτή την έννοια όντως είμαστε και οι 2 καμμένοι και γουστάρουμε κιόλας! :P :P
Όσο για αυτό που είπες δεν το θεωρώ βίτσιο αλλά σεξουαλικό παιχνίδι. Βίτσιο θεωρώ οτιδήποτε θα μπορούσε κάποιος πχ πολύ πουριτανός να χαρακτηρίσει κακό. Ίσως κάνω λάθος, διορθωσε με σε αυτή την περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Fisting
Ποδολαγνεία

Τι ειναι αυτα;


Φετίχ με κάποιο ρούχο/αξεσουάρ/παπούτσι

Οταν λεμε φετιχ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Fisting
Ποδολαγνεία

Τι ειναι αυτα;


Φετίχ με κάποιο ρούχο/αξεσουάρ/παπούτσι

Οταν λεμε φετιχ;

Είσαι μικρός ακόμη δεν κάνει να μάθεις για αυτά ...... :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
κρίμα όμως να μην ξέρει :)
googleit :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Είσαι μικρός ακόμη δεν κάνει να μάθεις για αυτά ...... :tongue:
To googling όμως δεν έχει όρια ηλικίας :whistle: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
ΑΙΣΧΟΣ! ΑΙΣΧΟΣ! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ! :mad:

Εμένα μ αρέσει να τραβάω λίγο τα μαλλιά της εκάστοτε κυράς οταν κοντεύουμε να :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
ΑΙΣΧΟΣ! ΑΙΣΧΟΣ! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ!  :mad:

Εμένα μ αρέσει να τραβάω λίγο τα μαλλιά της εκάστοτε κυράς οταν κοντεύουμε να  :yahoo:

Έχω μακρυά μαλλιάαααααααααα....Αν με πονέσεις θα φας σφαλιάρα...ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντος απο οτι καταλαβα απο το νετ δεν εχω κανενα σεξουαλικο... πως το λενε αυτο....

Ειμαι αγγελουδι... του διαβολου θα ελεγα αλλα τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
παιδοφιλία εδώ :hehe:. μόνο στη θεωρία προς το παρόν :whistle:. ε, δε μαμήσαμε στα 15 μας και μας έχει μείνει απωθημένο μάλλον :rofl:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Πάνω από τα μισά που υπάρχουν στην λίστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Πάνω από τα μισά που υπάρχουν στην λίστα..

Σε πάω!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα που το σκευτομαι σε τι ορια ηλικιας τοποθετιτε η παιδοφιλια; Ισως πασχο απο αυτο το συνδρομο...

Αλλα τι να κανουμε; Μικρος ειμαι και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Τίποτα! Είμαι αγνός σαν αγγελούδι! Angel Of DEEEEEEEEEEEEEEAAAAATH...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Τωρα που το σκευτομαι σε τι ορια ηλικιας τοποθετιτε η παιδοφιλια; Ισως πασχο απο αυτο το συνδρομο...

Αλλα τι να κανουμε; Μικρος ειμαι και εγω...

Όχι βρε δεν πάσχεις, αν είναι δυνατόν! Θα έπασχες αν ήσουν πχ πανω απο 20 και σου άρεσαν αυτες που σου αρέσουν τώρα και πιο μικρές ακόμα. Τώρα είσαι 100% νορμάλ, ηρέμησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Μ' αρέσει να την παιδέυω τοοοοσο πολύ με τα προκαταρτικά που να φτάνει σε σημείο να βαράνε alarms τα κόκκινα λαμπάκια και να αρχίζει το παραλύρημα... "θελω τώρα, σταμάτα και ξεκίνα τα άλλα" ωσπου να τρελαθεί και να πάρει αυτή την πρωτοβουλία των κινήσεων...
αυτο αγορι μου δεν ειναι βιτσιο ειναι χαρισμα!

εγω δεν εχω καποιο βιτσιο ή διαστροφη απλα θελω να πω με εντελως καλη διαθεση οτι η παιδεραστια (οχι αυτο που περιγραφετε εσεις εδω, μηλαω για την πραγματικη παιδερεστια προς αγορια ηλικιας κατω των 13-12 κτλ) ειναι εγκλημα και ως εγκλημα θα πρεπει να αντιμετωπιζεται.
Στην γλώσσα μας δεν υπαρχει λέξη παιδολαγνια.
Η λεξη παιδεραστια αναφερεται σε μικρα αγορια και οχι κοριτσια. Απλα νομοθετικα καποιος που παει με ενα μικρο κοριτσακι διαπρατει αποπλανιση ανηλικου ή βιασμο ανηλικου. Ο νομος δεν αναγνωριζει τον ορο ομφυλοφιλος για καπιον ανηλικο αρεν. Απο την στιγμη που ενας ενηλικος αντρας παει με εναν ανηλικο αντρα αυτος αποκαλειται παιδεραστης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top