Θέματα ΟΕΦΕ 2020

Χριστιαννα

Νεοφερμένος

Η Χριστιαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά οποίος μπορεί ας στείλει τα φετινά θέματα του οεφε και του είμαστε μέσα... Αναφέρομαι σε έκθεση χημεία φυσική και βιολογία Γ λυκείου.Δυστυχως δεν πηγαίνω φροντιστήριο και δεν έχω πρόσβαση σε τίποτε από τα δύο . Ευχαριστώ!
 

Βαγγέλης Κομνής

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης Κομνής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τα φετινά θέματα του ΟΕΦΕ δεν έχουν ανέβει ακόμα στο site τους. Νομίζω το ίδιο ισχύει και για το "είμαστε μέσα" (δεν το γνωρίζω τώρα το έμαθα).
 

Mako777

Νεοφερμένος

Η Mako777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγραψα χθες φυσικη και σήμερα χημεία. Πώς γράψατε και πως σας φάνηκαν τα θέματα σε γενικές γραμμές? Το 4ο θέμα φυσικής με δυσκόλεψε πολύ μπορω να πω.
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα! έγραψε κάποιος-α από εσάς τα διαγωνίσματα του οεφε απο 05.2020 για να μας διαφωτίσει σχετικά;
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
μπορεις να στείλεις λινκ των διαγωνισματων? Το μονο που βρισκω ειναι το πρόγραμμα
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάποιος που έγραψε καθώς τα θέματα δεν έχουν βγει ακόμα στην δημοσιότητα
 

papiaa

Νεοφερμένος

Η papiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω τα θέματα του οεφε β φασης;;

Πώς τα πάτε εσείς με τα διαβάσματα ;;❣
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω τα θέματα του οεφε β φασης;;

Πώς τα πάτε εσείς με τα διαβάσματα ;;❣
Μην του παρεξηγείς δεν σου απαντάνε μάλλον γιατί νομίζουν ότι είσαι εγώ. Σύμφωνα με τα λεγόμενα τους έχω ανοίξει 3 διαφορετικούς λογαριασμούς τουλαχιστον. 😂Όλα μπορείς να τα βρείς στο διαδίκτυο αν έχουν ανέβει.Νομιζω υπάρχει επίσημη ιστοσελίδα αλλά ψαξτο καλύτερα γιατί δεν έχω ασχοληθεί εις βάθος μπορεί να κάνω και λάθος. Googlαρε το λογικά θα φανεί αν υπάρχουν ή όχι.
 

papiaa

Νεοφερμένος

Η papiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αα δεν ξέρω τι συμβαίνει, πάντως φαίνεται καλό forum για μαθητές! Το έψαξα, γι'αυτό μπήκα κι εδώ μήπως το βρήκε κανείς. 🙂
 

Makis45

Νεοφερμένος

Ο Makis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος να στείλει την λύση του Δ2 ερωτηματος του διαγωνισματος φυσικής του οεφε (β φάση). Μου μηδενίζεται η Τν όταν παίρνω την στροφικη συνθήκη ισορροπίας
 

PanosCh002

Νεοφερμένος

Ο PanosCh002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απ' ότι θυμάμαι η Τν μηδενίζεται οπότε σωστό το έχεις βρει . Σημαίνει δηλαδή ότι εκείνη την στιγμή το νήμα χαλαρώνει
 

Kostakis45

Νεοφερμένος

Ο Kostakis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έλεος και έχω φάει 1 ώρα να προσπαθώ να καταλάβω τι έχω κάνει λάθος. ευχαριστώ φίλε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top