Μαθήματα Ισπανικών

mema.b

Νεοφερμένος

Η mema.b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι για μαθηματα ισπανικων στην Αθηνα,για επιπεδο Β2! Νομιζω οτι ειναι λιγο πιο ασφαλες να επιλεξω φροντιστηριο απο ιδιαιτερο..και κυριως πιο οικονομικο! Εχετε να προτεινετε κανενα αξιοπιστο αλλα με αρκετα χαμηλες τιμες?? Επισης καμια αλλη λυση για φοιτητες μηπως καταφερω και αποφυγω και τα εξοδα του φροντιστηριου (γιατι τα 700-800 ευρω που εχω ακουσει μεχρι τωρα μου φαινονται απλησιαστα)? Α και κατι τελευταιο! Πιστευετε οτι γινεται να με λιγη(εως πολλη! :P) προσπαθεια να προετοιμαστει καποιος μονος εχοντας τα βιβλια και να δωσει εξετασεις??(για Β2 παντα...):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και ο Καπάτος είναι καλό φροντιστήριο και η Almudena,καθώς και το mundo español αλλά θα σε γελάσω όσο αφορά την ν τιμή!Για το τελευταίο σου ερώτημα,τα περισσότερα βιβλία όσο καλά και αν είναι απλά προδιαγράφουν τα ευρύτατα πλαίσια που μπορεί ο δάσκαλος να κινηθεί,θα στο συνιστούσα να διαβάζεις μόνη σου αν το έκανες ως χόμπυ διαφορετικά κατα την ταπεινή μου άποψη το ποιο ορθό είναι να παρακολουθήσεις μαθήματα ούτως ώστε κάποιος ειδήμων να μπορέσει να σε καθοδηγήσει συνεπώς να μειωθεί το ποσοστό αποτυχίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top