Βιολογία - Σας αρέσει η Βιολογία;

Σας αρέσει η Βιολογία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι,πολύ

    Ψήφοι: 21 72.4%
  • Έτσι και έτσι

    Ψήφοι: 5 17.2%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 1 3.4%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 2 6.9%

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η Βιολογία αλλά έχουμε και πολύ καλή καθηγήτρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Υπαρχουν και πιο ενδιαφεροντα μαθηματα πιστευω αλλα δε μπορω να πω οτι δε μου αρεσει και καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αηδία είναι... (Για μένα, δε ξέρω για εσάς) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μου αρέσει πάρα πολύ.Είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα.Μαθαίνεις για τον κόσμο.Μόνο για αύριο έχουμε ένα δύσκολο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FairyTale45402

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτο το μαθημα το λατρευα....
Το καταλαβαινα απο την παραδοση
χωρις να προσεχω ιδιετερα.....
Αστε τρελο ερωτα.....:heart:
Μεσο ορο βιολογια ειχα βγαλει 19,4.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μου αρέσει πάρα πολύ.Είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα.Μαθαίνεις για τον κόσμο.Μόνο για αύριο έχουμε ένα δύσκολο μάθημα.
Για το κόσμο δε μαθαίνουμε στη Γεωγραφία:what::):P

Αυτο το μαθημα το λατρευα....
Το καταλαβαινα απο την παραδοση
χωρις να προσεχω ιδιετερα.....
Αστε τρελο ερωτα.....:heart:
Μεσο ορο βιολογια ειχα βγαλει 19,4.....
Μια απ'τα ίδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλά είναι....του έγραψα 20 και μου έβαλε 19!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
στο α' τριμηνο στο διαγωνισμα μου εβαλε 19,5 κ 20 στο τριμηνο για το β' τωρα θα δουμε τη δευτερα γραφουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στο διαγώνισμα έγραψα 19 και μου έβαλε 18!Μια χαρά είναι πιστεύω..δεν είναι βέβαια και ο τέλειος βαθμός αλλά εγώ -όπως έχετε καταλάβει φαντάζομαι-έχω τόσο μεγάλη αδυναμία στο μάθημα και στη Βιολόγο που και 16 να μου έβαζε δε θα με πείραζε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η Βιολογία αλλά έχουμε και πολύ καλή καθηγήτρια!!


Και εμένα γι'αυτό μου άρεσε η βιολογία στην Α'Γυμνασίου επειδη είχα ένα καλό καθηγητή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και εμένα γι'αυτό μου άρεσε η βιολογία στην Α'Γυμνασίου επειδη είχα ένα καλό καθηγητή:D
Εμάς δεν είναι απλά καλή...είναι Τέλεια!!!!!!!:D:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μου αρεσει παρα πολυ και επειδη εχω καλη καθηγητρια αλλα και η μαμα ειναι κτηνιατρος!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki362

Νεοφερμένος

Η maraki362 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Στο 1ο τριμηνο μου αρεσε πολυ τωρα στο 2ο δε μου αρεσει παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ τρελαίνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι. Της Α' Γυμνασίου δεν ήταν τόσο ωραία (πολλά ασαφή κενά), ήδη όμως η βιολογία της Γ' Γυμνασίου φαίνεται πιο ωραία και ενδιαφέρουσα.

Δεν παρατήρησα κανένα κενό!(Πρέπει να ήταν επειδή έκανα πολλές ερωτήσεις:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα Μπ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σου μαθαίνει τόσα πράγματα που τα βιώνεις καθημερινά στον οργανισμό σου και δεν ήξερες σχεδόν τίποτα για αυτά..ελπίζω σε 1μιση χρόνο απο τώρα να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των πανελλαδικών με το όνομα μου στο Πανεπιστήμιο Βιολογίας Κρήτης..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Μονο Βιολογια Θετικης Γ λυκειου... ολες οι υπολοιπες χαλια.. Της κατευθυνσης ειναι αλλος κοσμος, απο τα καλυτερα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top