Γενικό -  Σας λείπει κάποιο μάθημα;

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο άλλο μάθημα το οποίο να διδασκόσαστε στο γυμνάσιο ή να μην το έχετε διδαχθεί αλλά να το θεωρείτε χρήσιμο και δεν υπαρχει στο πρόγραμμα της Α' Λυκείου;;

Εμένα μου λείπει η Κοινωνική & Πολιτική Αγωγή & η Β' Ξένη γλώσσα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
εμενα η Γεωγραφια που ήταν και το αγαπημενο μου μάθημα....!!!!!!! Και η τεχνολογια.....η τεχνολογια που καναμε στο γυμνάσιο και οχι αυτη στο Λυκειο που το μονο που κάνει ειναι να μας επιβαρύνει κι άλλο με τις απαιτιτικές εργασίες.:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πιστεύω Γεωγραφία και Β' Ξένη Γλώσσα, αλλά περισσότερο η Γεωραφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εμενα η Γεωγραφια που ήταν και το αγαπημενο μου μάθημα....!!!!!!! Και η τεχνολογια.....η τεχνολογια που καναμε στο γυμνάσιο και οχι αυτη στο Λυκειο που το μονο που κάνει ειναι να μας επιβαρύνει κι άλλο με τις απαιτιτικές εργασίες.:( :(

Πιστεύω Γεωγραφία και Β' Ξένη Γλώσσα, αλλά περισσότερο η Γεωραφία...

Δίκιο έχετε...Και η γεωγραφία είναι ένα από τα μαθήματα που μου λείπει και θα ήθελα να το έχω και φέτος.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
τί λέτε βρε παιδιά?συνέλθετε!! είμαστε λύκειο πια... άλλες απαιτήσεις..
σιγά τα ωραία και προπαντώς χρήσιμα μαθήματα... ομολογώ ότι το μοναδικό μάθημα που μου λείπει είναι η βιολογία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οκ να μην κάνουμε Β' Ξένη γλώσσα αλλά η Γεωγραφία είναι σημαντικό μάθημα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Λατρεύω Βιολογία!!!!!!Και είναι αυτό που μου λείπει πιο πολύ!!Βασικά,το μόνο που μου λείπει!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Λατρεύω Βιολογία!!!!!!Και είναι αυτό που μου λείπει πιο πολύ!!Βασικά,το μόνο που μου λείπει!!!!!!!!!!!

κι εμενα βιολογια(γενετικη βεβαια, οχι υδροβιοτοποι:P)-το μονο που μου λειπει:'(Λιγο ενθαρρυντικο οτι θα χουμε του χρονου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εμένα μου λείπει η βιολογία.Και τα γαλλικά λίγο αλλά κυρίως η βιολογία :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
η βιολογια μου λειπει αλλα πιστευω οτι και η γεωγραφια θα επρεπε να διδασκετε και σε καποιες ταξεις του λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
η Ελένη και η Βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μου λείπει η Γεωγραφία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop-94

Νεοφερμένος

Η Lollipop-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμενα προσωπικα μου λειπει πολυ η βιολογια! πιστευω οτι ειναι πολυ ενδιαφερον μαθημα και χαιρομαι ιδιαιτερα που του χρονου θα εχουμε και παλι!
επισης μερικα ευκολα και ξεκουραστα μαθηματα οπως τα καλλιτεχνικα ή η μουσικη για να χαλαρωνουμε κατα την διαρκεια της ημερας απο τα υπολοιπα γιατι το μονο που εχει μεινει τωρα ειναι η γυμναστικη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
μου ελειψε παρα πολυ η βιολογια!!!ηταν το αγαπημενο μου μαθημα!!!!!:P:P:P
κριμα παντως που δεν την εχουμε φετος...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top