Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,738 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,993 μηνύματα σε 76,554 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόγραμμα για ασκήσεις Φυσικής-Μαθηματικών

kostasred7

Καθηγητής

Ο kostasred7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O kostasred7 έγραψε: στις 15:44, 02-10-09:

Γεια σας και καλη σχολικη χρονια!
Θα ηθελα,οποιος γνωριζει,να μου προτεινει καποιο προγραμμα για να μπορω να σχεδιαζω ευκολα σχηματα για ασκησεις Φυσικης Γυμνασιου και Λυκειου.
Επισης,κατι αντιστοιχο για ασκησεις Μαθηματικων.
Δεν με ενδιαφερει αν ειναι δωρεαν η αν ειναι επι πληρωμη,απλα θα ηθελα να ξερω αν οντως ειναι καλο και ευχρηστο το προγραμμα.
Εψαξα το forum μας,αλλα δεν βρηκα ακριβως αυτο που ψαχνω και γιαυτο δημιουργησα νεο θεμα.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hantzos (Ανδρέας)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O hantzos έγραψε: στις 15:47, 02-10-09:

το αρχειο του φορουμ εχει ενα προγραμμα το geogebra. Δεν ειμαι σιγουρος αν θα σε βοηθησει, αλλα αν δεν δοκιμασεις δεν θα ξερεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostasred7

Καθηγητής

Ο kostasred7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O kostasred7 έγραψε: στις 15:54, 02-10-09:

Δυστυχως το συγκεκριμενο προγραμμα ειναι για ασκησεις Γεωμετριας και Αλγεβρας και δεν με βοηθαει τοσο πολυ.Κυριως ψαχνω προγραμμα για Φυσικη.
Ευχαριστω παντως για την αμεση απαντηση σου.
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 21:15, 03-10-09:

Λέγεται Crocodile Physics
Παράθεση

georg13pao

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 01:21, 04-10-09:

Μόλις δοκίμασα το Crocodile Physics και έχω να πω ότι είναι φοβερό πρόγραμμα. Είναι δωρεάν για προσωπική χρήση αλλά επί πληρωμή για εκπαιδευτικούς σκοπούς.

Α και δεν είναι μόνο για φυσική, έχει κι άλλα
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:41, 05-10-09:

bravo sou, wreos Crocodile Physics
Παράθεση

kostasred7

Καθηγητής

O kostasred7 έγραψε: στις 10:22, 05-10-09:

Σας ευχαριστω πολυ παιδια. Θα το δοκιμασω και θα σας πω τις εντυπωσεις μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Starz, Alex

Βρείτε παρόμοια