Πανελλήνιες και σχέση

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω παντως καλου κακου το Φλεβαρη χωρισα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Eγω παντως καλου κακου το Φλεβαρη χωρισα.:P

Βλακεία :confused:
Λες και δεν μπορείς να πεις, ωπ κάτσε, μετά το πάσχα θα σοβαρευτούμε πιο πολύ :confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακρια απο σχεσεις!ξερω πολλα παραδειγματα απο ατομα που μου παραδεχτηκαν οτι θα τα πηγαιναν καλυτερα χωρις σχεση κ που ο ενας αποσυντονιζε την αλλη κ το αντιθετο. Αν κ αυτα τα πραγματα δεν προγραμματιζονται προτεινω να ειμαστε 9 μηνες σινγκλ !εξαλου καλοκαιρι ακολουθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω ειχα σχεση την πρωτη φορα που εδωσα πανελληνιες και δεν περασα ουτε και αυτη.Οταν την χωρισα περασαμε και οι δυο :P οποτε τα συμπερασματα δικα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πες τα.

Το συμπερασμα ειναι κ στην υπογραφη σ.χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Kaι εγώ ξέρω αρκετά άτομα που δεν είχαν σχέση και απέτυχαν και άτομα που είχαν σχέση και πέτυχαν.:) Επομένως ας μην ρίχνουμε την αποτυχία στην σχέση, αλλα στο ότι δεν βάλαμε προτεραιότητες αυτή την χρονιά. Όλα συνδυάζονται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Kaι εγώ ξέρω αρκετά άτομα που δεν είχαν σχέση και απέτυχαν και άτομα που είχαν σχέση και πέτυχαν.:) Επομένως ας μην ρίχνουμε την αποτυχία στην σχέση, αλλα στο ότι δεν βάλαμε προτεραιότητες αυτή την χρονιά. Όλα συνδυάζονται.:)
Οχι.Με την συγκεκριμενη την πτανα.Η σχεση φταιει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ξαδέρφη φίλης μου μπήκε πρώτη Αρχιτεκτονική και έχει σχέση 2 χρόνια.
Η φίλη μου έχει σχέση 4 χρόνια και δεν έκαναν κανένα "διαλειμματάκι" όταν έδινε το αγόρι ή αυτή. Πέτυχαν και οι 2, με μόρια όχι αστεία. :P

Αν έχεις πρόγραμμα μπορείς να τα καταφέρεις και τα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ξαδέρφη φίλης μου μπήκε πρώτη Αρχιτεκτονική και έχει σχέση 2 χρόνια.
Η φίλη μου έχει σχέση 4 χρόνια και δεν έκαναν κανένα "διαλειμματάκι" όταν έδινε το αγόρι ή αυτή. Πέτυχαν και οι 2, με μόρια όχι αστεία. :P

Αν έχεις πρόγραμμα μπορείς να τα καταφέρεις και τα 2.
Αλλο να εχεις 2 χρονια σχεση και να δινεις πανελληνιες στον 2ο χρονο της σχεσης σου και αλλο να εχεις σχεση 9 μηνες που σου πριζει τα κακαλα να βρεθειτε και σε απειλει οτι θα σε αφησει αν δεν βρεθουμε και να σου κανει διαφορες μαλακιες ετσι απλα για να σου σπασει τα νευρα.Υπαρχει τεραστια διαφορα.Γιατι οταν εισαι μαζι με καποιον 2 χρονια αυτος ο ΚΑΠΟΙΟΣ σε καταλαβαινει δεν σου κανει την ζωη κολαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οχι.Με την συγκεκριμενη την πτανα.Η σχεση φταιει :P
Η κάθε περίπτωση διαφέρει, αλλα ας μην γενικεύουμε .:)

Όπως είπα και η Θάλεια, κι εγώ γνωρίζω άτομα που είχαν σχέση και έγραψαν εξαιρετικά καλά. Φαντάζομαι πως δεν είναι σουπερ ήρωες ούτε εξωγήινες μορφές ζωής, απλοί θνητοί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Η κάθε περίπτωση διαφέρει, αλλα ας μην γενικεύουμε .:)

Όπως είπα και η Θάλεια, κι εγώ γνωρίζω άτομα που είχαν σχέση και έγραψαν εξαιρετικά καλά. Φαντάζομαι πως δεν είναι σουπερ ήρωες ούτε εξωγήινες μορφές ζωής, απλοί θνητοί.:P
Οτι ειπα και πιο πανω διαβασε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αλλο να εχεις 2 χρονια σχεση και να δινεις πανελληνιες στον 2ο χρονο της σχεσης σου και αλλο να εχεις σχεση 9 μηνες που σου πριζει τα κακαλα να βρεθειτε και σε απειλει οτι θα σε αφησει αν δεν βρεθουμε και να σου κανει διαφορες μαλακιες ετσι απλα για να σου σπασει τα νευρα.Υπαρχει τεραστια διαφορα.Γιατι οταν εισαι μαζι με καποιον 2 χρονια αυτος ο ΚΑΠΟΙΟΣ σε καταλαβαινει δεν σου κανει την ζωη κολαση!

Δεν συμφωνώ. Αν εσύ τα είχες γενικότερα με πρήχτα είναι δικό σου πρόβλημα που έκανες σχέση μαζί της. ;)
Σχέση από σχέση αλλάζει. Μπορεί να είσαι με κάποιον 2 μήνες και να θες να τον βλέπεις κάθε λεπτό ή αντίθετα να βαριέσαι θανάσιμα και να μην γουστάρεις. Βέβαια, θεωρώ ότι όταν είσαι με κάποιον 2 ή 4 χρόνια πχ, σου λείπει αληθινά ο άλλος γιατί καλώς ή κακώς ΔΕΝΕΣΑΙ. Η φίλη μου πάντως τον έβλεπε καθημερινά τον δικό της. Του αφιέρωνε λίγη ώρα από τη μέρα της, έτσι, για να ξεχνιέται και αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ. Αν εσύ τα είχες γενικότερα με πρήχτα είναι δικό σου πρόβλημα που έκανες σχέση μαζί της. ;)
Σχέση από σχέση αλλάζει. Μπορεί να είσαι με κάποιον 2 μήνες και να θες να τον βλέπεις κάθε λεπτό ή αντίθετα να βαριέσαι θανάσιμα και να μην γουστάρεις. Βέβαια, θεωρώ ότι όταν είσαι με κάποιον 2 ή 4 χρόνια πχ, σου λείπει αληθινά ο άλλος γιατί καλώς ή κακώς ΔΕΝΕΣΑΙ. Η φίλη μου πάντως τον έβλεπε καθημερινά τον δικό της. Του αφιέρωνε λίγη ώρα από τη μέρα της, έτσι, για να ξεχνιέται και αυτή.
Δεν με πιανεις τι θελω να πω.Κοριτσι εισαι και εσυ αδυνατο να πιασω ουδετερη κουβεντα.Φυσικα και θα επαιρνες το μερος των κοριτσιων.ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΕΤΕ εξαλλου! η θα θαβετε η μια την αλλη η θα υπερασπιζεστε η μια την αλλη.Διδακτορικο εχω βγαλει πια σε αυτα :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν με πιανεις τι θελω να πω.Κοριτσι εισαι και εσυ αδυνατο να πιασω ουδετερη κουβεντα.Φυσικα και θα επαιρνες το μερος των κοριτσιων.ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΕΤΕ εξαλλου! η θα θαβετε η μια την αλλη η θα υπερασπιζεστε η μια την αλλη.Διδακτορικο εχω βγαλει πια σε αυτα :D:P

Ε; Ποιανής το μέρος πήρα; :worry: Αναφέρω ένα γεγονός και την άποψή μου απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακρια απο σχεσεις!ξερω πολλα παραδειγματα απο ατομα που μου παραδεχτηκαν οτι θα τα πηγαιναν καλυτερα χωρις σχεση κ που ο ενας αποσυντονιζε την αλλη κ το αντιθετο. Αν κ αυτα τα πραγματα δεν προγραμματιζονται προτεινω να ειμαστε 9 μηνες σινγκλ !
Σωστά, μόνο 9 μήνες και μετά τέλος οι υποχρεώσεις, έτσι;
Oh wait ... μετά έχεις πανεπιστήμιο, διάβασμα και εξεταστικές. Τρεις φορές τον χρόνο εξεταστική, πού να σε αποσυντονίζουν.
Μετά πάλι η καθημερινότητά σου θα έχει 10 ώρες στη δουλειά. Πού θα 'χεις όρεξη για τέτοια, σωστά.
Αλλά υπομονή, στα 65 σου θα τελειώσουν όλα και θα μπορέσεις να ευχαριστηθείς την ζωή σου ρε αδερφέ... :drunk:

.... not.

Θα σταθώ στο πνεύμα της Θάλειας: σχέση από σχέση διαφέρει. Αλλά για να σε πάω λίγο πίσω και να σου δώσω την γενική εικόνα: η σχέση είναι για να σε ΣΤΗΡΙΖΕΙ. Να γνωρίζεις ότι έχεις ένα άτομο δίπλα σου, που θα σε στηρίξει αν έχεις σκατοώρες, αρκεί φυσικά να ανταποκρίνεσαι κι εσύ. Δεν είπα να μην σε σεβαστεί, αλλά πρέπει κι εσύ να δίνεις απ' τη μεριά σου.

Bottom line, ίσα-ίσα μπορεί να σε ΒΟΗΘΗΣΕΙ να περάσεις ευκολότερα τον νταλκά των Πανελληνίων - και οτιδήποτε άλλο είναι, εξεταστική, μεταπτυχιακό, διδακτορικό, δουλειά - αρκεί φυσικά να έχεις ένα ώριμο άτομο δίπλα σου, που γνωρίζει τι θέλει και πώς να φερθεί.

Με τέτοια αρνητική προσέγγιση, μπορώ να σου πω σχεδόν σίγουρα ότι θα σου γυρίσει σε αρνητικό κάρμα, όταν όντως θα χρειαστείς στήριξη. Ω ναι, υπάρχει το κάρμα, ξέρεις...


εξαλου καλοκαιρι ακολουθει....
Ναι μωρέ, η κλασική νεοελληνική άποψη. Έρχεται καλοκαίρι, ας τα κάνουμε όλα π...τάνα. Ο χειμώνας προσφέρεται περισσότερο πάντως για τέτοια, έχεις και τζάμπα θέρμανση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1ον: Γιατι θεωρεις τις πανελληνιες ιδιες με το πανεπιστημιο; Απο πού και ως πού; Στις πανελληνιες πρεπει να μεινεις συγκεντρωμενος στο στοχο σ,αν ειναι να εχεις και σχεση αστο.Απο γνωστη μ ξερω πως παρατουσε το διαβασμα για να μιλησει με το αγορι της (το οποιο εδινε κ αυτο πανελληνιες) επειδη μονο ετσι εβρισκαν κοινες ωρες.Αντιστοιχα,η φιλη μ διεκοπτε το αγορι της οταν διαβασε.Οταν δε χωρισε κατα τη διαρκεια των πανελληνιων,ηταν και οι δυο κουκουρουκου για δυο μηνες. Αυτο ειναι ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα,το οποιο για εσενα ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.
Επισης,εισαι 17 ετων (οχι εσυ) κ μ λες οτι θες στηριξη απο γκομενα; παντρεμενος εισαι; Δε λεω οτι δε μπορει να υπαρξη Αλληλοστηριξη σε μια σχεη αλλα δε περιμενεις απο αυτην αποκλειστικα στηριξη. Υπαρχουν ξερεις και οι φιλοι,οι συγγενεις,οι γονεις σου; Ε σου θυμιζουν κατι αυτες οι λεξουλες; (πολυ χαιρομαι).Τι να πω ισως φταιει οτι εισαι πιο κοντα στα 65. Και περα απο την ειρωνια,εισαι σε αλλη φαση εσυ σε αλλη εμεις.

Bottom line, θα εχεις αγαμιες.Θα σου γυρισεει μπουμερανκ.... Bot really. Υπαρχει και ο νομος της ελξης.


Τελος,ε νομιζεις οτι το καλοκαιρι ειναι 3,4 μερες που ερχεστε στα νησια,εσεις που μενετε αθηνα κτλ για να τα κανετε ολα πουτανα η απλα να κανετε “διακοπες“. ; Η οτι τρεχετε στον αλιμο κ στο κορωπι για να απολαυσετε μια βουτια στα σκατονερα της Αθηνας; Και αντιστοιχα για οποιαδηποτε πολη.
Λυπαμαι,αλλα θα σε απογοητευσω,φιλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Μην είστε κάποιοι υπερβολικοί και φέρνετε την καταστροφή. Όλα γίνονται μια χαρά. Άνετα μπορείς να έχεις σχέση παράλληλα με την προετοιμασία για τις πανελλήνιες. Αρκεί ο ένας από τους δύο (που ίσως δεν δίνει πανελλήνιες) να έχει λίγη κατανόηση (και ...εγκράτεια).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγώ όλη τη χρονιά της 3ης λυκείου και την περίοδο των πανελληνίων είχα σχέση και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..είχα ξεκαθαρίσει ότι φέτος προταιρεότητα μου είναι τα μαθήματα και φυσικά είχε καταλάβει και με στήριζει όσο μπορούσε..Βλεπόμασταν πολύ τακτικά μέσα στην εβδομάδα,μετά το φροντιστήριο και το σάββατο που έβγαινα συνήθως.Πάντως αν δείτε ότι η σχέση σας έχει αρχίσει να σας κάνει τη ζωή σας πατίνι απο τώρα,να σας αποσπά από το διάβασμα και να σας στεναχωρεί καλύτερα να της κουνήσετε το μαντήλι,γιατί θα είναι χειρότερα ένας χωρισμός τους τελευταίους μήνες..Πάντως αν θέλετε να διατηρήσετε τη σχέση σας,δε χρειάζεται να πέφτετε με τα μούτρα στο διάβασμα και να μην έχετε επαφή με κανέναν!Ισορροπία και απο τις δύο πλευρές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Καλυτερα οι πολλοι συναισθηματισμοι να λειπουν, εχεις σημαντικοτερα πραγματα να σκεφτεις. )

Έχεις απόλυτο δίκιο.:clapup:
Εγώ προσωπικά όταν έδινα πανελλαδικές (προ αμνημονεύτων χρόνων, 1995) αφοσιώθηκα εξολοκλήρου στο διάβασμα και μου βγήκε σε καλό. Έβγαλα 19 μέσο όρο.
Ωστόσο, θεωρώ ότι -σ' αυτό το τόσο υποκειμενικό θέμα- το απόλυτο είναι η σχετικότητα. Τίποτα δεν είναι επίμεμπτο. Ας πράξει ο /η καθένας/μία αυτό που θεωρεί σωστό. Αν κάποιος/α -βέβαια- μπορεί να τα συνδυάσει και τα δύο, έχει καλώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλοι συνεχιζεται να επιμενετε:με κατανοηση και με με με ολα γινονται.Ναι,οκ συμφωνω,το θεμα ομως ειναι οτι ολο αυτο ειναι κατι το φαινομενικο κ το θεωρητικο. Δε μπορειτε να κτλβετε οτι η σχεση δεν ειναι μια συμφωνια που θα κρατησει οπωσδηποτε “ε δινω πανελληνιες ξερεις κ για αυτο θα σε εχω γραμμενη λιγο αλλα να δειχνεις κατανοηση κ υπομονη“ . Η κατανοηση κ η υπομονη του αμορε σας ειναι κατι που εξαρταται μονο απο αυτην/αυτον. ΝΠως μπορειτε λοιπον να λετε κατι τετοιο απο τη στιγμη που δεν εξαρταται απο εσας; δλδ θεωρειται οτι ξερετε την αλλη/αλλον σα να ειναι παιδι σας κ ξερετε αν θα σας υποστηριξει η θα σας κανει πουστια.Καμια γκομενα δε θελει να τη γραφουν,μη λεμε μλκιες τωρα,ουτε σε εμας αρεσει. Θελετε κ αλλο παραδειγμα με διαφορετικες επιτωσεις; Μια γνωστη μ σε καθε διαλειμμα,κενο κτλ μιλαει στο τηλ με το γκομενο, (προφανως για να μη μενει κανεις παραπονεμενος). Ποσο κακο κανει αυτη στις αλλες τις σχεσεις; εννοω φιλους κ φιλες.
Επισης,ενας φροντιστης μ με πειρα δεκαετιων μ λεει μακρια απο ερωτες κ σχεσεις,και συμφωνουσα μαζι του πριν καν μου το πει. Προφανως κατι θα ξερει ο ανθρωπος για να το λεει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top