Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν παρεις κανενα φιλο σου, την κανετε παρεα τη κοπανα και κατεβειτε μεχρι κεντρο για καμια βολτιτσα?
Τι λες? (αλλα κοιτα να δεις ειμαι υπερ της κοπανας αλλα να μη το παρακανεις ε? φυγε τελευταιες ωρες)

αλλες εναλλακτικες
- στην ταξη σε αδιαφορα μαθηματα, ασχολεισου με κατι αλλο, πχ κανα βιβλιο, κανα ραβασακι,εστω ωριαια να φυγεις
- να καθησεις σπιτι να δεις παιδικα(τα πρωινα ειναι φανταστικα, τα βλεπω ακομα)
- να καθησεις σπιτι και να ακουσεις μουσικη
- να διαβασεις
- να πας καμια επισκεψη σε καμια γιαγια
- να πας με χαρα στο σχολειο!! και να παρακολουθησεις οοολα τα μαθηματα κι οσα λενε οι καθηγητες!!:P

προσωπικα θα επαιρνα τον φιλο και θα πηγαινα καμια βολτα.
παντως σου προτεινα, δε μπορεις να πεις!!:D

-φιλος... Ωραια ιδεα, μονο που δεν εχω κανεναν διαθεσιμο...
-Δεν εχω κατι που να μου τραβαει το ενδιαφερων αυτην την στιγμη... το καλητερο που εχω να κανω μες την ταξη ειναι να κοιμιθω, και δεν με περνει ο υπνος...
-δεν μου προσφερουν κατι τα παιδικα...
-μουσικη ακουω ολη μερα, μπορω να ακουσω και στο σχολειο, και το κανω, αλλα δεν ειναι αρκετη απο μονη της...
-Με διαβασμα και αν δεν την παλευω...
-Γιαγια γιοκ... παπους ναι, αλλα μονο σπιτι του δεν ειναι πρωΐνιατικα...
-Προσπαθισα σημερα, δεν επιασε ουτε σε μια ωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
dark, χρυσο μου τι ζωδιο εισαι???

εσυ εισαι πιο γκρινιαρης και απο μενα τη μις γκρινια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
έχετε εργαστήριο ή καμιά βιβιλιοθήκη σχολείο; :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
dark, χρυσο μου τι ζωδιο εισαι???

εσυ εισαι πιο γκρινιαρης και απο μενα τη μις γκρινια! :P

να δεις που ή καρκινος ειναι:P, μπορει αιγοκερως η παρθενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
dark, χρυσο μου τι ζωδιο εισαι???

εσυ εισαι πιο γκρινιαρης και απο μενα τη μις γκρινια! :P

Ζυγος, αλλα δεν πιστευω στα ζωδια...
αλλα η γκρινια με ποιανει στισ απελπισιες

έχετε εργαστήριο ή καμιά βιβιλιοθήκη σχολείο; :):P

Εχουμε εργαστιριο, αλλα το μονο καλο που εχει μεσα ειναι η καθαρη βενζινη.... και δεν λεει να γινω πρεζακι... ασε που δεν εχω προσβαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χαλαρωσε! Τελειωνει η σχολικη χρονια, (υπερβολικη δοση αισιοδοξιας) θα μπεις σε καποια σχολη σε καποια πολη και θα ξεκινησεις την δικη σου ζωη, οπως την γουσταρεις, και με οποιους γουσταρεις! Θα ειναι μια νεα αρχη! ;)

Λοιπον διαλεξε ποια πολη σου αρεσει καλυτερα (βουνο ή θαλασσα?), βρες και μια σχολη της προκοπης και βουρ στον πατσα!
Δεν ειναι εποχη για ηττοπαθειες, το συμπαν κανει ξεκαθαρισμα!
Διαβασμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαλαρωσε! Τελειωνει η σχολικη χρονια, (υπερβολικη δοση αισιοδοξιας) θα μπεις σε καποια σχολη σε καποια πολη και θα ξεκινησεις την δικη σου ζωη, οπως την γουσταρεις, και με οποιους γουσταρεις! Θα ειναι μια νεα αρχη! ;)

Λοιπον διαλεξε ποια πολη σου αρεσει καλυτερα (βουνο ή θαλασσα?), βρες και μια σχολη της προκοπης και βουρ στον πατσα!
Δεν ειναι εποχη για ηττοπαθειες, το συμπαν κανει ξεκαθαρισμα!
Διαβασμα! :D

Μακαρι να ητανε τοσο απλα τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κρόνε τη κοπάνησες σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα σχολειο αλλα με επιασε η κοιλια μου και εφυγα...
Δεν μου φταναν ολα τα αλλα, εχω και την κοιλια μου... Ολη μερα στην λεκανη να πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ελα ψυχολογικα χθεσινα ειναι αυτα με τις κοιλιες:P, σου βγκαν σημερα!
αραξε, πιες καμια κοκα κολα και κανε κατι διαφορετικο!

ακολουθα τις συμβουλες της τσουτσουμπα, καλα τα λεει (και καλως ορισε:D )

α. φαε κι ενα ρυζακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν νομιζω τα ψυχολογικα να μπορουν να βγαλουν τετιες ποσοτιτες ευκοιλιας και τα σχετικα...

Μπορει να τα λεει καλη γενικος η τσουτσουμπα, αλλα εμενα δεν μου δινει λυση κατι απο αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:eek::redface:

ωραια, ας τα παρουμε ξανα.
Τι θες ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θελω να αλλαξει (η μαλλον να επιστρεψει στην παλια) συμπεριφορα ενα ατομο.... Και να ξεκαθαρισουν καπιες καταστασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι ξερναω απο το πρωι.:redface::P

τι στο κορακα πια??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εγω παλι ξερναω απο το πρωι.:redface::P

τι στο κορακα πια??:/:


Μπορει να ειναι καμια ιωση, που του καθενα του κανει αλλη ζημια.. Και εμενα ωρες-ωρες μου 'ρχετε να ξερασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


τιι τρελα ειναι αυτο??
μου ρχεται να το ζουληξω απο δω!

δικο σου μπο?


ρε παιδια, μπας κι εχετε τη γριπη των χοιρων?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όχι ρε, κανονικά, με το πουλί μου.:P

:confused:

dark, χρυσο μου τι ζωδιο εισαι???

εσυ εισαι πιο γκρινιαρης και απο μενα τη μις γκρινια! :P

ρε το παιδί είναι το χειρότερο ζώδιο : ερωτευμένος

να δεις που ή καρκινος ειναι:P, μπορει αιγοκερως η παρθενος.

το τελευταίο αποκλείεται (βλ. παλαιά ποστ)

Πηγα σχολειο αλλα με επιασε η κοιλια μου και εφυγα...
Δεν μου φταναν ολα τα αλλα, εχω και την κοιλια μου... Ολη μερα στην λεκανη να πουμε...

επιτέλους η κουβεντούλα έγινε ένα τόπικ με συγκεκριμένο περιεχόμενο :)

τιι τρελα ειναι αυτο??
μου ρχεται να το ζουληξω απο δω!

δικο σου μπο?


ρε παιδια, μπας κι εχετε τη γριπη των χοιρων?:P


μπο ?
μπο?


πείτε κάνα νέο , έχω όρεξη σήμερις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
μπο - μπορατ καλε.

τα κοβω τα ονοματα γιατι δεν μπορω τις πολλες συλλαβες!:P
(ανεξαρτητα αν το δικο μου ειναι σιδηροδρομος χεχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top