Ζωγραφική

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ξερετε καποια σχολη για εκμαθηση ζωγραφικης, κεραμικης, αγιογραφιας σε προσιτες τιμες, ομως, στη Θεσ/νικη? Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Mετα απο τοσα χρονια μηπως εμαθε ακουσε κανεις τιποτα για αγιογραφια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν κάνεις μια γρήγορη αναζήτηση στο ίντερνετ θα βρεις σίγουρα, και αν δεν βρεις ρώτα κάποιον γνωστό σου, ίσως να γνωρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
μπορεί να έχει κάποιο πρόγραμμα κάποια εκκλησία, εδώ στον Βόλο νομίζω ότι έχει για παράδειγμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
μπορεί να έχει κάποιο πρόγραμμα κάποια εκκλησία, εδώ στον Βόλο νομίζω ότι έχει για παράδειγμα :hmm:

Ναι, έτσι είναι. Οι εκκλησίες συνήθως βάζουν κάποια ανακοίνωση και τα μαθήματα είναι είτε πολύ φθηνά είτε δωρεάν. Μάλιστα σκέφτομαι σοβαρά να δοκιμάσω γιατί έχει κοντά στο σπίτι μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Να σας πω την αληθεια δε εχω καποιον γνωστο μου που να ασχολειται με τη ζωγραφικη γενικοτερα για να μου πει...
Οσον αφορα το internet εψαξα μεσω αυτου πηρα τηλεφωνο και σε σχολες αλλα οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες! Γι αυτο ρωταω αν ξερει κανεις κατι.
Θα το ψαξω αν ειναι στις εκκλησιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Να σας πω την αληθεια δε εχω καποιον γνωστο μου που να ασχολειται με τη ζωγραφικη γενικοτερα για να μου πει...
Οσον αφορα το internet εψαξα μεσω αυτου πηρα τηλεφωνο και σε σχολες αλλα οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες! Γι αυτο ρωταω αν ξερει κανεις κατι.
Θα το ψαξω αν ειναι στις εκκλησιες...
Για που ενδιαφερεσαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Θεσσαλονικη

Εγώ έκανα στην πόλη μου 4 χρόνια σχέδιο και παράλληλα αλλά για 9 χρόνια Αγιογραφία σε σχολή και μετέπειτα κοντά στον δάσκαλο μου. Όταν ήρθα στη Θεσσαλονίκη φοιτητής θυμάμαι κοντά στο σπίτι μου ένα περίπτερο είχε αναρτημένο ένα χαρτί μια αφίσα δηλαδή για μαθήματα αγιογραφίας κάπου που τώρα μου διαφεύγει...Και για όσα χρόνια ήμουν Θεσσαλονικη το έβλεπα!!!!Πάνε δες το ίσως βγάλεις ακρη αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σε κατατοπίσω που είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top