ECCE/ECPE Μάϊος 2017

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Αν είσαι μεμονωμένη μπες στο mail σου, η HAU τα έχει στείλει σε DOC Αρχείο και σε PDF την απόδειξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μπήκα και στο μαιλ,αλλά ούτε κι εκεί έχω νέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εντάξει παίδες,περάσαμε κι εμείς ^_^ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Γενικα τα πηγατε οπως περιμενατε; καλυτερα; χειροτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Γενικα τα πηγατε οπως περιμενατε; καλυτερα; χειροτερα;
Νόμιζα ότι έχω μείνει 20 πόντους κάτω από τη βάση :hehe: :P
Η καθηγήτριά μου είπε ότι το πήρα με 750/1000 αλλά αν δε το δω μόνος μου δε πιστεύω κανέναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Νόμιζα ότι έχω μείνει 20 πόντους κάτω από τη βάση :hehe: :P
Η καθηγήτριά μου είπε ότι το πήρα με 750/1000 αλλά αν δε το δω μόνος μου δε πιστεύω κανέναν :P

Σε νιώθω απόλυτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ξέρει κανεις ποτε στέλνονται τα πτυχία με κούριερ σπίτι για τους μεμονωμένους; κάτι ειχα διαβάσει νομίζω για Οκτωβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι εγώ πήρα το Proficiency!Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ξέρει κανεις ποτε στέλνονται τα πτυχία με κούριερ σπίτι για τους μεμονωμένους; κάτι ειχα διαβάσει νομίζω για Οκτωβρη...
Πηρα στην hau τηλεφωνο.. και αν εισαι μεμονωμενος υποψηφιος αποστελλονται τα πιστοποιητικα μετα απο κανα 2μηνο απο την ανακοινωση των αποτελεσματων. Απλα θα πρεπει να κανεις πρωτα μια αιτηση, για να σου αποσταλλει το πιστοποιητικο, την οποια θα βρεις στο σαιτ της hau.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά σχετικά με το ECPE-στους μεμονωμένους απευθύνομαι κυρίως: Σας έχει έρθει σπίτι; Επειδή έχω κάνει αίτηση ενάμιση μήνα τώρα και τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αναζητητής

Νεοφερμένος

Ο Αναζητητής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά σχετικά με το ECPE-στους μεμονωμένους απευθύνομαι κυρίως: Σας έχει έρθει σπίτι; Επειδή έχω κάνει αίτηση ενάμιση μήνα τώρα και τίποτα:P

Γεια σου φίλε ! Θα πρέπει να το ζητήσεις για να στο στείλουν όμως . Είτε μέσω επιστολής είτε μέσω φαξ . Προσωπικά , εξετάστηκα μέσω της ελληνοαμερικανικής ένωσης πριν 3 χρόνια και το ζήτησα μόλις πέρυσι που μου χρειάστηκε για έναν διαγωνισμό .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Γεια σου φίλε ! Θα πρέπει να το ζητήσεις για να στο στείλουν όμως . Είτε μέσω επιστολής είτε μέσω φαξ . Προσωπικά , εξετάστηκα μέσω της ελληνοαμερικανικής ένωσης πριν 3 χρόνια και το ζήτησα μόλις πέρυσι που μου χρειάστηκε για έναν διαγωνισμό .
Πρέπει να το ζητήσω ανεξαρτήτως αν έχω κάνει αίτηση; Επειδή δεν διευκρινίζει κατι. Εσύ είχες κανει αίτηση και δεν στο είχαν στείλει; Ας απαντήσει κάποιος που να το περιμένει όπως εγώ παρόλο που έχει κάνει αίτηση:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παρε ενα τηλ. στην hau μωρε... σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thekkk

Νεοφερμένος

Η thekkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μίλησα μαζί τους την Παρασκευή, ακόμα δεν τα έχουν παραλάβει. Θα βγάλουν ανακοίνωση στο σάιτ της hau μόλις είναι να αρχίσουν οι αιτήσεις για την αποστολή των πιστοποιητικών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αναζητητής

Νεοφερμένος

Ο Αναζητητής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πρέπει να το ζητήσω ανεξαρτήτως αν έχω κάνει αίτηση; Επειδή δεν διευκρινίζει κατι. Εσύ είχες κανει αίτηση και δεν στο είχαν στείλει; Ας απαντήσει κάποιος που να το περιμένει όπως εγώ παρόλο που έχει κάνει αίτηση:loltooth:

Σωστά , εγώ δεν είχα κάνει αίτηση. Όταν όμως την έκανα , μου εστάλη , αυτό εννοούσα. Το καλύτερο θα ήταν να τους καλέσεις κιόλας , για να σε φωτίσουν περισσότερο , αλλά από τη στιγμή που κάνεις αίτηση , πρέπει να σου αποσταλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top