Πώς νιώθετε όταν διαβάζετε παλιά σας μηνύματα στο φόρουμ?

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ νιώθω πάρα πολύ περίεργα... Διαβάζω τις χαζομάρες που πίστευα και υποστήριζα, τον τρόπο που μιλούσα και θέλω να ανοιξει η γη να με καταπιεί... Πρέπει να μπει η επιλογη διαγραφης μηνυματος οπωσδήποτε :redface:
Το έχει πάθει κανενας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Α, ναι κι εγώ. Ωραίο θέμα παρεμπιπτόντως!

Είναι κάπως όπως διαβάζεις τις παλιές σου εκθέσεις από το σχολείο και είχες πάρει πολύ καλό βαθμό και απλά έγραφες βλακείες που δεν τις πιστεύεις καν. Ειδικά με εκθέσεις προετοιμασίας για Πανελλήνιες. Προσωπικά, μερικά από τα παλαιότερα μηνύματα μου είναι αρκετά embarassing. Όχι μόνο με την έννοια ότι έχω αλλάξει άποψη, αλλά ακόμα και η μορφή του κειμένου (τόνοι, παράγραφοι, κεφαλαία-μικρά) και κυρίως ο τρόπος που διατύπωνα τις απόψεις μου. Πάντως, κάποια από τα πιο πρόσφατα μηνύματα μου, μου ''αρέσουν'' ακόμα. Σίγουρα τα μηνύματα που λες δε θα είναι τόσο πολλά, μην αισθάνεσαι περίεργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Α, ναι κι εγώ. Ωραίο θέμα παρεμπιπτόντως!

Είναι κάπως όπως διαβάζεις τις παλιές σου εκθέσεις από το σχολείο και είχες πάρει πολύ καλό βαθμό και απλά έγραφες βλακείες που δεν τις πιστεύεις καν. Ειδικά με εκθέσεις προετοιμασίας για Πανελλήνιες. Προσωπικά, μερικά από τα παλαιότερα μηνύματα μου είναι αρκετά embarassing. Όχι μόνο με την έννοια ότι έχω αλλάξει άποψη, αλλά ακόμα και η μορφή του κειμένου (τόνοι, παράγραφοι, κεφαλαία-μικρά) και κυρίως ο τρόπος που διατύπωνα τις απόψεις μου. Πάντως, κάποια από τα πιο πρόσφατα μηνύματα μου, μου ''αρέσουν'' ακόμα. Σίγουρα τα μηνύματα που λες δε θα είναι τόσο πολλά, μην αισθάνεσαι περίεργα.

Ναι όντως, έτσι νιώθω κι εγώ... Είναι ειδικά κάποια συγκεκριμένα που θα σκότωνα για να κατέβουν από το διαδίκτυο! :redface:
Κι εμένα κάποια μου αρέσουν ακόμα, να δούμε για πόσο ακόμα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ νιώθω πάρα πολύ περίεργα... Διαβάζω τις χαζομάρες που πίστευα και υποστήριζα, τον τρόπο που μιλούσα και θέλω να ανοιξει η γη να με καταπιεί... Πρέπει να μπει η επιλογη διαγραφης μηνυματος οπωσδήποτε :redface:
Το έχει πάθει κανενας???
Θα ελεγα οτι νιωθω ικανοποιημένος. Βλεποντας και συγκρινοντας καταλαβαίνω ότι έχω ωριμάσει σε σχέση με καποια χρονια πριν που είχα αλλη αποψη κι αλλο σκεπτικο. Βεβαια αυτο που γραφω τώρα θα το βλεπω μετα απο λιγα χρονια και θα γελαω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ φανταστείτε έχω μόνο ένα χρόνο και κάτι και κοιτάω κάτι post και λέω "Εγώ το έγραψα αυτό; " .Πραγματικά έχω αναθεωρήσει ως προς τις απόψεις μου σε πολλά θέματα...Από τη μια χαίρομαι που σκέφτομαι πιο ώριμα και ολοκληρωμένα και από την άλλη λέω πόσο άσχετη ήμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εγώ φανταστείτε έχω μόνο ένα χρόνο και κάτι και κοιτάω κάτι post και λέω "Εγώ το έγραψα αυτό; " .Πραγματικά έχω αναθεωρήσει ως προς τις απόψεις μου σε πολλά θέματα...Από τη μια χαίρομαι που σκέφτομαι πιο ώριμα και ολοκληρωμένα και από την άλλη λέω πόσο άσχετη ήμουν.

Ναι είναι κι αυτό. Κι εγώ από τη μια μεριά χαίρομαι γιατί έχω ''εξελιχθεί'' κάπως στην πορεία των χρόνων που γράφω περιστασιακά στο forum και από την άλλη σκέφτομαι τι μα****** έγραφα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Μόνο εγω δεν εχω προβλημα με αυτα που έγραφα; :P Ναι, ειναι λιγο περίεργο να διαβάζεις τι εγραφες πριν ενα χρόνο αλλα δεν εχω γράψει κατι που να το εχω μετανιώσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Δεν μετανιώνω γι'αυτά που έχω γράψει γιατί αυτά προέκυψαν και δημιουργήθηκαν από ΕΜΕΝΑ. Συνεπώς μια χαρά. Σίγουρα βέβαια αισθάνομαι περίεργα ειδικά όταν διαβάζω μηνύματα πριν και μετά από τις πανελλήνιες γιατι μου θυμίζουν πολύ δύσκολες στιγμές της ζωής μου και ιδιως κουραστικες, αλλά όλα αυτα πέρασαν και πλέον είμαιι φοιτητης και γι'αυτό είμαι πολύ χαρούμενος:D.
Υ.Γ Δεν θέλω να θεωρεί ότι είμαι ψώνιο με αυτο που θα πω αλλά όχι είμαι χαρούμενος με τον εαυτό μου για το γεγονός πως δεν άλλαξε ο χαρακτηρας μου τώρα που κατάφερα να πετυχω κάτι, σίγουρα κάποιες αρνητικες πτυχες του εαυτού μου ναι αλλά τίποτα παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Σε αυτό το φόρουμ έχω γράφτεί πριν 5 χρόνια και σίγουρα έχω πολύ διαφορετικές απόψεις από τότε.Όμως δεν έχω μετανιώσει για κάτι που έχω γράψει.
Σε κάθε ηλικιάκο επίπεδο που βρίσκεσαι λες και αυτά που αρμόζουν.;)Ορίσμενες φορές κιόλας γελάω με αυτά που σκεφτόμουν τότε και ότι τώρα είναι ασήμαντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πόσο παλιά μηνύματα? Δεν παίζει να ψάξω αυτά που έγραφα το 2010 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Προχθες το σκεφτομουν αυτο και γελαγα με το πως εγραφα.Καμια συνοχη.

Και να φανταστεις τωρα αναρωτιεμαι, ποσο πιο γαματος ειναι δυνατο να γινω στο μελλον;:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top