Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,979 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έξοδος μόνος/μόνη

Lancelot

Διάσημο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 00:13, 06-12-17:

Σας εχει τυχει ποτε να θελετε να πατε σε ενα μπαρ μονος/μονη ;
Εμενα προσωπικα ολο και τελευταια μου βγαινει αυτη η διαθεση, να παω μονος σε ενα bar . Τις περισσοτερες φορες ομως κολωνω.Δεν ξερω τι μαγαζι να επιλεξω, με πιανει ενας φοβος για το πως θα με κοιτανε οι αλλοι, πως θα περασει η ωρα και τις περισσοτερες φορες την βγαζω με τρεξιμο , αλλα εχουμε μπει στα καλα κρυα και ειναι δυσκολο πλεον.
Με προβληματιζει η διαθεση που βγαζω τελευταια που μαλλον θα προκυπτει απο τις πολλες απογοητευσεις που εχω προσφατα.
Ποια ειναι η γνωμη σας ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 00:56, 06-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Σας εχει τυχει ποτε να θελετε να πατε σε ενα μπαρ μονος/μονη ;
Εμενα προσωπικα ολο και τελευταια μου βγαινει αυτη η διαθεση, να παω μονος σε ενα bar . Τις περισσοτερες φορες ομως κολωνω.Δεν ξερω τι μαγαζι να επιλεξω, με πιανει ενας φοβος για το πως θα με κοιτανε οι αλλοι, πως θα περασει η ωρα και τις περισσοτερες φορες την βγαζω με τρεξιμο , αλλα εχουμε μπει στα καλα κρυα και ειναι δυσκολο πλεον.
Με προβληματιζει η διαθεση που βγαζω τελευταια που μαλλον θα προκυπτει απο τις πολλες απογοητευσεις που εχω προσφατα.
Ποια ειναι η γνωμη σας ;
Φυσικα,αρκετες φορες μπορω να πω Ενταξει ρε συ και να μην εχεις παρεα τι σε πειραζει;Αν περνας ευχαριστα τον χρονο σου με την μπυριτσα σου τοτε δεν τιθεται ζητημα και ασε τους αλλους να κοιτανε...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 22:38, 06-12-17:

Εξαρτάται την έξοδο.Αν είναι σε κάτι που υπάρχει happening(μια θεατρική παράσταση ή συναυλία ξέρω γω) μου φαίνεται οκ. Τώρα για μπαρ ή καφετέρια που η φάση περιστρέφεται γύρω από το χαβαλέ της παρέας θα είναι λίγο αμήχανα αν πας μόνος σου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanar96

Νεοφερμένος

Ο thanar96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O thanar96 έγραψε: στις 00:11, 10-08-18:

Τελικα δεν μας ειπες πηες;;;;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Effie_Petr , Νίκος22 , AlexTselikas

Βρείτε παρόμοια