Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,000 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Οικονομικών Επιστημών ΠΑΜΑΚ

gianniakos

Φοιτητής

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O gianniakos έγραψε: στις 18:11, 26-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Thetawaves
Έχω 17065 μόρια για αυτό λέω ότι μάλλον περνάω. Και εσύ για Οικονομικό ΠΑΜΑΚ πας;
Όσο για τις καταλήψεις μου φαίνεται ότι στο ΠΑΜΑΚ δε πολυγίνονται γιατί είναι ΔΑΠοκρατούμενο και η όλη κατάσταση είναι κολλεγιακή.
Άντε ωραία . Εγγραφές δεν ξέρω πότε γίνονται, θα μάθουμε οσονούπω. Κάτσε να δω όμως πρώτα αν περνάω...
Ε τι στο διαολο πανω κατω σταθερες λενε οι βασεις στο 5ο
Καλη μας επιτυχια παντως!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thetawaves

Φοιτητής

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Thetawaves έγραψε: στις 18:13, 26-08-12:

Έτσι γερά! Άντε, και αύριο εδώ ischool να πούμε τη σχολή που περάσαμε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thetawaves

Φοιτητής

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Thetawaves έγραψε: στις 10:58, 27-08-12:

Πέρασα ευτυχώς!
Ανέβηκαν οι άτιμες οι βάσεις...
Δε πειράζει τέλος καλό όλα καλά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gianniakos

Φοιτητής

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O gianniakos έγραψε: στις 11:14, 27-08-12:

Πέρασα ευτυχώς!
Ανέβηκαν οι άτιμες οι βάσεις...
Δε πειράζει τέλος καλό όλα καλά.

και γω

Κανενας αλλος που περασε ΠαΜακ????
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eatclentrenhard

Νεοφερμένος

Ο eatclentrenhard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O eatclentrenhard έγραψε: στις 11:57, 05-12-17:

Επειδη βρισκομαι εκτος πολης και δεν μπορω να παρακολουθω και ερχομαι Θεσσαλονικη μονο για να δινω μαθηματα μηπως γνωριζει καποιος σε ποιο βιβλιοπωλειο/φωτοτυπαδικο μπορω να βρω σημειωσεις για τη σχολη??Θα το εκτιμουσα πολυ!!Ευχαριστω!
Παράθεση

mike_ross

Νεοφερμένος

Ο mike_ross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O mike_ross έγραψε: στις 16:48, 05-12-17:

Λογικά στο κοντινότερο της σχολής σου ( ; )
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Garist

Πτυχιούχος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Garist έγραψε: στις 19:16, 06-12-17:

πιστευω αν ψαξεις περιξ των πανεπιστημιων ολο και κατι θα βρεις π.χ. αγγελακη,μελενικου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ellie2

Βρείτε παρόμοια