Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,541 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,848 μηνύματα σε 76,190 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 386 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε ότι οι καθηγητές πρέπει να βάζουν σε όλους 20 στη Γ';

avenger92

Φοιτητής

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 09:02, 28-07-10:

Που θες να περασεις?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H pennyy έγραψε: στις 09:48, 28-07-10:

ψυχολογια,ειμαι 207 μορια πανω.περσι επεσαν ολα τα τμηματα της,ελπιζω να μπω.εσυ ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε: στις 10:29, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από avenger92
Ποιος την επιβαλλει αυτην την ελαστικοτητα? Εστω οτι τα σχολεια ηταν αξιοκρατικα..Και παλι θα επρεπε να υπηρχε αυτη η ελαστικοτητα?
Οχι.Το θεμα ειναι ομως οτι δεν υπαρχει αξιοκρατια.Αν ολοι επαιρναν αυτο που τους αξιζε τοτε ας μην ηταν οι καθηγητες καθολου ελαστικοι.

Ξαναλεω ομως οτι για μενα το ιδανικο θα ηταν να μην μετρανε καθολου οι βαθμοι του σχολειου....
Παράθεση

Μιχαλης Κα (Μιχαλης)

Φοιτητής

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Μιχαλης Κα έγραψε: στις 11:06, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από avenger92
Ενας καθηγητης φετος μας ελεγε οτι αν διαβαζαμε οτι μας ελεγαν οι καθηγητες στο σχολειο και αν προσεχαμε οπως προσεχουμε στα φροντιστηρια τοτε δεν θα χρειαζοταν να πηγαινουμε φροντιστηρια!Θα ηταν εφικτο να γραψουμε και πανω απο 19000 μορια στις πανελληνιες!Θυμαμαι οταν μας τα ελεγε αυτα γινοταν χαμος στην ταξη!!
καταλαβαινω απολυτα γιατι γελουσαν,λυπαμαι που το λεω αλλα το σχολειο απο μονο του δεν σε προετοιμαζει επαρκως για τη διαδικασια των πανελλαδικων.οι μαθητες σε καθε τμημα ειναι αρκετοι και ο καθηγητης δεν εχει οσες ωρες χρειαζεται(για να μην αναφερω τις ασκοπες ωρες που τρωμε στη γενικη) αλλα ενδεχομενως ουτε και τον απαιτουμενο ζηλο για να προσφερει στους μαθητες τα εφοδια που χρειαζονται.στις πανελλαδικες εβγαλα 18300,δεν ξερω ποσο θα εβγαζα αν δεν πηγαινα φροντιστηριο,αλλα πιστευω πολυ λιγοτερα,ποσο μαλλον 19000,μαλλον αυτος ο καθηγητης δεν θελει να αποδεχτει το γεγονος οτι το σχολειο δεν σε βοηθα αρκετα,γιατι ειναι προφανες οτι υπαρχει προβλημα.
Παράθεση

Μιχαλης Κα (Μιχαλης)

Φοιτητής

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Μιχαλης Κα έγραψε: στις 11:15, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από pennyy
παιδια εγω εγραψα πανελληνιεσ 19,2 κ ειχα 19 στο τετραμηνο,ενω του εγραφα 20 στα τετραμηνα κ εχασα μορια απο την βλακια του.δεν βαζουν δικαια βαθμουσ.εδω κειμενα γενικη παιδια μου εβαλε 19 ενω παλι ειχα γραψει 20
δεν τους εβρισες που σε εφαγαν τζαμπα μορια;;;;;;; μια καθηγητρια στο σχολειο μου ειπε μεσα στη χρονια πως υπηρξαν μερικοι μαθητες στα οσα χρονια διδασκει που την εξεπληξαν ευχαριστα στις πανελλαδικες,δηλαδη τους ειχε βαλει πολυ μικροτερο βαθμο απο αυτο που εγραψαν,το ερωτημα ειναι την πνιγεις οταν σου το λεει η οχι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Παράθεση

chainsaw

Φοιτητής

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O chainsaw έγραψε: στις 11:36, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μιχαλης Κα
καταλαβαινω απολυτα γιατι γελουσαν,λυπαμαι που το λεω αλλα το σχολειο απο μονο του δεν σε προετοιμαζει επαρκως για τη διαδικασια των πανελλαδικων.οι μαθητες σε καθε τμημα ειναι αρκετοι και ο καθηγητης δεν εχει οσες ωρες χρειαζεται(για να μην αναφερω τις ασκοπες ωρες που τρωμε στη γενικη) αλλα ενδεχομενως ουτε και τον απαιτουμενο ζηλο για να προσφερει στους μαθητες τα εφοδια που χρειαζονται.στις πανελλαδικες εβγαλα 18300,δεν ξερω ποσο θα εβγαζα αν δεν πηγαινα φροντιστηριο,αλλα πιστευω πολυ λιγοτερα,ποσο μαλλον 19000,μαλλον αυτος ο καθηγητης δεν θελει να αποδεχτει το γεγονος οτι το σχολειο δεν σε βοηθα αρκετα,γιατι ειναι προφανες οτι υπαρχει προβλημα.
Σκεψου ομως οτι αν δεν υπηρχαν φροντιστηρια το 90% των των μαθητων θα ηταν στο ιδιο επιπεδο(εστω λιγο χαμηλοτερα απο οτι με την εξωτερικη βοηθεια) και ετσι θα αλλαζε ολο το συστημα των βασεων.Οι ιατρικες πχ. θα πηγαιναν στα 17.000 μορια.Φυσικα απο την σκοπια της "καθαρης" γνωσης δεν τιθεται ζητημα.
Στο φροντιστηριο δεν παιρνεις καλυτερες γνωσεις απλα επιδιδεσαι σε ενα αγωνα δρομου ωστε να παπαγαλισεις 5-10 λυσεις ασκησεων και να τις γραψεις στις εξετασεις.

Στο ολο ζητημα ομμως παιζουν δυστυχως ρολο και διαφοροι πολιτικοι λογοι που "αποτρεπουν" τους αρμοδιους απο το να αναλαβουν τις ευθυνες τους.Οπως πχ. τι θα γινει με ολους αυτους τους καθηγητες που απασχολουνται στα φροντιστηρια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,196 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 11:51, 28-07-10:

Το θέμα για το που θα δουλέψουν οι πτυχιούχοι θετικών επιστημών αν δεν υπήρχε η "βιομηχανία" της μέσης εκπαίδευσης και η μάχη για μια θέση στην μέση εκπαίδευση, είναι συνέπεια της πολιτικής που ακολουθείται στην αποβιομηχανοποίηση της χώρας μας. Η Ελλάδα αν είχε σοβαρές βιομηχανίες φαρμάκων, τροφίμων, τεχνολογίας, τουρισμού, ...κτλ για έναν επιστήμονα θετικών επιστημών (π.χ. φυσικό, μαθηματικό,...) ο κλάδος της εκπαίδευσης θα ήταν μια τελευταία λύση εργασιακής απασχόλησης πριν την ανεργία. Αλλά σκεφτείτε, τότε πόσοι τέτοιοι επιστήμονες θα επέλεγαν την μέση εκπαίδευση ως επάγγελμα; Ήθελα να ξέρω γιατί ανήκουμε στην Ε.Ε; Γιατί θέλουμε να λεγόμαστε Ευρωπαίοι πολίτες, όταν δεν έχουμε ούτε τις μισές επαγγελματικές επιλογές από έναν Ευρωπαίο συμπολίτη μας, μιας άλλης ανεπτυγμένης χώρας (π.χ. Νορβηγίας);

Οπότε το όλο θέμα, είναι τόσο πολύπλοκο...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

banis (manos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O banis έγραψε: στις 12:43, 28-07-10:

τωρα μου ηρθε στο μυαλο μια καθηγητρια μου.....δουλευε σε κατι φαρμακοβιομηχανιες,και συγκεκριμενα λανσαρε μετρητες σακχαρου σε γιατρους και νοσοκομεια,εξευτελιστικοτατη δουλεια να παρακαλα τον καθενα...ωσπου γεννησε ενα παιδι,και οι εταιριες την εστελναν συνεχως εκτος εδρας....παγια τακτικη που ακολουθουν οι εταιριες για να τους αναγκασουν σε παραιτηση και να γλιτωσουν και την ''τερατωδη αποζημιωση''...και κατεληξε στην ενισχυτικη να κανει μαθημα(βιολογια) και αν θα πληρωθει,και ποτε,και σιγα μην διοριστει και ποτε της
Παράθεση

xdf21

Φοιτητής

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Αθήνας . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

O xdf21 έγραψε: στις 16:34, 28-07-10:

Παντως ισχυει οτι σε καποια σχολεια οι καθηγητες ειναι πιο αυστηροι ενω σε αλλα αρκετα ελαστικοι. Οι σχολικοι βαθμοι επηρεαζουν τα μορια επομενως ειναι σιγουρα αδικια.
Τουλαχιστον θα επρεπε να υπηρχε ενας αντικειμενικος τροπος βαθμολογησης στα εξαμηνα για ολους.
Παράθεση

avenger92

Φοιτητής

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 17:10, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από pennyy
ψυχολογια,ειμαι 207 μορια πανω.περσι επεσαν ολα τα τμηματα της,ελπιζω να μπω.εσυ ?
Ρε το συζητας?Εχεις περασει ηδη,μην τρελαινεσαι!!Φαρμακευτικη ή Ιατρικη..
Παράθεση

avenger92

Φοιτητής

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 17:12, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Zaraki
Αν ολοι επαιρναν αυτο που τους αξιζε τοτε ας μην ηταν οι καθηγητες καθολου ελαστικοι.
Ξαναλεω ομως οτι για μενα το ιδανικο θα ηταν να μην μετρανε καθολου οι βαθμοι του σχολειου....
Οκ..Συμφωνουμε και στα 2..

Αρχική Δημοσίευση από chainsaw
Σκεψου ομως οτι αν δεν υπηρχαν φροντιστηρια το 90% των των μαθητων θα ηταν στο ιδιο επιπεδο(εστω λιγο χαμηλοτερα απο οτι με την εξωτερικη βοηθεια) και ετσι θα αλλαζε ολο το συστημα των βασεων.
Γιατι χωρις τα φροντιστηρια το 90% των μαθητων θα ηταν στο ιδιο επιπεδο?Σκεψου στο δημοτικο και στο γυμνασιο που τα παιδια δεν κανουν φροντιστηρια οπως κανουν στο λυκειο..Υπαρχουν ολες οι κατηγοριες μαθητων..Χωρις τα φροντιστηρια ισως επεφτε λιγο το επιπεδο αλλα αυτο θα τους επιρεαζε ολους και ετσι θα "ισοφαριζαμε"..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 29-07-10 στις 00:43. Αιτία: merge
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 18:00, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μιχαλης Κα
δεν τους εβρισες που σε εφαγαν τζαμπα μορια;;;;;;; μια καθηγητρια στο σχολειο μου ειπε μεσα στη χρονια πως υπηρξαν μερικοι μαθητες στα οσα χρονια διδασκει που την εξεπληξαν ευχαριστα στις πανελλαδικες,δηλαδη τους ειχε βαλει πολυ μικροτερο βαθμο απο αυτο που εγραψαν,το ερωτημα ειναι την πνιγεις οταν σου το λεει η οχι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Δηλαδή θεωρείς ότι οι καθηγητές θα πρέπει να βάζουν -αν όχι 20- κάποιες μονάδες παραπάνω στους μαθητές τους ανεξάρτητα από τη συμμετοχή τους μέσα στην τάξη;
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,422 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 23:47, 28-07-10:

Να ρωτήσω κάτι:
- Ας πούμε ότι ένας μαθητής σε όλη τη χρονιά αδιαφορεί εντελώς σε ένα μάθημα (π.χ. βιολογία γενικής). Δεν συμμετέχει, την κοπανάει πολλές φορές, στα διαγωνίσματα γράφει γύρω στο 10-12. Ο καθηγητής χαριστικά του βάζει προφορικό 16.
- Ο μαθητής στο τέλος μόνος του και με ιδαίτερο διαβάζει και τελικά γράφει 18. Λόγω του 16 προφορικά, το 18 γίνεται 17,4, χάνει μόρια και δεν πετυχαίνει για λίγο τη σχολή που θέλει. Παντού βρίζει τον καθηγητή ότι τον αδίκησε και τον χαντάκωσε και ότι θα του κάψει το αυτοκίνητο.
- Έχει δίκιο αυτός ο μαθητής ή όχι?
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 11:13, 29-07-10:

εγω στην 3η λυκειου ημουν το μονο ατομο στο τμημα που δεν ειχε παρει 20αρια. Το πιο τραγικο ηταν που ενω εγραφα 15 με 20 στα περισσοτερα μαθηματα (εκτος των μαθηματικων, που εκει δεν εγραφα πανω απο 10), μου εβαζαν βαθμους απο 12 ως 18. Μονο στην γυμναστικη ειχα 20 Οι φιλες μου που εγραφαν πολλες φορες πολυ πιο χαλια απο μενα κατεληγαν με 20 σε ολα τα μαθηματα. Στα περισσοτερα μαθηματα στις πανελλαδικες εγραψα παραπανω απο οτι ειχα στους βαθμους του τριμηνου. Αυτη η κατασταση με τους βαθμους μου συνεβαινε απο το γυμνασιο. Οσο και αν διαβαζα δεν μου εβαζαν ποτε καλους βαθμους, τα 18, 19, 20 τα εβλεπα με το τηλεσκοπιο. Ξερεις πως οσο και να διαβασεις δεν προκειται να αλλαξει κατι, οποτε απο ενα σημειο και μετα δεν ενδιαφερεσαι για τιποτα. Ποιος εχει δικιο στη δικη μου περιπτωση;
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H pennyy έγραψε: στις 11:36, 29-07-10:

εμμ δεν παει καθολου με συμμετοχη ημουν αριστη μαθητρια κ σου λεω οτι εγραφα 100 κ δεν με ειχε πιασει ποτε χωρις εργασια.απλα ελεγε οτι δεν βαζει 20
Παράθεση

despoina_92 (Δέσποινα)

Φοιτητής

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H despoina_92 έγραψε: στις 12:07, 29-07-10:

Υπαρχουν κομπλεξικοι καθηγητες..Εγραψα 19.5 στα μαθηματικα κατευθυνσης και ο καθηγητης μου ειχε βαλει 19. ΑΟΔΕ εγραψα 20 και ο καθηγητης μου ειχε βαλει 19.Στα γραπτα και στην ταξη εδινα την καλυτερη εικονα,αλλα...Τι να παω να τους πω τωρα?? Εχασα μορια που θα μου στοιχισουν τουλαχιστον την πολη που ηθελα...Και η βλακεια ειναι οτι σε μαθητες που ηταν παντα του 12 και πραγματι εγραψαν 12 στις πανελληνιες, οι ιδιοι καθηγητες εβαλαν 16αρια..Κολλημα παντα να βοηθουν τους μετριους μαθητες και ποτε τους καλους..Τουλαχιστον ετσι γινεται στο δικο μας σχολειο..
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H pennyy έγραψε: στις 12:22, 29-07-10:

ισχυει.κ τι παει να πει δεν βαζω 20 οταν σε ολα τα αλλα σχολεια βαζουν ?
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,422 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 13:12, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
- Ας πούμε ότι ένας μαθητής σε όλη τη χρονιά αδιαφορεί εντελώς σε ένα μάθημα (π.χ. βιολογία γενικής). Δεν συμμετέχει, την κοπανάει πολλές φορές, στα διαγωνίσματα γράφει γύρω στο 10-12. Ο καθηγητής χαριστικά του βάζει προφορικό 16.
- Ο μαθητής στο τέλος μόνος του και με ιδαίτερο διαβάζει και τελικά γράφει 18. Λόγω του 16 προφορικά, το 18 γίνεται 17,4, χάνει μόρια και δεν πετυχαίνει για λίγο τη σχολή που θέλει. Παντού βρίζει τον καθηγητή ότι τον αδίκησε και τον χαντάκωσε και ότι θα του κάψει το αυτοκίνητο.
(Θα πω τη γνώμη μου, αφού δεν το κάνει κανένας άλλος)
Ο μαθητής έχει άδικο 100%. Ο καθηγητής δεν μπορούσε να είναι και προφήτης. Και πάλι πολύ του έβαλε για την επίδοση του στην τάξη. Αν θέλουμε τον καλό βαθμό από το σχολείο πρέπει και εμείς να κάνουμε κάτι.

Υ.Γ. Μην απαντήσετε να μην μετράει ο προφορικός. Αυτό είναι άλλο θέμα. Μιλάμε για ότι ισχύει σήμερα.
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε: στις 13:20, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Να ρωτήσω κάτι:
Φυσικα κι εχει αδικο.Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα περι βαθμολογιας οταν ο μαθητης ειναι αδιαφορος.
Παράθεση

Morelo

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 13:20, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από despoina_92
Υπαρχουν κομπλεξικοι καθηγητες..Εγραψα 19.5 στα μαθηματικα κατευθυνσης και ο καθηγητης μου ειχε βαλει 19. ΑΟΔΕ εγραψα 20 και ο καθηγητης μου ειχε βαλει 19.Στα γραπτα και στην ταξη εδινα την καλυτερη εικονα,αλλα...Τι να παω να τους πω τωρα?? Εχασα μορια που θα μου στοιχισουν τουλαχιστον την πολη που ηθελα...Και η βλακεια ειναι οτι σε μαθητες που ηταν παντα του 12 και πραγματι εγραψαν 12 στις πανελληνιες, οι ιδιοι καθηγητες εβαλαν 16αρια..Κολλημα παντα να βοηθουν τους μετριους μαθητες και ποτε τους καλους..Τουλαχιστον ετσι γινεται στο δικο μας σχολειο..
Και σε μας ηταν 1-2 τετοιοι καθηγητες οπου 2 παιδια ειχαν γραψει διαγωνισμα 19.5 και 19.7 και γενικα ηταν αριστοι μαθητες αλλα στα τετραμηνα κανεις δεν τους εβαλε 20...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος