Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,543 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 163 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απουσίες Γ' Λυκείου

trilo

Απόφοιτος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O trilo έγραψε: στις 17:50, 19-03-09:

Ρε παιδιά ανακοινώθηκε σήμερα ότι τελικά οι πανελλήνιες αρχίζουν 15 μαίου και ότι Στις 13 Μαϊου ολοκληρώνεται το σχολικό έτος. Αναρωτιόμουν λοιπόν τί γινεται με τις απουσίες. Μετράνε απουσιές μέχρι και τις 13 μαιου; Δηλαδή όταν λένε λήξη σχ. έτους στις 13 μαίου μέχρι τότε μπαίνουν απουσίες;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KONNOS

Φοιτητής

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O KONNOS έγραψε: στις 19:06, 19-03-09:

15 Μαιου δεν ειναι παρασκευη?:xixi:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trilo

Απόφοιτος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O trilo έγραψε: στις 19:21, 19-03-09:

Ναι παρασκευή είναι και μου κάνει εντύπωση πού αρχίζουμε τότε!! Με τις απουσίες έχει κανένας καμιά ιδέα;
Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Hristos έγραψε: στις 20:20, 19-03-09:

Μήπως είναι 15 εσπερινά 16 γενικά;
Παράθεση

gossipgirl (Στέλλα)

Φοιτητής

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H gossipgirl έγραψε: στις 21:19, 19-03-09:

ναι κ εγω την ιδια απορια εχω....θα ρωτησω αυριο καμια καθηγητρια να δουμε...ρωτηστε και εσεις!εγω παντως θα τις χρησιμοποιησω ολες!

παντως λογικα μεχρι και 13 θα μπαινουν....
Παράθεση

Arhos

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Arhos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Arhos έγραψε: στις 15:45, 21-03-09:

σωστος 16 γενικα 15 εσπερινα ειναι
Παράθεση

efi_11 (Εφη)

Φοιτητής

H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H efi_11 έγραψε: στις 11:15, 23-03-09:

θεωρητικά τα σχολεια κλεινουν 13(οποτε μεχρι τοτε μπαινουν απουσιες)
Πρακτικα ομως καποια ισως κλεισουν μια βδομαδα νωριτερα
Παράθεση

gossipgirl (Στέλλα)

Φοιτητής

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H gossipgirl έγραψε: στις 11:26, 23-03-09:

Μια βδομαδα νωρίτερα ειναι πολύ νωρίς....αλλα και 3 μερες πιο μπροστα λιγο μου φαινεται....θα δουμε...εδω δεν εχει βγει το προγραμμα καλά καλά....
Παράθεση

bomberman13

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο bomberman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O bomberman13 έγραψε: στις 12:13, 23-03-09:

16 εννουν ημερησιο λυκειο και 15 εσπερινο παιδια καλη σας επιτυχια
Παράθεση

rinaki (κατερινα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H rinaki έγραψε: στις 01:29, 24-03-09:

εμας μας ειπαν οτι σταματαμε 12...πωπω μπερδεμααα....
Παράθεση

efi_11 (Εφη)

Φοιτητής

H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H efi_11 έγραψε: στις 11:21, 24-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από gossipgirl
Μια βδομαδα νωρίτερα ειναι πολύ νωρίς....αλλα και 3 μερες πιο μπροστα λιγο μου φαινεται....θα δουμε...εδω δεν εχει βγει το προγραμμα καλά καλά....

Δεν ειναι νωρις μια βδομαδα!!!! Και απο οτι ξερω καπου εκει θα σταματησουμε...και θα παμε μια μερα λιγες μερες πριν τις πανελληνιες να παρουμε το προγραμμα για τις ενδοσχολικες
Αλλα θα δουμε, μην λεμε τιποτα στα σιγουρα!!!
Παράθεση

statakos (Αλέξανδρος)

Πτυχιούχος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O statakos έγραψε: στις 12:10, 24-03-09:

Τα σχολεία θα κλείσουν τουλάχιστον μία εβδομάδα προτού ξεκινήσουν οι εξετάσεις και ναι απουσίες θα μπαίνουν μέχρι την τελευταία μέρα του σχολικού έτους. Όσο για το πρόγραμμα των ενδοσχολικών και την ύλη των αντίστοιχων μαθημάτων, (λογικά) θα αναρτηθούν στο γραφείο των καθηγητών, οπότε μην χάσετε μία μέρα απο το διάβασμα σας για να πάτε να πάρετε το πρόγραμμα.
Παράθεση

Iraklis7

Φοιτητής

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Iraklis7 έγραψε: στις 12:24, 24-03-09:

παιδιά το κάθε σχολείο κάνει τις δικές του παραχωρήσεις για το πότε θα σταματήσει να βάζει απουσίες ανεξαρτήτως του τι θα πεί το υπουργείο
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 13:30, 24-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Hristos
Μήπως είναι 15 εσπερινά 16 γενικά;
Αρχική Δημοσίευση από Arhos
σωστος 16 γενικα 15 εσπερινα ειναι
Αρχική Δημοσίευση από bomberman13
16 εννουν ημερησιο λυκειο και 15 εσπερινο παιδια καλη σας επιτυχια
Είναι βέβαιο αυτό? Γιατι στο δελτίο τύπου αναφέρει ξεκάθαρα πως οι πανελλήνιες αρχίζουν 15/5. Αν ήταν εσπερινά δε θα το διευκρίνιζε?
Παράθεση

trilo

Απόφοιτος

O trilo έγραψε: στις 14:47, 24-03-09:

και εγω αυτό αναρωτιέμαι
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 22:11, 25-03-09:

http://neoellines.wordpress.com/2009...xetasewn_2009/
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 10:30, 27-03-09:

Βγήκε το πρόγραμμα. Οι πανελλήνιες αρχίζουν 15/5 τελικά για τα ημερίσια
Παράθεση

george_k214 (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O george_k214 έγραψε: στις 14:52, 30-03-09:

Γειά σας παιδιά!Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος(υπεύθυνα plz) για τα όρια των απουσιών?Ξέρετε τίποτα για τις +50 απουσίες τις οποίες μπορούν(απ'οτι ακούγεται) να πάρουν τα παιδιά που βγάζουν πάνω από 15?Το λέω αυτό επειδή τώρα τελευταία πιέζομαι πολύ με το δίαβασμα(έχουν ξεκινήσει και τα εφ'όλης) και θέλω να σταματήσω σιγά σιγά να πηγαίνω σχολείο...
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 15:04, 30-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από george_k214
Γειά σας παιδιά!Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος(υπεύθυνα plz) για τα όρια των απουσιών?Ξέρετε τίποτα για τις +50 απουσίες τις οποίες μπορούν(απ'οτι ακούγεται) να πάρουν τα παιδιά που βγάζουν πάνω από 15?Το λέω αυτό επειδή τώρα τελευταία πιέζομαι πολύ με το δίαβασμα(έχουν ξεκινήσει και τα εφ'όλης) και θέλω να σταματήσω σιγά σιγά να πηγαίνω σχολείο...
Αν βγαζεις πανω απο 15 στα τετραμηνα (χωρις τις εξετασεις) δικαιουσαι επιπλεον 50 απουσιες δικαιολογημενες απο δημοσιο νοσοκομειο.
Παράθεση

george_k214 (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O george_k214 έγραψε: στις 15:36, 30-03-09:

Εντάξει πρόβλημα με τους βαθμούς δεν έχω κανένα και ευτυχώς ούτε με το πώς θα βρω χαρτί(ο πάτερας μου είναι γιατρός)...απλά ο διευθυντής μας είναι λίγο περίεργος και για αυτό ήθελα να το εξακρίβωσω...thx!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απουσίες - Από X-FILER
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-06-13 στις 14:32.
    • Απουσίες - Από Iraklis7
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-10-08 στις 21:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα