Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,565 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,497 μηνύματα σε 76,237 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 69)
Δεν κάνω
7
10,14%
Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα
11
15,94%
Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)
29
42,03%
Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)
22
31,88%

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 16:38, 31-12-08:

Εγω εκανα 11

4 μαθκα, 2 μαθκα γπ, 2 χημεια, 3 φυσικη κατ.

Στην αρχη της χρονιας εκανα + 2 εκθεση + 2 βιολογια κατ, αλλα δεν αντεχα την πιεση και τα σταματησα αυτα. Τα μισουσα τα απογευματινα μαθηματα :/
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alexia91 (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Alexia91 έγραψε: στις 16:50, 31-12-08:

4 ωρες μαθ/κα,3φυσικη,3χημεια,1εκθεση κ 2βιολογια(κατευθυνσης κ κανουμε κ καμια φορα γενικης)συνολο 13.καλα ειναι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 17:19, 31-12-08:

7 ώρες,όλα ιδιαίτερα..!
Παράθεση

Evi_Panay (evi)

Μαθητής Γ' λυκείου

H evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H Evi_Panay έγραψε: στις 19:05, 31-12-08:

ωχ καημενα παιδακια!!αγχωθηκα τωρα τρελα για την γ λυκειου!!
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:12, 31-12-08:

πολλα εξαρτωνται απο την κατευθυνση...
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 20:09, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
πολλα εξαρτωνται απο την κατευθυνση...
Μπα.
Παράθεση

alfisti

Φοιτητής

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O alfisti έγραψε: στις 15:36, 07-01-09:

11 μαζι με ΑΟΘ(2-εκθεση,3-Φυσικη Κατ.,2-ΑΕΠΠ,1-ΑΟΔΕ,1-Μαθηματικα Γεν,4-Μαθηματικα Κατ.,2-ΑΟΘ)
Ακομα και με τοσες ωρες σχολειου και φροντηστηριου χρονος για προσωπικο διαβασμα μου μενει μπολικος αλλα το θεμα ειναι οτι εγω βαριεμαι να διαβασω.Καλα δεν μιλαω για το σχολειο που εκτος απο τα μαθηματα της κατευθυνσης που διαβαζω που και που λιγο, τα αλλα ειναι ολα ατσαλακωτα.Και σε ΜΟΝΟ 19 εβδομαδες δινουμε και δεν εχω κανενα μαθημα "σιγουρο".
Παράθεση

West_Emperor (Φιλιππος)

Φοιτητής

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O West_Emperor έγραψε: στις 21:49, 07-01-09:

Εγω κανω 13 ωρες..5 ωρες μαθηματικα κατ, 4 ωρες φυσικη κατ, 2 ωρες προγραμματισμο και τελος 2 ωρες εκθεση..
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 21:55, 07-01-09:

και απο το μαθητη.. ρε δεσποινα ομως εχω ακουσει οτι οι θετικοι εχουν πιο πολλες ωρες απο την τεχνολογικη σε φροντιστηριο επειδη ειναι κατα μια εννοια πιο δυσκολα τα μαθηματα τους...
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 22:30, 07-01-09:

4 Αρχαια
4 Μαθηματικα
2 Χημεια
2 Εκθεση
2 Φυσικη
-----------
14 Συνολο
Παράθεση

sabbath (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O sabbath έγραψε: στις 01:46, 08-01-09:

5 μαθ κατ
3 φυσικη
2 μαθ γενικης
1 αοδε
2 υπολογιστες
+2 εκθεση
= 15
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 00:24, 09-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
και απο το μαθητη.. ρε δεσποινα ομως εχω ακουσει οτι οι θετικοι εχουν πιο πολλες ωρες απο την τεχνολογικη σε φροντιστηριο επειδη ειναι κατα μια εννοια πιο δυσκολα τα μαθηματα τους...
Περισσοτερο απο το μαθητη εξαρταται παρα απο την κατευθυνση. Ισως επειδη το ΑΟΔΕ ειναι κατ'εξοχην παπαγαλιστικο μαθημα να μην κανουν ολοι φροντιστηριο γιατι δε χρειαζεται τοσο.
Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε: στις 00:29, 09-01-09:

Λοιπον..Εγω κανω 14....
Παράθεση

stathis125

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O stathis125 έγραψε: στις 20:18, 14-01-09:

εγω 16...
Παράθεση

lenia_ (λενια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H λενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H lenia_ έγραψε: στις 20:33, 14-01-09:

8 ωρες μαθηματικα
2 ωρες εκθεση χωρις
5 ωρες φυσκικη χωρις
5 ωρες προγραμματισμο
3 ωρες οικονομικα
1 ωρα διοικηση
2 ωρες μαθηματικα γενικης
συνολο 26 χωρις τα εξτρα...κατι αποριες κατι διαγωνισματα..γυρω στς 30 δηλαδη...
Παράθεση

abracadabra!

Φοιτητής

H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε: στις 20:35, 14-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από prwteas
Γιατί τόσο λίγες στη Γ' Λυκείου;
Είμαι Κύπρο, αλλά έχουμε ένα περίπου το ίδιο σύστημα (πχ τα ίδια βιβλία). Έχω κι εγώ συμμαθητές που παρακολουθούν πάνω από 10 ώρες φροντιστηρίων, και τους βλέπω έτοιμους να καταρρεύσουν .

Βασικά ρισκάρω πολλά και το ξέρω, αλλά συγγνώμη, εγώ το απόγευμά μου δεν το σκοτώνω. Ελπίζω να πετύχει το πείραμα.

Από Σάββατο ξαναξεκινώ φροντιστήρια. Κι έτσι θα έχω:
2 Αγγλικά κατ.
2 Μαθηματικά ΓΠ
2 Εκφραση.

Να ! Έφθασα τις 6.

Και απο αρχές Μαρτίου + 2 Ιστορία κατ. = 8
Παράθεση

paraskevas

Φοιτητής

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O paraskevas έγραψε: στις 00:06, 15-01-09:

Καλα ρε λενια αυτο το 8ωρο στα Μαθ.κατ και 5ωρο στο Α.Ε.Π.Π παραειναι υπερβολη..! Ειπαμε ρε παιδια μη πεθανουμε κιολας..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

O Iliaso έγραψε: στις 00:28, 15-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από lenia_
8 ωρες μαθηματικα
2 ωρες εκθεση χωρις
5 ωρες φυσκικη χωρις
5 ωρες προγραμματισμο
3 ωρες οικονομικα
1 ωρα διοικηση
2 ωρες μαθηματικα γενικης
συνολο 26 χωρις τα εξτρα...κατι αποριες κατι διαγωνισματα..γυρω στς 30 δηλαδη...

wtf??????????
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 17:27, 17-01-09:

2 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης
1 ωρα στατιστική
2 ώρες φυσική κατεύθυνσης
1 ώρα προγραμματισμό
1 ώρα έκθεση
Σύνολο: 7 ώρες και ολα ιδιαιτερα:s

7 ωρες και δεν την παλευω...που να κανα πανω απο 10 σαν αλλα παιδια που παρατηρω να λενε οτι κανουνε 10+ την εβδομαδα..πως αντεχετε ρε παιδες??
Παράθεση

Evma

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O Evma έγραψε: στις 19:04, 20-01-09:

1 ΑΟΔΕ
2 ΑΕΠΠ
2 Εκθεση
5 Μαθ.κατ
3 Φυσ.κατ
2 Μαθ.γεν
2 ΑΟΘ
ΣΥΝΟΛΟ = 17 ωρες
(αλλα ευτυχως τελειωνω στις 5 την παρασκευη-Χωρις μαθηματα Σαβ/κο- και ειμαι αρκετα ανετος.)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Takis_Kal

Βρείτε παρόμοια