Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,559 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,304 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα μπω στην ιατρική;

toto13

Φοιτητής

Ο toto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O toto13 έγραψε: στις 01:46, 16-09-12:

Παντως και τπτ να μη διαβασεις δε λεει κ τπτ. Εξαλλου στις 21 Δεκεμβριου θα καταστραφει ο κοσμος οποτε χαλαρωσε!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 01:47, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Εγώ πιστεύω πως προσπαθείς να τρομοκρατήσεις τα παιδιά. Από που κι ως που 3ωρο καθημερινό διάβασμα στην Β λυκ;
Στην Γ λυκ δεν γνωρίζω ακόμα τι παίζει, δεν έχω μπει στα βαθιά.
Κ γω 3ωρακι+ διαβαζα...Εσυ πως νομιζεις καλε μου οτι περνας ιατρικη?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

toto13

Φοιτητής

Ο toto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O toto13 έγραψε: στις 01:49, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Εγώ πιστεύω πως προσπαθείς να τρομοκρατήσεις τα παιδιά. Από που κι ως που 3ωρο καθημερινό διάβασμα στην Β λυκ;
Στην Γ λυκ δεν γνωρίζω ακόμα τι παίζει, δεν έχω μπει στα βαθιά.

Ρε το 3ωρο για ολα τα μαθηματα. Εγω προσωπικα τα διαβαζα ολα. Ακομη και τα αρχαια μπορει να μη μ'αρεσαν αλλα στις εργασιες και στις μεταφρασεις ημουν κυριος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ελευθερία5453

Νεοφερμένος

H Ελευθερία5453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Ελευθερία5453 έγραψε: στις 01:49, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Τι να σου πω..Ο πατερας μου στο λυκειο μου εδινε γενικες συμβουλες!
Υποτιθεται οτι απο β λυκειου κ μετα, το παιδι τον εχει βρει το δρομο του κ δε χρειαζεται καποιον μπαμπουλα απο πανω του να του λεει ποτε να διαβασει κ ποσο!
No offence!
Non taken! Απλώς αφού έκανες και εσύ ιδιαίτερα θα μπορείς να καταλάβεις πόση πίεση νιώθει κανεις όταν κάνει ιδιαίτερα. Ένας και μόνος μαθητής, όλη η προσοχή σε εσένα. Στην γ΄ πως τα κατάφερες με όλες αυτές τις ώρες;
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 01:50, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από toto13
Παντως και τπτ να μη διαβασεις δε λεει κ τπτ. Εξαλλου στις 21 Δεκεμβριου θα καταστραφει ο κοσμος οποτε χαλαρωσε!!!!!!

Citation needed!
Παράθεση

toto13

Φοιτητής

O toto13 έγραψε: στις 01:50, 16-09-12:

Επιτελους συμφωνουμε!!
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 01:52, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ελευθερία5453
Non taken! Απλώς αφού έκανες και εσύ ιδιαίτερα θα μπορείς να καταλάβεις πόση πίεση νιώθει κανεις όταν κάνει ιδιαίτερα. Ένας και μόνος μαθητής, όλη η προσοχή σε εσένα. Στην γ΄ πως τα κατάφερες με όλες αυτές τις ώρες;
Eμένα δεν με πειραζε κ πολυ....
Ενταξει στη γ' ηταν αρκετα πιεστικα!Ειδικα οι πολλες ωρες διαβασματος που απαιτουνταν μετα το ιδιαιτερο!
Παράθεση

Ελευθερία5453

Νεοφερμένος

H Ελευθερία5453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Ελευθερία5453 έγραψε: στις 01:56, 16-09-12:

Εσένα δλδ το τέλος θα σε βρει φοιτητή ιατρικής; πίκρα...
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,487 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 02:01, 16-09-12:

Μιλάω για Β λυκείου και ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ
λέτε πως διαβάζατε 21 ώρες/βδομάδα;
Εκτός αν κάνατε φροντιστήριο, ποιος σας έβαζε τόση ύλη να διαβάζετε;
Παράθεση

toto13

Φοιτητής

O toto13 έγραψε: στις 02:03, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ελευθερία5453
Εσένα δλδ το τέλος θα σε βρει φοιτητή ιατρικής; πίκρα...
Α γιατι πικρα ρε;; Μια χαρα θα ναι......μεχρι τοτε θα αραζω!
Παράθεση

Ελευθερία5453

Νεοφερμένος

H Ελευθερία5453 έγραψε: στις 02:06, 16-09-12:

Α γιατι πικρα ρε;; Μια χαρα θα ναι......μεχρι τοτε θα αραζω!
Κάτι σαν αιώνιος μαθητής που λένε...Κυριολεκτικά
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 02:06, 16-09-12:

3ωρο στην Β λυκειου?Δεν υπαρχει κανενας λογος.

Στην Β λυκειου διαβαζα 1 ωρα την μερα κατευθυνση.Μετα εξωσχολικα
Παράθεση

Sans-culotte

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Sans-culotte έγραψε: στις 02:09, 16-09-12:

Φίλη Ελευθερία είναι καλό να έχεις υψηλές επιδιώξεις! Κατα την γνωμη μου, με την εμπειρία των πανελληνίων πριν από 8 χρόνια με 10 μαθήματα κατάλαβα τα εξής:

1)Δεν πρέπει να έχεις κενά απο προηγούμενες τάξεις. Είναι δύσκολο ένα 15 στα μαθηματικά Β λυκειου να γινει 18,5 και αυτο οχι μονο εξαιτιας της δυσκολης αναπληρωσης των κενων αλλα εξαιτιας του οτι δεν προλαβαινεις να αποκτησεις την σπιρταδα, την "αυτοπεποιθηση" την "μαγκια" για να λυνεις δυσκολα θεματα.Το ιδιο ισχυει για ολα τα θετικα μαθηματα, ιδίως στην φυσική
2)Πρεπει να κανεις φροντιστηριο αλλά και μερικά ιδιαίτερα δεν θα ητανε κακό.Κυρίως στην έκθεση.
3)Δεν εχεις ιστορια υποχρεωτικο, οποτε μπορεις να αφιερωθεις στα μαθηματικα κατευθυνσης που ειναι το πιο δυσκολο μάθημα
4)Βρες κάτι να καταναλώνεις την ενέργεια που συσσωρεύεις, κυρίως με τρέξιμο ή γυμναστήριο.
5)Μην μπαίνεις καθόλου στο Internet. Σε αποσπά από τον στόχο σου, θεωρώ τον εαυτό μου και την γενιά μου πολύ τυχερό που ως λυκειόπαιδα δεν είχαμε τετοιους πειρασμους για να μας διαφθειρουν την ψυχη και την σκεψη και τον ελευθερο χρονο μας.
6)Πανω απο ολα μετραει η αποφασιστικοτητα.Το ποσο θελεις κατι.Αυτη η φλογα δεν πρεπει να σβησει.
7)Ωστοσο, Ιατρικη δεν περνανε μονο οι καλυτεροι αλλά και αυτοί που δεν έχουν άγχος στις εξετασεις.Προσπάθησε να μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά τα πράγματα, θα γελάς μετά από 10 χρόνια ότι οι πανελλήνιες είναι ένα τίποτα μπροστά σε πολύ χειρότερα μελλοντικά αδιέξοδα και προκλήσεις.

Καλη επιτυχία!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 02:13, 16-09-12:

)Μην μπαίνεις καθόλου στο Internet. Σε αποσπά από τον στόχο σου, θεωρώ τον εαυτό μου και την γενιά μου πολύ τυχερό που ως λυκειόπαιδα δεν είχαμε τετοιους πειρασμους για να μας διαφθειρουν την ψυχη και την σκεψη και τον ελευθερο χρονο μας.
Αμα δεν το ειχες το γαμημενο,δεν θα εγραφες αυτη την στιγμη εδω που γραφεις.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

toto13

Φοιτητής

O toto13 έγραψε: στις 02:14, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sans-culotte
Φίλη Ελευθερία είναι καλό να έχεις υψηλές επιδιώξεις! Κατα την γνωμη μου, με την εμπειρία των πανελληνίων πριν από 8 χρόνια με 10 μαθήματα κατάλαβα τα εξής:

1)Δεν πρέπει να έχεις κενά απο προηγούμενες τάξεις. Είναι δύσκολο ένα 15 στα μαθηματικά Β λυκειου να γινει 18,5 και αυτο οχι μονο εξαιτιας της δυσκολης αναπληρωσης των κενων αλλα εξαιτιας του οτι δεν προλαβαινεις να αποκτησεις την σπιρταδα, την "αυτοπεποιθηση" την "μαγκια" για να λυνεις δυσκολα θεματα.Το ιδιο ισχυει για ολα τα θετικα μαθηματα, ιδίως στην φυσική
2)Πρεπει να κανεις φροντιστηριο αλλά και μερικά ιδιαίτερα δεν θα ητανε κακό.Κυρίως στην έκθεση.
3)Δεν εχεις ιστορια υποχρεωτικο, οποτε μπορεις να αφιερωθεις στα μαθηματικα κατευθυνσης που ειναι το πιο δυσκολο μάθημα
4)Βρες κάτι να καταναλώνεις την ενέργεια που συσσωρεύεις, κυρίως με τρέξιμο ή γυμναστήριο.
5)Μην μπαίνεις καθόλου στο Internet. Σε αποσπά από τον στόχο σου, θεωρώ τον εαυτό μου και την γενιά μου πολύ τυχερό που ως λυκειόπαιδα δεν είχαμε τετοιους πειρασμους για να μας διαφθειρουν την ψυχη και την σκεψη και τον ελευθερο χρονο μας.
6)Πανω απο ολα μετραει η αποφασιστικοτητα.Το ποσο θελεις κατι.Αυτη η φλογα δεν πρεπει να σβησει.
7)Ωστοσο, Ιατρικη δεν περνανε μονο οι καλυτεροι αλλά και αυτοί που δεν έχουν άγχος στις εξετασεις.Προσπάθησε να μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά τα πράγματα, θα γελάς μετά από 10 χρόνια ότι οι πανελλήνιες είναι ένα τίποτα μπροστά σε πολύ χειρότερα μελλοντικά αδιέξοδα και προκλήσεις.

Καλη επιτυχία!

Οτι και να λες για το ιντερνετ εγω το dota μου το Σαββατοκυριακο δεν το αποχωριστηκα ουτε τον Μαιο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ελευθερία5453

Νεοφερμένος

H Ελευθερία5453 έγραψε: στις 02:15, 16-09-12:

Καλη επιτυχία!
10 μαθήματα ε; αναριγώ και μόνο στη σκέψη αλλά την θυμάμαι αυτή την περίοδο γιατί κράταγα βιβλίο σε ένα ξάδερφο...
Ευχαριστώ για τις συμβουλές και έχω πραγματοποιήσει κάποιες εκ των προτέρων. Άρχισα γυμναστήριο και το λαπτοπ μου κατέλειξε στα χέρια της αδερφής μου...
Παράθεση

Sans-culotte

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Sans-culotte έγραψε: στις 02:16, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Αμα δεν το ειχες το γαμημενο,δεν θα εγραφες αυτη την στιγμη εδω που γραφεις.
Λάθος κατάλαβες.Απλά πιστεύω πως στην ηλικία των 17-18 το Internet δεν ωφελεί το παιδί.
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 02:17, 16-09-12:

Λάθος κατάλαβες.Απλά πιστεύω πως στην ηλικία των 17-18 το Internet δεν ωφελεί το παιδί.
Mην το λές. Υπήρχε φέτος ηλεκτρονικό βοήθημα του υπουργείου.
Παράθεση

Ελευθερία5453

Νεοφερμένος

H Ελευθερία5453 έγραψε: στις 02:23, 16-09-12:

ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις! καληνυχτα!
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 02:25, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Mην το λές. Υπήρχε φέτος ηλεκτρονικό βοήθημα του υπουργείου.
Δεν έχει σημασία. Αποσπά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Εμμανουέλα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ιατρική στην Ελλάδα: Yay or Nay; - Από costas93
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-08-17 στις 21:32.
    • Κλινικά έτη στην Ιατρική - Από michael93
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-17 στις 19:38.
    • Ιατρική στην Αγγλία - Από maria801
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Βρετανία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-15 στις 11:10.
    • Ιατρική στην Ιταλία - Από VioletCoral
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-14 στις 12:27.
    • Ιατρική στην Ιταλία - Από lili.
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κεντρική Ευρώπη.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-04-13 στις 19:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα