Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,955 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Proficiency Edexcel Δεκ. 2012

Eddard_Stark

Νεοφερμένος

Ο Eddard_Stark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Eddard_Stark έγραψε: στις 22:45, 16-12-12:

Γεια χαρά,
μπορεί κάποιος που έδωσε εξετάσεις χθες να μου πει τι ακριβώς εννοούσε το θέμα τις 2ης έκθεσης? Μιλάω για την έκθεση που έλεγε για την τηλεόραση και τα κανάλια και το πώς επηρεάζονται τα παιδιά. Εννοούσε πώς επηρεάζονται από τα πολλά παιδικά προγράμματα που υπάρχουν ή πώς επηρεάζονται από τις πολλές διαφήμισης που τα έχουν ως στόχο.
Ευχαριστώ πολύ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Φοιτητής

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στρατιωτική σχολή αξιωματικών σωμάτων και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 16:47, 11-02-13:

Από τις διαφημίσεις. Πώς τα επηρεάζουν. Αν θυμάμαι καλά το θέμα, ήταν ξεκάθαρο πως αναφερόταν στις διαφημίσεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • PTE General (edexcel) - Από lj23
      Το θέμα έχει λάβει 618 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-15 στις 15:28.
    • Proficiency edexcel - Από vasoyla
      Το θέμα έχει λάβει 88 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-14 στις 13:06.
    • Proficiency Edexcel (level 5) χρήσιμα links και βιβλία - Από LiLoOkOzz
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-08-09 στις 14:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα