Crysis

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κι εγω τα...ωραια μετα απο ενα χρονο τα ειδα φιλε! Καλυτερα ενα partition.

Εμ και εσύ έβαλες vista χωρίς dual booting; Πάντως χωρίς direct x10 δεν καταλαβαίνεις gaming. Εγώ τώρα κάνω tripple boot Vista, Xp, Ubuntu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καταπληκτικό παιχνίδι, αν και δυστυχώς -λόγω έλλειψης χρόνου και επειδή ξέρω ότι αν αρχίσω να παίζω σοβαρά το crysis δεν θα ξεκολλάω με τίποτα- έχω μείνει στην πρώτη πίστα που είχε το demo. Το αγοράσαμε βέβαια και είδα κάτι ψιλά απ' τη συνέχεια, αλλά έπαιξα πολύ λίγο μόνο και μόνο γιατί το demo το χα τερματίσει 500 φορές (καλά υπερβάλλω βέβαια) και ήθελα να δώ λίγο απ το επόμενο...:D

Είναι όντως βαρύ παιχνίδι, αλλά τι να κάνουμε, η τεχνολογία εξελίσσεται και ή θα εξελιχτούμε και μεις, ή ανάλογα με το πάπλωμα θα απλώσουμε και τα πόδια μας....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kimonas

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
To crysis ειναι βαρυ αλλα ειναι επαναστατικο.Θυμιζει λιγο free roaming me Crackdown.Σουπερ οπλα,σουπερ δυναμεις κι τετοια.Τα physics απλα τελεια.Τα γραφικα ειναι το καλυτερο.Δε μπορω να φανταστω τι delevoping κωδικα εφτιαξα κι χρησιμοποιησαν για το πεσιμο των δεντρων κι την επιδραση του παιχτη στο περιβαλλον.Μακαρι να βγει για το 360.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top